Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 26 718
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 273
да се разпиша и аз в новата тема Simple Smile

# 31
  • Мнения: 298
Мимченце мн хубава темичка!   bouquet  Hug

# 32
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен в новата тема, за което благодаря на Мимченце  bouquet

Аз ще ходя на трета ФМ някаде към 04.10 се пада, но все още не съм запазила час. По отношение на снимката от 4Д, то смело мога да кажа, че бебчо вече си има оформени черти- овала на лицето е на тати, а нослето и устните - мои. Просто като си гледам бебешките снимки сме 1:1, а и нали "момченцата приличат на майките си " Simple Smile
За секса да споделя  Embarassed- въздържаме се. Опитахме, но си беше истинско мъчение за ММ, все едно беше на изпит (притеснен и не особено одухотворен). Та си се гушкаме само, а и се чувствам като хипопотам в леглото и от там-либидото ми е надолу.
При мен продължава влажността във влагалището, дори го оприличавам като бяло течение, но от началото на бременността си е такова, а изследванията са ми чисти.
Успешен петъчен ден.....
ПС : Аз смятам октомври вече да си взема болничен Simple Smile

# 33
  • Мнения: 207
Здравейте и Мимченце, благодаря за новата тема Simple Smile

Аз няма да ходя на 3та ФМ след като на втората д-р Марков ми каза, че не виждал смисъл да се виждаме пак в 28 седмица. Искаше ми се да видя по-добре чертите на бебето, но с тази предна плацента, явно няма да се получи. На прегледа нямаше момент в който да може да му се види личицето изцяло. И снимките, които имам - всичко е - от тук носле, от там челце и малко брадичка Simple Smile

# 34
  • Мнения: 115
Запис и от мен!   bouquet Честита ни нова тема!
За домашните любимци, аз също си имам куче, което гледам от 7 години. Когато се роди малкия обаче го оставихме на грижите на моите родители, сега мисля да направя същото. Доста е шумен и се съмнявам детето да може да спи нормално. Като цяло съм за домашните любимци, но просто в моя случай няма да е много лесно и предпочитам да си го спестя.
Относно приликите на неродените бебоци, с първото ми дете супер много ми се смяха като казаха, че съм го оприличила на моя мъж, но като се роди си беше пълно негово копие. Сега с малката по-скоро мисля, че прилича повече на мен. Странно ще е при нас...момченцето да прилича на бащата, а момиченцето на майката. Казват, че трябва да е обратното ама аз така съм по-щастлива  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 202
Здравейте и благодаря на Мимченце отново за страхотната тема  Hug!
Относно приликите на бебо,в момента в който ми го показа докторката на ФМ на 4D веднага казах,че прилича на татко си а тя се изсмя,същия нос има и устни,само очите му бяха като мойте големи ,на таткото са малки клепачите  Grinning!И всеки път като погледна снимката на него си ми прилича малкото човече!!!Нямам търпение да дойде вече 18.09 да го видя, че не съм го виждала от месец и половина!!!

# 36
  • Мнения: 267
Sad мен пък ме стяга нещо сърцето, като че са ми го притиснали, та се чудя как да се извъртя Sad и лявата ръка ми се схваща...намирисва си на последен триместър май...

# 37
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 49
Здравейте  preggo Искам и ако може да се присъединя към групата на декемврийските бебчета. Термина ми е на 31.12, първа бременност, пола все още не го знам.

Искам да ви попитам дали някой си е поръчвал дрехи от интернет  preggo и ако да, споделете някой сайт .

# 39
  • Мнения: 1 209
Здравейте и от мен, и благодарности за новата тема  bouquet
От днес започвам седмия месец, а младежа се е разположил по цялата дължина на матката ми. едновременно ми подпира ребрата и не мога да седя седнала, а в същото време ми рита пикочния мехур Joy.

# 40
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета. Поздрави за темата, Мимченце   bouquet
Аз ви чета редовно, но просто няма с какво да се похваля
За дрехите от интернет: Поръчах си 2 къси и 1 дълъг панталон от мама конти преди месец. Ставаха ми, но сега дългия ми е тесен, а трябваше да покрива 6 см разлика в талията. Доволна съм от качеството.
За еднократната помощ- и аз мисля да се запиша някаква специалност редовно. Така или иначе ме осигуряват на реалния доход и детето ни няма да взима детска надбавка от 35лв. Така че мисля да се възползвам. От къде може да се видят акредитираните специалности и университети ( за тях гледах в сайта на МОН, предполагам, че са същите)?
Стискам палци на всички, които са на прегледи

# 41
  • Мнения: 267
sisku,
нека е по-лекичък от всички до сега Simple Smile

# 42
  • Мнения: 35
записче и от мен и благодаря за хубавата тема   bouquet

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Цоп и аз в новата тема!

Мимченце, благодаря!   bouquet

Добре дошли на новите попълнения!! Лека бременност!!

# 44
  • Мнения: 670
pufinka_3, добре дошла  Hug

Не е ли късно да се записва специалност, учебната година, доколкото си спомням започваше на 1 октомври newsm78

Момичета, завиждам ви, че сте видели личицата на бебоците Heart Eyes На ФМ нашата беба през цялото време беше с нос забоден в плацентата и хич не и се получиха снимките.  Дори не знам къде се намира и как се е разположила в корема, май е мързеливка и ми напомня за себе си само с  много леко "мравучкане" и галене отвътре.



Общи условия

Активация на акаунт