Отговори
# 30
  • Мнения: 212
За пъпките , в началото на бременност беше ужас , но сега кожата ми не е била по хубава от преди  Grinning
За отчета , вчера бяхме на ЖК , тежим приблизително 2600 кг. , и за жалост няма да дочакаме октомври , ще ми назначат секцио края на септември , надявам се всичко да приключи по най-добрия 
начин  Praynig

# 31
  • Мнения: 41
Вие напазарувахте ли вече за малките човечета? Аз още не съм и започвала, все ми се струва, че има време, но сега като се замисля не е толкова много   Thinking Simple Smile

# 32
  • Мнения: 172
И аз при вас Simple Smile Само хубави новини в новата тема!  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 235
Вие напазарувахте ли вече за малките човечета? Аз още не съм и започвала, все ми се струва, че има време, но сега като се замисля не е толкова много   Thinking Simple Smile

В твоите седмици нямах абсолютно нищо. Към днешна дата имам едва половината. Няма страшно, да сме живи и здрави, пък ще се подготвим за бебетата. Важното е и те да са готови за нас  Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Вие напазарувахте ли вече за малките човечета? Аз още не съм и започвала, все ми се струва, че има време, но сега като се замисля не е толкова много   Thinking Simple Smile

В твоите седмици нямах абсолютно нищо. Към днешна дата имам едва половината. Няма страшно, да сме живи и здрави, пък ще се подготвим за бебетата. Важното е и те да са готови за нас  Laughing


И аз почти нищо нямам, само някои подарени неща, но абсолютно нищо не съм излизала да купувам Rolling Eyes Все си викам ''има време'', ама... Иначе по списък съм набелязала всичко, но чакам още малко да вляза в 9-тия и тогава. Хубав ден на всички  bouquet

# 35
  • Мнения: 41
Вие напазарувахте ли вече за малките човечета? Аз още не съм и започвала, все ми се струва, че има време, но сега като се замисля не е толкова много   Thinking Simple Smile

В твоите седмици нямах абсолютно нищо. Към днешна дата имам едва половината. Няма страшно, да сме живи и здрави, пък ще се подготвим за бебетата. Важното е и те да са готови за нас  Laughing


И аз почти нищо нямам, само някои подарени неща, но абсолютно нищо не съм излизала да купувам Rolling Eyes Все си викам ''има време'', ама... Иначе по списък съм набелязала всичко, но чакам още малко да вляза в 9-тия и тогава. Хубав ден на всички  bouquet




Звучите ми успокоително  Laughing thank`s 

# 36
  • Мнения: 169
Запис и от мен.Само хубави новини пожелавам в новата тема Peace

За пъпките и кожните проблеми,да споделя и аз,че много петна имам по лицето,дано изчезнат след раждането.Иначе пъпки нямам,една-две ми излизат,но и преди беше така


За покупките-ние почти всичко сме взели.Останаха още подробности,но има време,надявам се бебка да стои поне до 20.9 в корема Praynigаз след 5 дни влизам  в 9 месец по дата на термин-8.10 ми е термина.Иначе съм й купила комплекта за изписване,който е с розова сладка рокля Heart Eyes

# 37
# 38
  • Мнения: X
Запис !  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 220
И аз съм имала хубава кожа, а сега съм като крастава, но добре че са по гърба и деколтето, също имам и пигментни петна но са по- гърдите. За сметка на това косата ми е невероятна. Да попитам има ли някой който носи лещи и знае ли дали може да раждам с тях или трябва да се свалят?

# 40
  • Мнения: 364
И аз съм имала хубава кожа, а сега съм като крастава, но добре че са по гърба и деколтето, също имам и пигментни петна но са по- гърдите. За сметка на това косата ми е невероятна. Да попитам има ли някой който носи лещи и знае ли дали може да раждам с тях или трябва да се свалят?

Имам абсолютно същия въпрос! С диоптър съм -3 и астигматизъм и нося лещи. Първия път раждах с очила нормално, другата или по-другата седмица сигурно ще ходя на офталмолог за становище, та ще питам за това и веднага ще пиша!   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 831
Че много пишете ама  Laughing
Честита ни нова тема ,само с хубави новини да я изпишем   bouquet
Снощи не съм спала от киселини ,сефте ми се случва ... Sad Направо слюнката ми пареше... Много гадно ,изсмуках едно хапченце и ми мина ...
Хааа ,вижте за лещите и мен заинтригувахте ,може би трябва да питаме Шантал ,тя носи ...

# 42
  • Мнения: 57
И аз да се запиша....че тук ще има много хвалене за бебчовците  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 428
Честита нова тема  Grinning и честито на новородените момченца само хубави емоции да ги чакат.
За хубавеенето ми е много смешно как бременна жена ще е хубава аз поне не съм виждала такава  newsm78  и на мен ми казват колко съм хубава а аз вече съм 100 кила назад задник напред корем и хич не вярвам на приказки по скоро се чудят какво да ти кажат като те видят  Laughing
Иначе кожата ми е супер нямам пъпки но предполагам е защото ми е доста суха но ми излизат едни като безцветни бенки по врата изпъкнали много досадни на пипане но не се виждат че са малки но като родя ще ходя да си ги горя.
Напоследък много зле се чувствам всяка сутрин като стана и хапна и след половин час ми премалява не мога да дишам сърцето ми тупти ускорено и ме избива на пот при полужение че тук е 13  градуса и не е жега но го отдавах на бременноста и днес като си премерих кръвното понеже ми беше адски зле то 140 на 80 а нормалното ми е 110 на 70 и веднага приложих една рецепта която намерих в нета и реших че ще ми помогне та я споделям с вас ако някой има същия проблем. Чесън няколко скилидки се изяждат и за да ми е по приятно ги стривам в чаша кисело мляко и малко сол да ми е вкусно. Действа веднага на минутата ми светва пред очите и всички неприятни симптоми изчезват и кръвното след 15 мин е нормално, остава само мириса на чесън но хич не м дреме а бебка полудява в корема ми като хапна чесън и с сина ми беше така докато ми беше в корема  Laughing ноооо ще търпи за наше добро е Wink
Искам да ви питам имате ли вече имена за бебчетата Нашата маймунка щеше да се казва Крисия но така и не свикнахме с това име после се спряхме на Йоанна но свекърва ми е Йорданка и неискам да е на нея та за сега решихме да е Никол на никой но името много ни харесва на всички Laughing

# 44
  • Мнения: 193
Здравейте мамита.
known би ли споделила снимка или линка на количката?  Peace
Момичета Деси вече е мама и си гушка момченце. Бебчо - Калоян е 3100.
Да са живи и здрави.  Hug

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 12:35 от rosicp

Общи условия

Активация на акаунт