Падат есенни листа, а мамите се радват на ЮНСКИТЕ слънца - 5

  • 27 055
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 786
Mometo Багодаря
v.r.i. нашата педи каза да дам превантивно панадол, но аз нито на първата, нито на втората (втория път му биха две ваксини) съм давала, само сложих кул пач за около 2,3 часа - и проблеми не е имало!

# 31
  • Мнения: 87
Никога не съм давала превантивно панадол. И след ваксина не давам, ако няма температура.

Егати студа настана. Децата вече спят с олекотени завивки, малките с дълги ръкави.

Гаги, и платнени космонавти стават, стига да са с промазан плат и да не пропускат вода.

Тази нощ поспахме повече...
Но перз деня съм закопчана за нея, не спи, ако не суче. Буди се веднага. А като си суче, си спи по-дълго  Tired

# 32
  • Мнения: 1 067
Амалия моята на обедния сън е така,ако съм с нея си посуква от време на време и спи от 13:30 до 16-17 часа,ако е сама изкарва около час .

# 33
  • Мнения: 2 485
Амалия моята на обедния сън е така,ако съм с нея си посуква от време на време и спи от 13:30 до 16-17 часа,ако е сама изкарва около час .
Хм.. и при нас днес се появи това животно Grinning (този сън)

# 34
  • Мнения: 903
Хоп-троп ей ме на и мен в новата тема, която отново е тъй уютно "обзаведена"... Тайра!  bouquet

Моят цоцалчо днес е по-добре - хремата и изкашлянията намаляха - дали толкова бързо го повлияха лековете, като се има предвид, че ги започнахме едва снощи, или все пак кърменето си казва думата под формата на един добър имунитет, съответно способност на организма ефективно да се преборва с настинката - не знам newsm78 Честно казано ще ми се второто да е водещо Heart Eyes

И аз съм се меракландисала за ергораница и единственото ми колебание се свежда до това, че синчецът чудно си се вози и поспива в количката, та колко интензивно ще да я ползвам smile3506 ...Но пък от друга страна има дейности, свързани с ходене на близки разстояния или водене на каката на дневния център, при които от маневрирането с тежката зимна количка по раздрънканите на места терени ще заприличам на културист smile3560

Иначе почерпете се за наше здраве, че днес Филип закръгли 3-тата си месечинка  cook
Умишлено не сервирам картинки с изкушения, че предния път бях смъмрена за липса на сърце  Stuck Out Tongue Winking Eye  Mr. Green

И тук заваля към 14ч., но поне в късния предиобед успяхме да се поразходим, пък след около час ще ходим на ДК. По-късно или евентуално утре ще се отчета Wink  

# 35
  • Мнения: 38
И ние се присъединяваме към отбора на хремавите бебчета. Снощи бебка започна да кашля, имаше и малко сополчета. През нощта спа много неспокойно, понеже кашлицата се засили. Сутринта ходихме на лекар. Не е нищо сериозно. Изписа ни сиропче Проспан, витамин Ц, а за нослето Натриев хлорид. Каза, че бил по-ефикасен от Стеримара, че аз него ползвам. Иначе ме съмнява, че заради мен малката е хремава, понеже аз бях с болно гърло. Във вторник имахме ваксина, но май ще я отложим.
А, капките за колики от няколко дни ги спрях. Само 1 ден изглеждаше по-неспокойна. Сега всичко е ок. Дано така се задържи.
Бързо оздравяване на бебоците!

# 36
  • София
  • Мнения: 179
Записвам се в новата тема. Тайра, благодаря   bouquet

# 37
  • Мнения: 219
Тайра, чудесна тема  love001

Ние с беба ей сега се прибираме от разходка. Опаковахме се, взехме си чадър и се разходихме чудесно. Заспа в слинга и сега се чудя дали да я будя newsm78

На всички подсмърчащи и подкашлящи - бързо оздравяване!!!!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 112
Tyra,   bouquet
И ние се присъединяваме към отбора на неспокойните бебчета...  Crazy Не мога и за минутка да се отделя от нея... веднага започва да се сърди  #Crazy

# 39
  • Мнения: 369
Тайра, прекрасна е темата!   bouquet

Ние за цял ден сумарно имаме един час сън. След малко ще я къпем и дано поне през нощта да е малко по-спокойна. Бяхме два пъти навън и въобще не и се отрази приспивно.

# 40
  • Мнения: 224
Tyra  огромно благодаря за старанието    bouquet
Мамче и малката днеска е спала към един час. С баща и я забавлявахме цял ден, а като изкиселее - дундуркане. Ей сега заспа. Дано да е спокойна нощта.
Какви са тези ерго раници? И се чудя едно нещо. Да речем излизам с такава или слинг, обаче малката вкисва и какво правя тогава.... да речем не иска да седи в мене.
Бързо да се оправят болните. Аз Елена яко я навличам през нощта, че е много студено в стаята ни.

# 41
  • София
  • Мнения: 384
Тайра,благодаря за темичката.
Ние днес цял ден вкъщи-сега имаше дундуркаща серия,защото плачеше и се киселеше.Снощи се буди 2-3 пъти.
За коликите съм спряла лефакса преди седмица и за сега е ок.
Все още не съм успяла да отида до H&M да видя космонавтчетата.Иначе не смея да поръчвам от сайтове,защото не мога да нацеля размерите и отделно предпочитам да пипна материята.
Дано по-бързо се оправят хремавите и кашлящи бебоци.

# 42
  • Мнения: 1 067
Цитат
Да речем излизам с такава или слинг, обаче малката вкисва и какво правя тогава.... да речем не иска да седи в мене.
Случвало ми се е и просто я вадя да се размърда,поносвам я малко и пак я слагам в слинга.

# 43
  • Мнения: 5 128
Момичета, позаговори се повечко за ваксините, вчера и по новините на Нова даваха материал, сега чета повечко и тук:

# 44
  • Мнения: 2 485
Нашето бебе ни разказва играта тази нощ  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт