Футболно лято - Бразилия 2014

  • 34 489
  • 527
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да се запиша и аз сред феновете Grinning. По традиция съм за Италия, след тях най са ми на сърце испанците.

# 31
  • HH
  • Мнения: 3 257
Принципно и аз съм за Германия, но ще бъда доволна на всякакъв краен резултат стига да не спечелят испанците или французите  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 162
Айде и аз да ви следя Party

Снощи как ви се стори мача? С тази измислена дузпа малко го развалиха, ама като цяло на мен ми хареса играта и на двата отбора Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 627
Ами и аз се подреждам при вас , фенка съм на футбола от малка / баща ми е виновен /

Ще следя до колкото мога първенството , симпатизирам много на Франция и Англия  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 5 605
 Пепинка, с теб лагер на Трите лъва    Grinning
Весело гледане, хубави мачове, забавления и приятно изкарване в темата пожелавам на всички!

# 35
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Вчера бразилците бяха много далеч от нивото си.
Съдийството-измислена дузпа и засада.
Довечера играят моите любимци-Испания.Ще бъде хубав мач.
Дано не станат шампиони Германия Rolling Eyes Не ми допадат като стил на игра.Както се казва"Всички отбори играят, накрая Германия на финал"

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Хахахах, това за Германия е много яко! В нас мъжа ми и сина ми са фенове на Германия.

# 37
  • Мнения: X
Привет!
Много се радвам за темата.И без това нямам съмишленици около мен,та си гледам сама мачовете.
Аз съм за Холандия.Любимият ми отбор след нашия национален.Даже бях решила да ходя до Бразилия,ако нашите се класират.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 141
Записвам се и аз при вас Simple Smile
Снощи съдийството беше направо идиотско. Ясно е, че винаги се удря по някое рамо на домакините, ама тук направо им подариха победата. Дано хърватите успеят да наваксат пасива в следващите два мача.

Аз съм за Италия и Германия. Холандците също са ми слабост, още се ядосвам, че така се оакаха на финала миналия път. Балканските държави също ги подкрепям по принцип, така че ще радвам на успехи от Хърватска и Босна.
Мъжът ми пък прогнозира полуфинал за белгийците, твърди, че са със страхотен отбор в момента.

Коментарът на Иво Ангелов вчера беше Crazy. Дано по-натам престане да крещи така безумно.

# 39
  • Мнения: 258
Бразилците ще си ги добутат до финала, ако не и до титла. Доста хора го говорят това нещо, а и снощи се видя, че още от началото се почва.

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не съм особено голям фен на футбола, но въпреки това си имам фаворит и това е Аржентина  Grinning

Пожелавам успех на Гаучосите  newsm18



# 41
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663


Коментарът на Иво Ангелов вчера беше Crazy. Дано по-натам престане да крещи така безумно.

Той по латино маниер го прави  Laughing

# 42
  • Мнения: 10 874
И аз да се запиша тук. Sunglasses
По принцип не съм чак толкова голям фен на футбола, но Световни и Европейски първенства не пропускам от Евро'2000 насам. Party
От 2000 г. до 2004 г. симпатизирах на италианците, а от 2004 г. насам съм за чехите. Те не успяха да се класират, уви, та затова пак ще стискам палци на Скуадра адзура. newsm18
Други отбори, които много харесвам - Холандия, Аржентина и Испания.

Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 03:09 от Лале в дъжда

# 43
  • София
  • Мнения: 2 141


Коментарът на Иво Ангелов вчера беше Crazy. Дано по-натам престане да крещи така безумно.

Той по латино маниер го прави  Laughing
И той тъй се оправда, ама това не прави виенето по-приятно. Crazy

# 44
  • Мнения: 162
Една шегичка на футболна тема Whistling (да не се обиждат феновете на Англия, може да се смени името с когото отбор предпочетете  Laughing)

Отбора на Англия посетили дом за сираци в Бразилия.
"Сърцето ми се късаше, като видях тъжните им личица, без капка надежда за нещо..."
- Хосе, 6 год.

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт