Малки МАЙски слънчица радват мама с тупкащи сърца! - Тема 3

  • 24 692
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Да, ще се зачита дохода от болничните, който е 80% от заплатата ти.

Благодаря ти bouquet. Значи няма да се натискам за болничен Mr. Green.

Аз доколкото съм запозната болничния ще ти е за бременност и майчинство, който е 90% , а не общо заболяване който е 80%. Все пак моя болничен като бъде предаден в НОИ ще пиша как е представен.  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 1 677
Този който е преди термина - 45дни е 90%, а другия през цялата бременност е 80%.
Иначе за сега акушерки от Варна няма Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Красиви снимки преди лягане -
Пак навлажних очите Mr. Green

# 48
  • Мнения: 39
Здравейте ,мамчета,
Благодаря,sweety, за поканата още веднъж!много ще се радвам да обсъждаме и споделяме емоции, този форум си е пристрастявящ де.
Термин(уж)на 22 май,аз ще вляза в 6та седмица след 2-3 дни. Всичко ми е много странно, нереално,адски вълнуващо Grinning
Това ми е 1ва бременност,дано успешна до края Praynigне се чувствам крайно зле,като цяло съм доста изморена и сякаш на забавени обороти. Във вторник ходихме на 1ви преглед и с вагинален ехограф се видя малко петънце с тупкащо сърчице newsm30

Целувки и весел уикенд Heart Eyes

# 49
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Този който е преди термина - 45дни е 90%, а другия през цялата бременност е 80%.
Иначе за сега акушерки от Варна няма Simple Smile

Благодаря за поправката, не съм много наясно, чета по разни форуми тъй като до сега не съм била в продължителен болничен. Дори 80% пак е за предпочитане само и само бебчето да е добре   bouquet

# 50
  • Мнения: 195
Здравейте майски мами   bouquet

Добре дошли на новите попълнения, леки и безпроблемни месеци ви пожелавам  Hug

Имах да се включвам по много теми, но докато изчета всички страници, които съм пропуснала, и загубих нишката...

Аз днес бях пак на преглед при друг лекар и много се успокоих. След като предната ми беше казала, че вижда пулс, но ембриона не бил с ясни очертания, днес док. много се учуди и каза, че той пък не вижда повод за притеснение. Направо ми идваше да го разцелувам Simple Smile Но май ме гледа на 4D или някакъв по-сносен ехограф. Сега си имам снимка на бебо и дори се различават ръчички, крачета, видяхме пак сърцето как хубаво си тупа, изобщо много се развълнувах, въпреки че не ми е първа бременност. И върви точно седмица напред, на ехограф излиза 8с.5д. Иска ме пак в 12 седмица да направим ранния скрийнинг, не знаех, че може и при него, поне с първата ми бременност там май нямаха апаратура. Но след като цяла седмица не мога да си запиша час при Марков, защото не вдигат тел., мисля да си направя при този доктор.
Та така с моите драми.

За количките - аз не съм доволна от първата ми количка, но затова втората е препоръчвам с 2 ръце - Maclaren. Moята не става за новородено, но със сина ми от 5-6 месец до 3 години падна страшна експлоатация и не е мръднала. Супер лека, сгъвах и разгъвах с една ръка, изключително маневрена, влачех с нея пазарски торби, проходилка-камионче... какво ли не. Купих си и чувалче за зимата и си карахме с нея, никакъв проблем с не разчистените от сняг тротоари. Изобщо само хубаво мога да кажа за тази количка  Peace

Много се разписах и спирам, хубава вечер на всички   bouquet

# 51
  • Мнения: 960
SunnySunflower добре дошла мила и много здраво бебче ти пожелавам  Hug лека нощ дами

# 52
  • Мнения: 195
Добро утро, момичета   food010

Някоя от вас беше писала, че лекарката и е казала да пие Биозин мама - гинеколожката ли или ЛЛ? Малкият е с висока темп. от вчера, а и аз съм хремава и си го взех и аз. За сега само витамини пия и си направих мед с джинджифил за подсилване, а е и добре за гаденето. В аптеката ми казаха до 10 седмица да си питам док. но вчера покрай емоциите забравих и до понеделник няма кой. Взех и парацетамол ако се наложи. Имате ли идея какво друго може да се пие?
Благодаря ви  Hug

# 53
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте и добро утро от мен  kaffeetrmker_2 добре дошли на новите мами, леко бременеене  smile3525 newsm51

Аз нещо много рано се будя сутрин, все около 7, мина ми периода с поспиването.

Добро утро, момичета   food010

Някоя от вас беше писала, че лекарката и е казала да пие Биозин мама - гинеколожката ли или ЛЛ? Малкият е с висока темп. от вчера, а и аз съм хремава и си го взех и аз. За сега само витамини пия и си направих мед с джинджифил за подсилване, а е и добре за гаденето. В аптеката ми казаха до 10 седмица да си питам док. но вчера покрай емоциите забравих и до понеделник няма кой. Взех и парацетамол ако се наложи. Имате ли идея какво друго може да се пие?
Благодаря ви  Hug

Буболина аз съм чувала и правила за хремата физиологичен разтвор за промиване на носа, и после съм си капвала течен вит.С, върши страхотна работа, за повишаване на имунитета ампули вит.С, но питай лекаря. Казвам ти да питаш лекаря защото се натъкнах на не много компетентен фармацевт и щеше да стане беля. За температура като дете баба ми, ми слагаше на краката оцет с царевично брашно, много помагаше. Пожелавам ти бързо оправяне  newsm53

# 54
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Добро утро Май-чета Hug!
Пак е много мрачно, но аз ви пожелавам да ви е слънчево в сърцата Heart Eyes!
За днес едно момче поръча букет от 51 рози и отивам с желание на работа, за да му го направя Grinning. Ей, честно ви казвам, на изчезване са такива романтични младежи и много им се радвам Heart Eyes!
Хубав и спокоен ден ви пожелавам, дано днес неприятните симптоми да ви заобикалят отдалеч Hug!

# 55
  • Мнения: 248
Добро утро.Аз от днес пия Биозин мама. Гинеколожката ми го изписа в 9та сед., но днес влизам в 10та и го почвам така или иначе от днес. Не ми е казала, специално че се пие от 10та. По-късно ще се включа пак.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Добро мрачно и студено утро на всички! Да се обличате повечко днес.

# 57
  • София
  • Мнения: 797
 Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile Нека тя бъде изпълнена само с хубави новини!
 Засега се чувствам отлично, нямам много симптоми, освен леко придърпване в областта на корема и напрежение в гърдите.., но аз съм последна и може би не е късно да започне гаденето..
 Ще попитам на първия преглед дали да не пия Биозин Мама, че имам едно пет годишно непрекъснато боледуващо момченце.

# 58
  • Мнения: 1 442
Добро утро, макар и мрачно!

SunnySunflower, добре дошла!

Момичета да се похваля, че гаденето ми е по-слабо от вчераа, дано да приключва.

# 59
  • Мнения: 350
Ехоооо! Добро утро!  Wear Umbrella
Момичета, много сте бързи с писането, за един ден цели 5 страници сте изписали.

SunnySunflower добре дошла сред нас!   bouquet

Лелеее момичета показах си носа за 5 мин. навън ииии умрях от студ.. cold

Значи коланите са полезни... хмм ще си взема, чеее две деца не се носят лесно, но пък си ги искам и двете  twin_neutral

Общи условия

Активация на акаунт