Диета с диня

  • 22 628
  • 30
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 100
Здравейте,

някой от вас да е била на динена диета? От 3 дена съм на нея и има ефект Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 авг 2014, 17:54 от emilyy

# 1
  • Мнения: 124
А колко често и какво количество диня ядеш? Нещо друго освен диня?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 100
Сутрин закусвам малка филийка черен хляб с обезмаслена извара или ако обичаш мюсли, на обяд хапвам салата от зеленчуци, следобед 2 парчета диня и за вечеря пак същото, но по-малки количества Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 100
Диета с диня
Тази диета не трябва да се спазва повече от 5 дни. Тя е противопоказна при някои заболявания на бъбреците и стомаха и затова консултирането с лекар е препоръчително.
За закуска допълнително към нея можете да си позволите порция мюсли, за обяд – парче риба със зеленчукова салата, но вечерята ви трябва да се състои само от голяма порция диня. За този период вие ще отслабнете с около 8 кг.
Динята съдържа витамини от група В, витамин С, пектин, каротин, магнезий, желязо, калий, никел. В нея се съдържа и т.нар. добър холестерол.
Динята се препоръчва и като отлично прочистващо и диуретично средство.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26 515
обожавам диня,изкарвала съм почти по цял ден само на този плод и има невероятен ефект при диета

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 100
обожавам диня,изкарвала съм почти по цял ден само на този плод и има невероятен ефект при диета

и аз обожавам диня и за това не ми е проблем да съм на такава диета, само че аз включвам и зеленчуци за разнообразие, а и да има някаква сол newsm78
За 3 дена -2 кг

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 26 515
страхотен резултат Crazy

# 7
  • Мнения: 9 991
2-килограма е равно на прочистила си е стомаха . Обиколките се гледат , не килограмите. Много обичам лятото да вечерям само диня , но през деня си ям + жегите винаги смъквам .

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 100
2-килограма е равно на прочистила си е стомаха . Обиколките се гледат , не килограмите. Много обичам лятото да вечерям само диня , но през деня си ям + жегите винаги смъквам .

За обиколки е рано още, още съм овална форма, на тази жега хич не ми се яде нищо от рода на месо и манджорляци Tired
Ще карам така 10-на дена, ако успея, разбира се без да прекалявам с яденето после

# 9
  • Мнения: 124
Успех Емили Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 500
При мен пък, много странно, но като отслабвах и ядях следобеда и/или вечер плодове, имах усещането, че дебелея. После открих за себе си, че нямам този проблем ако ги ям до 15 часа плодовете. Не знам защо така  newsm78 За сметка та това унищожавах зеленчуци по 2 кг на ден, суровички пред компютъра в офиса  Mr. Green Ако пък хапнех диня вечер, то нощта ми минаваше във ВЦ  Embarassed Динята е прекрасен плод  Crazy Като минат обаче 5-те дни на динена диета, трябва много да се внимава какво се яде нататък - ето това е ключа от палатката  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 100
Именно, то това е въпроса-после да не ядеш като невиждала Joy

# 12
  • Мнения: 124
nefertari34 бъди спокойна, като цяло плодовете не действат на организма отслабващо, когато се ядат вечер, защото съдържат много захар.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Ето я диетата с диня:

Laughing

# 14

Общи условия

Активация на акаунт