Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 8 664
Не е рано. На някои места пише, че се прави от 17 до 23-та, на други от 18- 23-та, но най-често си пише 19 до 23-та.

# 721
  • Мнения: 1 421
Не е рано. На някои места пише, че се прави от 17 до 23-та, на други от 18- 23-та, но най-често си пише 19 до 23-та.

Благодаря! Значи може и този месец да мина на ФМ Simple Smile Също така ще ми вземат кръв и стерилна урина...Пак на гладно и жадно  ooooh!

# 722
  • Мнения: 34
Момичета, гледам че почти всички пиете мсгнезии. На мен ми даде рецепта за Диаспорал /разтворими прахчета магнезии/, който обаче да пия при нужда - болки, бодежи, втвърдяване на корема. За сега да чукна на дърво нямам такива оплаквания и няма да го пия. Док ме предупреди, че почна ли го да началото на 9-ти месец не трябва да го спирам. С първата бременност се налагаше и го пих. За сега не възнамерявам без нужда да го пия също.
ФМ е важно изследване и аз също имам час вече за 4.08. Момичетата, които няма да ходят - не се притеснявайте! Щом имате лекарска преценка, значи нещата са ОК Simple Smile
Кукумицина и аз за ФМ искам да гледам снимки и филмчета, но и с тази бременност няма да ми се получи. С предна плацента съм отново и на 2 Д бебето се вижда най-добре... Така че и този път с пръст в устата... Блазя на всички, които ще си имата хубави снимки за спомен на 3 и 4 Д!

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 22:26 от *Синева*

# 723
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
И аз съм с предна плацента, но си станаха хубави снимките. Е, вярно в анфас по не са така, но пък в профил са муцка. Grinning А филм си имам от 13 г.с в 3 и 4 Д, пак добре си стана. Тя плацентата тогава само малко челото му закриваше. Simple Smile Hug
И аз не пия магнезий, не мисля и да пия. Peace Hug

# 724
  • Мнения: 657
Мацки, тъй като сме с голяма часова разлика, аз докато се наспя вие ще изпишете 5 страници Mr. Green Затова пускам новата тема Wink Заповядайте!

Мърда, ритка Декемврийското човече, а мама знае пола вече!

Общи условия

Активация на акаунт