Отговори
# 15
  • Мнения: 57
С толкова хубави новини за малката Марина започваме темата, дано така да продължи за всички нас! Нека Господ бди над всички ни! Praynig Hug

Ние вече приключихме с почти всичко от списъка, останаха само козметика и разни дребни неща, които не са спешни. А и очакваме доставка на столчето/кошницата за кола и ваничката. Другите неща дори вече съм ги подредила в бебешката стая и започна да става толкова хубаво. Сега се опитвам да избера и свежи стикери за стена, така че да я направя още по-бебешка и сладурска  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 283
Да ни е честита новата тема и дано само с прекрасни новини да я изпълним Wink

# 17
  • Мнения: 27
Честита нова тема! Браво на борбеното дете Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 731
Запис и от мен!  И да напълним темата с хубави новини за Марина !!!

# 19
  • Мнения: 220
Радвам се за хубавите новини, нека са такива и занапред  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 230
Честита да ни е новата тема и да има само положителни новини в нея и както е писала Iv_d, скоро да я прекръстим с нейното предложение.

# 21
  • Мнения: 64
Айде и от мен едно "цоп" в новата тема.
Не съм писала отдавна тук, но всеки ден влизам да чета новините от Маринка! Тя е нашата гордост и всички се молим да продължава да се бори и да порасне голямо, хубаво и усмихнато дете!!!  Praynig

# 22
  • Мнения: 9
Здравейте мили мами! От скоро съм в бг мама и искам да се присъединя в групата че и аз съм октомврийка Simple Smile Много се радвам за бебе Марина и вярвам че ще се справи и ще порасне в едно прекрасно момиченце Simple Smile
Искам да ви питам някой ползва ли колан за поддържане на корем и възглавница за бременни? Има ли смисъл да се купуват? Благодаря предварително!

# 23
  • Мнения: 592
Здравейте мили мами! От скоро съм в бг мама и искам да се присъединя в групата че и аз съм октомврийка Simple Smile Много се радвам за бебе Марина и вярвам че ще се справи и ще порасне в едно прекрасно момиченце Simple Smile
Искам да ви питам някой ползва ли колан за поддържане на корем и възглавница за бременни? Има ли смисъл да се купуват? Благодаря предварително!

Добре дошла и лека бременост макар и малко да остана  Praynig Hug
Аз ползвам възглавница за спане и съм много доволна от нея...

# 24
  • Мнения: 172
Колко бързо сте стигнали до втора страничка  Hug
Хайде да ни е честита новата тема и много скоро малката Марина да се гушка в мама Simple Smile

Ние почти нищо не сме купили, малко  ми е криво като гледам всеки ден красотите, с които се сдобивате, но изчакваме края на ремонта, защото сега няма къде да наместим нищо Simple Smile Нямам търпение да свърши и да започнем с покупките, толкова много неща съм си харесала Simple Smile

# 25
  • Мнения: 227
Благодаря за новата тема  bouquet

# 26
  • Мнения: 33
Здравейте мили мами! От скоро съм в бг мама и искам да се присъединя в групата че и аз съм октомврийка Simple Smile Много се радвам за бебе Марина и вярвам че ще се справи и ще порасне в едно прекрасно момиченце Simple Smile
Искам да ви питам някой ползва ли колан за поддържане на корем и възглавница за бременни? Има ли смисъл да се купуват? Благодаря предварително!

Добре дошла и лека бременост макар и малко да остана  Praynig Hug
Аз ползвам възглавница за спане и съм много доволна от нея...
и аз имам възглавницата почти от 2/3 месец и е много удобна. като гледам телевизия  през деня си я слагам около кръста и си се облягам  smile3503

# 27
  • Мнения: 227
Аз понеже вече съм с огромен корем и започвам да се замислям за колан, макар че не знам дали има смисъл, като ще го нося два месеца.

# 28
  • Мнения: 328
Честита нова тема   bouquet  Дано в нея има само хубави новини за Марина и по-малко оплаквания от мамите  Praynig   

kle0patra  защо си мислиш тези глупости  ooooh!   Нещата които се случват през бременността за голямо съжаление не зависят от нас и това не означава че си лоша майка  Naughty  Дано накрая всички да се радваме на здрави и пухкави бебенца  newsm32

# 29
  • Мнения: 15
Хайде и аз да се запиша в новата темичка   newsm68
Относно колана искам да питам в тия жеги не ви ли е топличко с този колан на мен без ми е топло а незнам ако трябва да прибавя още нещо към дрехите си как ще е в тия жеги

Общи условия

Активация на акаунт