Булките на Пловдив

  • 163 796
  • 498
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 440
След като прочетох всичките страници и си събрах доста солидна информация от вас, реших все пак да се разпиша. Сгодена съм от 12/12 и до сега ми беше малко сю-реалистично, защото по принцип никога не ми е било голямата мечта да се женя, но съм си го хванала един такъв романтичен. И както нямах намерение да си давам много зор и мисъл - сега покрай празниците започна да ме гложди и едно вълнение и любопитство и лудост Grinning та си чета и се ровя.
Въпроса ми е към адашката - Tsveti1310 - понеже и аз се загледах по този хотел Интелкооп и моята сватба ще е около 90тина човека - как беше? Тясно/прекалено широко? Колко ви излезе горе-долу цялото удоволствие? Назначила съм някакъв бюджет, където и аз не знам дали е реалистичен, дали можем да се вместим в него. Ужас Grinning
Здравейте и най-напред честито! Много любов, семейно щастие и една незабравима сватба! Нашата сватба беше 85 човека, от които 10 дечица. Мога да кажа, че не ни е било тясно. Имаше място за танци и за дълги хора. Понеже преди да се спрем на този ресторант обиколихме сигурно 20, мога да кажа че офертата на Интелкооп излизаше най-изгодно. За повече информация относно какво ни е излезнало като пари, може да ми пишете на лични, но имайте предвид, че ние си цяхме определили бюджет, който не искахме да надхвърлим и не сме се изхвърляли. Единственият недостатък на ресторанта е малко неприветливия му интериор, но к подходяща украса става неузнаваем. Мога да пратя снимки на лични, ако желаете. Иначе откъм коректност и качество на предоставената услуга сме просто очаровани. Гостите ни и до ден днешен разказват с охота колко вкусна е била храната, което още веднъж показва, че и с по-малко средства нещата се получават.

# 301
  • Мнения: 36
Момичета здравейте, имам нужда от видеооператори, фотографи и дрон. Можете ли да препоръчате някой за Пловдив? Благодаря

# 302
  • UK
  • Мнения: 203
Момичета, събирам актуални мнения за Спа Хотел Марково- някой има ли отзиви? Това, което намирам в нета, е от суперлативи до ужасни отзиви и вече съвсем се обърках, по имейл ми се виждат много професионални и "на място", но много бих се радвала на още мнения. Става съпрос за сватба около 70-75 гости. Благодаря!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Момичета здравейте, имам нужда от видеооператори, фотографи и дрон. Можете ли да препоръчате някой за Пловдив? Благодаря

Един много важен въпрос- какъв ти е бюджета за тези услуги? Питам, защото се сещам за екипи взимащи по 3000лв за всичко това, ама има и такива дето взимат по 5000лв за всичко. Ако пък ги наемаш по отделно по принцип ще ти излезе по-скъпо, но пак зависи с какъв бю

# 304
  • Мнения: 36
Бюджета не пречи при видяно И доказано качество. Затова ни трябват the best of the best 😀😀

Момичета здравейте, имам нужда от видеооператори, фотографи и дрон. Можете ли да препоръчате някой за Пловдив? Благодаря

Един много важен въпрос- какъв ти е бюджета за тези услуги? Питам, защото се сещам за екипи взимащи по 3000лв за всичко това, ама има и такива дето взимат по 5000лв за всичко. Ако пък ги наемаш по отделно по принцип ще ти излезе по-скъпо, но пак зависи с какъв бю

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Бюджета не пречи при видяно И доказано качество. Затова ни трябват the best of the best 😀😀

Момичета здравейте, имам нужда от видеооператори, фотографи и дрон. Можете ли да препоръчате някой за Пловдив? Благодаря

Както каза един фотограф скоро- такова понятие няма, защото няма критерии по които да се определи кой е най-добрият в тази област. А и всеки клиент си има критерии.
Тези които се водят за добри фотографи в Пловдив са Дардов, Яков..имаше и още 1-2 за които не се сещам.
Дардов го познавам лично, мъжа ми работи с него. Предлага фото, видео, заснемане с дрон. Цената му не е ниска, но пък е уникален фотограф и знае какво прави и как да го направи.

Един много важен въпрос- какъв ти е бюджета за тези услуги? Питам, защото се сещам за екипи взимащи по 3000лв за всичко това, ама има и такива дето взимат по 5000лв за всичко. Ако пък ги наемаш по отделно по принцип ще ти излезе по-скъпо, но пак зависи с какъв бю

# 306
  • UK
  • Мнения: 203
В крайна сметка след много чудене и умуване запазихме ресторант Мавруда. Relaxed Сега се опитвам да се спра на сватбен фотограф, като се двоумя между Денис Василев и Андрю Дюлгерян- някой има ли отзиви за тях?

Също така, можете ли да предложите добър гримьор в Пловдив?

Purple Heart

# 307
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! Записвам се и аз в темата, прясно сгодена от 2 дни Heartpulse
Ние планираме до около 50-60 гости за сватбата, искаме по възможност месец юни. Исках да ви попитам дали имате впечатления от Естера Вини до Пловдив? Извинявам се, ако е обсъждано- сега ще се връщам да чета назад в темата. Приемам и други предложения- аз съм от Пловдив и искам сватбата да е в или около Пловдив, с годеникът ми не живеем в България, а той е чужденец. Благодаря предварително.

Аз също много харесах Esterra Vini. Само ме притеснява какво става, ако завали.
Как се процедира в такива ситуации? Или просто рискуваме, запазваме и се надяваме да не вали?

Ще се радвам на някакви отзиви.

# 308
  • UK
  • Мнения: 203
На мен ми казаха, че изграждат шатра, която се заплаща допълнително, но не казаха колко точно. Ние в крайна сметка се спряхме на Мавруда с оглед на това, че е по- близко до Пловдив, а много от нашите гости ще са от чужбина и ще ни е по-лесно с организацията.

# 309
  • Мнения: 29
На мен ми казаха, че изграждат шатра, която се заплаща допълнително, но не казаха колко точно. Ние в крайна сметка се спряхме на Мавруда с оглед на това, че е по- близко до Пловдив, а много от нашите гости ще са от чужбина и ще ни е по-лесно с организацията.

На мен ми хареса градината, но ме притеснява, че дамите ще затъват в тревата, понеже няма твърд под. А и на някои снимки, които гледах, тревата на места липсва.
Иначе мястото е доста хубаво, да.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 271
В крайна сметка след много чудене и умуване запазихме ресторант Мавруда. Relaxed Сега се опитвам да се спра на сватбен фотограф, като се двоумя между Денис Василев и Андрю Дюлгерян- някой има ли отзиви за тях?

Също така, можете ли да предложите добър гримьор в Пловдив?

Purple Heart

Само недей да ангажираш Андрю Дюлгерян. Знам не 1 случай в който е правил неприлични изказвания на момичета които е снимал, а могат да са му дъщери почти. Не го познавам лично, но тези отзиви са ми достатъчни за да не искам и да го познавам.

Добър гримьор за мен е Вержи Ганчева. Не взима малко пари, но е уникална и като човек. А професионализъм в изобилие.

# 311
  • Мнения: 1 176
Момичета здравейте, имам нужда от видеооператори, фотографи и дрон. Можете ли да препоръчате някой за Пловдив? Благодаря
Chuks Films за видео с две ръце, ако още търсиш. Доколкото знам не е от евтин, но пък от към качество, не си представям какво повече може да иска човек.

# 312
  • Мнения: 1 290
Андрю снима на сестра ми сватбата и те не останаха многодоволни от него. На мен също не ми харесаха снимките.

За гримьор - най-добрия Слави Стоянов!

# 313
  • UK
  • Мнения: 203
Момичета, препоръчайте гримьори в Пловдив?
Писах на Вержи Ганчева, но е заета за моята дата. Angry

# 314
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Красимира Петкова
http://krasimirapetkova.blogspot.com/

Общи условия

Активация на акаунт