Коледа 2014 - тема 1

  • 125 258
  • 738
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен.

# 16
  • Мнения: 7 171
Natalyna, номер 4 и 5 пет ще пожънат бурен успех у нас Simple Smile)) Чудя се дали продуктите са закрепени на шишчета само?

Да, според мен на шишче, което е забодено на половин ябълка или някакъв зеленчук - ряпа, краставица или нещо подобно. Поне аз бих направила така.

desivalko, рецептата за линцерите, ще пусна утре - вече я изпробвах два пъти, чудесни са.  Heart Eyes

Аз съм ги правила и стават бързо и лесно, но моите не бяха толкова красиви. Мисля, че точно на ябълка ги бях забола, ползвайки дървен шиш. Когато се набодат продуктите, имат тенденцията да се хлъзгат надолу, дупките се разширяват, особено на плодовете (мисля, че правих с киви). Ако някой знае трик да се избегне това, ще съм благодарна.

# 17
  • Мнения: 11 754
Да ви следя  Peace

И да не е просто гол запис, да покажа няколко медени елхички от миналата Коледа, украсени с фондан, айсинг, разни захарни декорацийки и няколко елхички с шоколад.
И едни страхотни линцерови сладки с шоколад.




Останалите снимки Тук

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 851
Аз съм още на съвсем друга вълна, но ще ви следя с огромно удоволствие!  Hug
За запис слагам едни миналогодишни меденки, украсени с бял,млечен и черен шоколад.

# 19
  • Мнения: 659
Записвам се при вас, защото всяка година вояорствам, надъхвам се и..... правя по една доза меденки. Нямам вашите способности, а и децата пораснаха, е имаме си нови попълнения.....
С две думи: Коледа ми е най- любимото време и се надявам тази година да направя като вашите красоти! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 606
Ето я и Коледната тема. Една от любимите ми! Записвам се при вас, момичета.
Rumya, благодаря за темата!
*sve*, тези шоколадови сърца ми идва от екрана да ги изям.

# 21
  • Мнения: 1 308
И аз цопвам при вас и ще следя за някои по-лесни рецепти chef

Такива красоти сте показали, а аз днес се провалих с едни обикновени масленки, които накрая станаха курабии Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 735
Запис да ви следя Simple Smile За поредна година ще се пробвам с коледното сладкоправене - голяма веселба, освен вкуснотийка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 140
Засега ще ви следя, пък като наближи Коледа ще се включа по -активно.   bouquet

# 24
  • Мнения: 6 031
Още не ми е коледно, но масло в количества съм купила.  Laughing

# 25
  • Мнения: 660
О, вече сте успели и с новата тема! Поздравления и благодарности!

Я, да не ви изпускам, че какво ще правя без вас? Simple Smile Раничко е за мен, но ще ви чета с удоволствие. Wink

# 26
  • Мнения: 1 080
Супер е, че така сте настроени празнично от сега  Hug Много му се чудя на АКК тази година, на мен не ми е от любимите и остава.

# 27
  • Мнения: 15 059
Записвам се с удоволствие! Обожавам аромата на коледните сладки. Благодаря за темата!

# 28
  • Мнения: 770
Запис и от мен. Тази Коледа ще съм си вкъщи и съм се надъхала да сътворявам чудесии.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 462
Леле, чак на 2 страница се записвам.
Тук са миналогодишните ми творения.
https://www.facebook.com/petya.stoyanova.58#!/petya.stoyanova.58/media_set?set=a.10201016675838843.1073741836.1225688502&type=3

Общи условия

Активация на акаунт