Знаете ли кого видях? - тема 26

  • 154 898
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 609
Да, поправям се, въпреки, че по описанията не изглежда като човек, чието име си заслужава да помня.

# 31
  • Мнения: 6 417
Беновска оглавява класацията ми за най-антипатична личност. Ако не беше мъжът й още щеше да се бута в градския транспорт.

# 32
  • Мнения: 8 538
Беновска оглавява класацията ми за най-антипатична личност. Ако не беше мъжът й още щеше да се бута в градския транспорт.
А кой е мъжа и и с какво се занимава?

# 33
  • Мнения: 6 417
Кредитен милионер.

# 34
  • Мнения: 10 705

Ми къв да е?  Laughing Поне я търпи, че това нещо да ти е вкъщи...  ooooh!
Само за Майчето Манолова се сещам като нейна достойна конкурентка  Joy

# 35
  • Мнения: 2 553
Видях Денди, всъщност аз често го виждам - явно живее или се разлиства покрай нас някъде. Та беше с бял костюм и бели чепици, в едната ръка държеше каишката на косматото си кутре, а в другата - пакет ядки. И понеже нямаше трета, ядеше ядките от пакета директно с уста  Joy

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Мая Манолова поне можеш да я видиш усмихната и носи на майтап.Тази Беновска е голяма кобретина. Sick

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Тази Беновска,
когато я видях за пръв път по тв,
без да я знам коя е и за какво се бори
и че газела наред кученца и хора,
взех, че я съжалих,
заради изкривеното си лице и едното око тръгнало надолу ли, настрани ли...
викам си горката жена, какво ли й има на лицето,
а тя каква змия в тревата се оказа....

# 38
  • Мнения: 31 288
Мисис Мария Маринова на централния плаж в Лозенец сама.
Други известни хора също, но не им знам точно имената.
И най- готиното едно страхотна съфорумка на същия плаж Noir. Heart Eyes Страшно радвам като се засека случайно с любими съфорумки някъде.

# 39
  • Мнения: 2 070
Видях Дрю Баримор със съпруга си. Купуваше дрехи, без грим, симпатяга е. Беше с блузка на райе и дънки, но никой наоколо не се впечатляваше, че е тя.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 106
Аз пък искам да засека Киану Рийвс на тъмно и на 4-ри очи. Е, може и да не е на тъмно де.

Завиждам на тези, които имат възможност да зърнат някоя холивудска знаменитост.

# 41
  • Мнения: 486
Киану Рийвс го видях веднъж по работа. Студено и надменно излъчване има. Поне за мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 23 106
Киану Рийвс го видях веднъж по работа. Студено и надменно излъчване има. Поне за мен.
А, мен това не ме притеснява. Пък и всеки има кофти дни, аз и без да съм го виждала на живо, имам впечатление що за човек е.  Grinning

# 43
  • Мнения: 5 007
И най- готиното едно страхотна съфорумка на същия плаж Noir. Heart Eyes Страшно радвам като се засека случайно с любими съфорумки някъде.
Ние се засякохме в Гърция, бяхме в един и същи хотел, съвсем случайно  Grinning

Последните дни преди да роди видях Юлияна Дончева, изглеждаше страхотно, свежа, жизнена.

# 44
  • Мнения: 872
Ейдриън Броуди. Опита се да ме пререди в един магазин.


Аз пък вчера се блъснах в Моника Белучи и и викам"Ама,Монико,глей къде ходиш,ма оу!" Laughing

Сега сериозно,наистина ли го видя?Къде живееш? Grinning
Защо  се учудваш?  Simple SmileМои приятелки също го засичаха в София. По ресторанти.И Салма Хайек също. Те снимаха филм в София, и се размотаваха тук повече от месец. Учудвам се ,че никой не писа да ги е засичал някъде.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт