Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 75 656
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • MJF
  • Мнения: 8 617
И аз гледах първи епизод на "Ледниковый период". Мда "нашите" партньори ще има доооста да се стараят и учат но ми харесаха. Те тези дето са добре от начало не са ми толкова интересни  Laughing, по -естествени са ми залитащите, с треперещите крайници в началото  Laughing. Ръстово поне са им добре и на двамата. Изобщо като цяло ръстово този път няма "гафове" при всички дуети. Навка и Шабалин въобще няма да  ми липсват и дано не почнат тез продуценти с глупостите си по намаляване броя на дуетите, 12 може спокойно до края като намалят крайно безинтересните и пародийни  blahblah blahblah на "съдийството". Особено на изпълнението на Макс- черни ми станаха  Mr. Green, начело с Аделина. Галустян също си спечели вечна голяма  черна точка  Mr. Green

Медведева при юнощите видях че е вече с победи на 2 етапа.
Тамара Москвина
Елена Ильиных – Руслан Жиганшин
Още Зуева
Базарова-Депутат
Friends on Ice 2014 Yokohama
Акико- Дайс
Дайс новата програма

ooooh! тв записа

Очаквам  U.S. International Figure Skating Classic  и евентуално добри интервюта.
Юношите тази седмица са в Япония. Втория етап на Боян.

# 76
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Интервю със Стефан Ламбиел от октимврийския брой на списанието "International Figure Skating"
Прочетох и новините за Карон-Джоунс, че слагат край на състезателната си кариера и че Либерс заради травма пропуска гран-при старта си.
Intimissimi on ice - OPERAPOP

# 77
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Японския етап при юношите виждам че след кратката Боян е пръв, Шома втори. Видеото е цял запис за сега на канала а ми се искаше да видя тяхните 2 изпълнения.
Но пък виждам приятна изненада с кратки видеоинтервюта от Острава на Шпилбанд, Джон Кър  Laughing и ние добре помним въпросната програма в килт.
Кратките на Боян и Шома

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 13:26 от Шошулчо

# 78
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Волните програми на Боян и Шома
Интересен разказ, преразказ и интервюта от Art on Ice tour in Helsinki
Ари Закарян
Видео от 2014 US Classic
На сайта на ISU обичайната таблица не но има целия протокол на турнира.

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 179
Гледах първата група при мъжете на Небелхорн, беше ми най-интересна. Отново много интересен Джейсън Браун, трябва да го видя пак за да видя дали ми харесва повече от Ривърденса. Понеже съм пристрастна към It is a man's world няма как да не харесам Еладжи, но той си го заслужава, много му отива програмата. И Брезина изглежда добре в началото на сезона.
За Юко и Саша се радвам. А шампионите от Световното в София доста добре се представят и при големите.

# 81
  • MJF
  • Мнения: 8 617
 Hug
Още нищо не съм гледала от Nebelhorn Trophy, надявам се на записи , само разгледах таблицата от днес.
Имам да навксвам и руското шоу- двете последни издания.
Записи от Lombardia Trophy и от Harvard's An Evening with Champions  и от OperaPop on Ice Verona ....
Доста за гледане и наваксване имам  Crazy

# 82
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Започвах с наваксването.
Nebelhorn Trophy- изгледах кратките без тези на дамите. При танците най се изненадах от добрата форма в началото на сезона а и този кратък танц ми е приятен  dancing, дори съгласна с класирането  Laughing. Мъжете и спортните нормално за това време, тепърва ще влизат във форма. Зарадваха ме Юко-Саша да ги видя така стабилни/перфектни. Джейсън Браун в много добра форма, на мен Ривърденса музикално ми е доста по-близо но важното е че хореото е пак добре и лъха позитив от него. Балде явно когато ритъма му е на сърце е страхотен, чудесно и заразително танцува на лед. Михал поне изглежда по-мотивиран сега.
Мда "софийските" участници показват добри неща при сеньорите а и в Талин при юнорите.
Ще продължа с гледането на записите и мнооого благодаря на хората , които ги качват   bouquet.

Тези дни прочетох нещо и се  Thinking за тази мисъл : "Идеальный фигурист всех времён и народов: какова его формула? Харизма Плющенко плюс вращения Ламбьелья плюс мощь Ягудина плюс эстетика Абта. Или лучше так: тонкий вкус Стефана вкупе с дорожкой Ягудина вкупе с прыжками Плющенко…"

Кратките дами, волните спортни и волните мъже прегледах. Общо казано волните показаха че е началото на сезона. По принцип имам слабост към чаплински програми та браво на Леонова. Браво и на Туктамишева за стабилното изпълнение.
 Joy Фотографа голямо редене им направи в края на церемонията Men Victory Ceremony

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 21:03 от Шошулчо

# 83
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Nebelhorn Trophy + галата-видях нови номера.
Видеоинтервю с Лакерник
Волните дами - Леонова и Туктамишева ме зарадваха много и им желая все така да се справят през сезона.
Волните танци- премиера. Интервю с победителите
Специална похвала на Нели-Алекс и за краткия и за волната, просто се открояват веднага.
При танците още се ориентирам за формата им този сезон но най-общо промените ми допадат.
Относно вокала на музиката- нямам проблем въобще
История эпохи в чёрно-белом цвете. Окончание
Изгледах и 2014 Evening on Ice
Изгледах и "Ледниковый период" 2 серия, този път видно как е трудно и как се трудят не фигуристите. Добри изпълнения и хорео, някои и мнооого добри- браво на Авербух и Жулин. Фигуристите станаха просто чудесни артисти. Албена и Макс са ударили джакпота с тези партньори  Mr. Green, но са симпатяги, ще се мъчат- имам превдид партньорите  Laughing. Таранда този път заместил Галустян но чакам комбинацията на тях двамата с Тарасова, тогава не знам на това трио как ще му вземат микрофона за да видим все пак и изпълненията  Mr. Green

# 84
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Интервюта:
Тамара Масквина
Анна Яновская и Сергей Мозгов  волната  и кратката
Петров кратка и волна
Алёна Леонова
Александр Смирнов
Константин Меньшов
Тарасова, Морозов  като хорео и двете програми ми харесаха, на галата ми докараха  Whistling като се помамиха  Confused. Удачна смяна на фасона на дуета , преди това двамата рижи някак си се сливаха, така определено по ми харесват като външност на дуета.
Новината от Германия - Savchenko/Massot starten künftig für Deutschland
По -пълен запис на Friends on Ice 2014 - Shin-Yokohama  22-24 август част първа се е излъчил- 1On the RunOpening

# 85
  • MJF
  • Мнения: 8 617
За четене:
Лакерник
Дмитрий Соловьев
Синицина – Кацалапов
Не е да не виждам новината за Альона- Щойер но както казва и г-жа Фладе ще чакаме подробности тепърва. Мнооого досадно да не кажа нещо друго е цялата ситуация с федерациите, националностите и пр. Не че имам решение как по друг начин да е но ..... за спорт от една шепа хора сравнително, става въпрос на световно ниво, такива големи спънки, неразбории от не спортен характер са направо "тъпа работа".
Тази седмица сме с младежите в Дрезден и с Japan Open в Саитама. Погорилая а не Липиницкая ще участва в тим Европа. Палци ясно за кой отбор стискам  Laughing, да внимават Томаш и Хави в картинката, аман от последното място Laughing. Тъкмо ще видим още премиери на програми за сезона.

# 86
  • Мнения: 9 144
Japan Open в Саитама. Погорилая а не Липиницкая ще участва в тим Европа. Палци ясно за кой отбор стискам  Laughing, да внимават Томаш и Хави в картинката, аман от последното място Laughing. Тъкмо ще видим още премиери на програми за сезона.

Чудя се дали ще има стриймове или ще разчитаме на ютюб  newsm78

# 87
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Бумър , няма на живо излъчване. Тв запис ще се излъчи след приключването на състезанието същия ден вечерта при тях. Ние на него ще разчитаме- TV- Tokyo e канала. Те са едни орязани записи  ooooh! ама нищо ново от японския фронт.
Последно като гледах новия запис на Friends on Ice 2014 - Shin-Yokohama пак се  Close Twisted Evil от снимачите или глави или крака се гледат но цял фигурист с лупа да търсиш  #Cussing out. Много са зле, много. Всяка година залагам като дойде NHK Throphy какво ще гледаме от страна на снимачите, те тези да ги нарека режисьори, оператори не са заслужили. Миналия или по-миналия сезон бяха добре все пак- явно друг екип.
Дразня се силно защото не стига че гледам предимно на записи този спорт и като са некадърно направени направо .... има си стандарт за тв покритие всеки спорт с който тв зрителите са свикнали.

Большие смотрины Синициной и Кацалапова
Тук може да се видят записи от фен-срещата с Ламбиел във Верона на Opera on Ice. Определено добра работа с Жиганшина- Гажи.
И един обзор от Friends on Ice 2014

# 88
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Увлекателни четива:
Величие смерти в вихре страсти. Или что скрывается за фасадом короткого танца
Ледовая симфония Мьюз- имам слабост към такива обзори като приятен начин да си припомним шедьоври на леди. Първото изпълнение на моята машина на Кър не го виждам. Но е задължително изпълнението им  на тази прогама като показателна а европейската или световната гала-магичен момент беше, за съжаление трита масово в тубата като звук.
Не тревожь мне душу, скрипка, или впечатления от Nebelhorn Trophy 2014
Интервю с Анжелика Крылова

# 89
  • MJF
  • Мнения: 8 617
Бумър, качването на записите е започнало. Таблицата . Нейсе дойните крави за спонсорите Мао и Дайс ги няма и класирането отговаря на реалността.  Mr. Green
cheers за отбор Европа. Нищо чудно догодина този турнир да го няма  Mr. Green.
Да видим новите волни  tv

Общи условия

Активация на акаунт