Отговори
# 45
  • Мнения: 282
току що си взех пратката с дрехи за бременни. Ейй, ама те много удобни Simple Smile. Няма да ти стяга, да ти убива, няма копчета Simple Smile Simple Smile. С тях шкембето ми изглежда още по-огромно, ама важното е да сме здрави. Сама се убедих, че кг. качени по време на бременност лесно се свалят после.

П.С. Честит РД NikoStorm. Лека и спокойна година ти пожелавам с прекрасен декемврийски подарък Simple Smile.

# 46
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Здравейте и от мен! Grinning
Новата темичка е страхотна, браво на Ели! Hug  bouquet
Честит Рожден Ден на Никосторм! Да си здрава, щастлива и да се радваш на малко пухкаво бебоче през декември! Hug  bouquet
Аиса, да си носиш със здраве дрешките! Hug Аз предпочитам да си купувам нормални дрешки, просто минавам в по-горните размери, и вземам панталони с ниска талия, а рокли с висока под гърдите/или без.
Предния път въпреки че наддадох 18 кг, казваха, че коремът ми не бил много голям и се чудеха къде са ми тези кила, щото не съм била изглеждала толкова наддала. Затова като родих 3905 кг бебе самата аз се изненадах Laughing, не очаквах, че ще родя такова голямо бебе.
За мързела ме бройте и мен...Но пу пу да не казвам голяма дума от 2-3 дена гаденето ми понамаля осезаемо, и от това ми дойдоха повечко силици на моменти. Та се развихрям на моменти, но после изведнъж пак грохвам. Но сравнение с предния път определено съм по-отпаднала. Тогава бях като фурия и изненадвах всички, поне докъм 7ми месец.
Лека вечер на всички! Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 26
От сутринта се опитвам да изгладя купчина дрехи. Сега вече 17 и половина. А още нищо не съм направила. Ужас! Изядох една салата и така ми се спиииии Tired

# 48
  • Мнения: 282
Мелина - и аз имам по-широки дънки с ниска талия но като седна и копчетата ми се забиват в корема. А аз и с предната бременност, явно и с тази си страдам от постоянни болки ниско в корема Sad. Точно където ми е белега от секциото сега е супер чувствително. Ако може и без бельо да ходя - ще съм най-доволна Simple Smile Simple Smile

Иначе предния път наддадох около 20кг. родих бебе 3900 Simple Smile и после сравнително лесно свалих килограмите.

# 49
  • Мнения: 1 290
 aissa80, честити дрешки! А би ли споделила откъде си ги поръча, защото какво ли не гледах и или е безумно скъпо, или е грозно....  Shocked

# 50
  • Мнения: 282
Кукумицина - от братовчедка ми, която преди година и половина се сдоби с 3 прекрасни момиченца Simple Smile Simple Smile. Преди това аз дадох на нея. Менкаме си с приятелки. Май само една блузка и една рокля лично съм си купила, и то не са от магазините за бременни, а с висока талия.

Гледах в H&M , че има хубави неща на що-годе прилични цени.... и в продавалника доста дрехи се продават. За мен е абсурдно да дам много пари за дрехи, които ще нося само няколко месеца....

# 51
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Аиса, и аз бързо ги свалих. Hug Сега стартирах с абсолютно същите кг както и предния път. Аз родих нормално.
Дънки от предната бременност насам почти не нося. Откакто открих суит-панталоните и се родих, няма копчета, няма нищо. Чат-пат нося и др.панталони(с по 1 копче) и ниска талия. Но лятото като е по-топло предпочитам рокли.
На H&M и аз съм им фенка, малкият е почти изцяло облечен от там. Имат страхотни детски дрешки.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Ох момичета, успокоихте ме Simple Smile  Значи налегналия ме мързел,  откакто спрях и работа, си е нормален...тъкмо вече сериозно бях взела да се самообвинявам, че не мога да стана от леглото къде от лошо, но и през другото време пак не ми се мърда. Доки каза, че трябва да се разхождам много, а на мен въобще не ми се излиза.  Blush Едва ходя на лекции веднъж на две седмици  Grinning Grinning Grinning Дано скоро да премине това.
Аз днес влязох в 12-та седмица и утре рано, рано съм на ЖК. Нямам търпение вече, че един месец не съм виждала бебчо. Стискайте палци всичко да е наред  Praynig

# 53
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Бях поспряла да пиша, но не спирах да ви чета. В понеделник бях на преглед, всичко с бебчо е нормално, имаме си тупкащо сърчице. За съжаление обаче заедно с бебчо расте и кистата, която ми откриха, пораснала е с 1 см. Утре влизам в болница заради болничните, за да могат да ми ги удължават с месечни, ще ме преглежда и АГ комисия, за да решат какво ще правят кистата. Моля се всичко да мине нормално.
Страшно много се радвам, че ставаме повече мами, вярвам, че всички декември ще гушнем сладки бебоци.  Praynig Hug

# 54
  • Мнения: 958
Пепи и Гого, радвам се, че бебо е добре. Ще стискам палци всичко да се оправи с кистата Praynig

# 55
  • Мнения: 88
Пепи и Гого аз също съм с киста,ендометриозна е моята. Сподели след това какво са решили докторите. Моята също беше нарастнала предния път като бях на преглед. Но важното е, че имаме бебоци в коремчетата, защото наистина е трудно с такава киста да се забременее.

# 56
  • Мнения: 34
NikoStorm да си жива и здрава!  Честит Рожден Ден! Много щастие и здраво декемврийско бебче! Hug      bouquet
Аз ходя на работа и пращя от енергия през деня  Mr. Green Днес шефа ми каза, че се съм изглеждала все едно съм пушила трева... Mr. Green смея се, превъзбудена съм  Blush  Shocked

Иначе коса и нокти растат като луди... Къносвам се и като си помисля, че досадната процедура ще зачести  Crazy

И аз вече подносвам дрехи за бременни и панталоните купих от тук: migmod.com
Цените са много ниски, а панталоните са страхотни - взех си 6 чифта за 86 лв.

Пепи и Гого, Alisа24 ще Ви стискам палци всичко да е наред!

# 57
  • Мнения: 9
На мен ми беше много странно кога се е появила, точно преди последния цикъл бях на преглед и доктора каза, че всичко е нормално. Забременях от първия път и затова се чудя от къде се е появила. По принцип съм с много болезнена овулация и винаги, когато се пука фоликула ме боли страшно много. Надявам се всичко да е нормално, ще споделя какво са предприели.  pregnant

# 58
  • Мнения: 27
Niko Storm  newsm59
Ели страхотна темичка си направила Поздравления   bouquet
Габии Аз още нямам корем, вечер само го усещам подут. Утре започвам 10 г.с., но вчера като бях на лекар и ми каза:"Този пиърсинг вече трябва да го сваляш". А аз си мислех, че чак към 4-5 месец ще го махна Simple Smile Бях гледала снимки в някакъв сайт как на някои жени и във 2 месец им личи. Много зависи от структурата на човек явно

 st_angelova И аз имам пиърсинг но при мен проблема е че не мога да си го махна  Grinning  Grinning Grinning сега не знам къде да отида да ми го махнат.Не знам само ако нещо е заяла обицата какво ще правя  Sad

# 59
  • Мнения: 88
Аз като ходих при моята лична лекарка за направление,ми направи и кардиограма и като ме видя с обицата на пъпа каза " Ама ти как ще раждаш с това нещо на пъпа ти" беше толкова учудена,че сякаш това е като татуировките и е до живот там. Казах и,че ги махам и сменям редовно и не е проблем.

Моята киста ми я видяха за първи път през януари,а кой ли знае от кога седи. Гинеколога ми каза да реша дали да ме оперират и отстранят или да изчакаме още 2-3 месеца и да продължа с опитите за бебе.Е оказа се,че след точно 3 месеца забременях.А преди това около 1 год. неуспешни опити, наи-вероятно тя е била пречката. Но чудото се случи  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт