Марка за бележник?

  • 1 218
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Бележникът на дъщеря ми (7 клас) се намокри в следствие на което корицата се отдели от тялото и изглежда доста "състарен", но всичко е четливо (няма размазано мастило). От училище обаче искат да си извади нов бележник. Проблемът е, че са поискали и марка за преиздаване на бележник и съответно информацията от учителите каква е тази марка, от къде може да се купи и колко струва е различна и неясна. Някой знае ли от къде мога да намеря такава марка и как се казва?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Лекси, виж какво намерих "При загуба на бележника ученикът закупува и попълва нов, като на първата му страница поставя  марки със стойност три пъти по-голяма от собствената цена на бележника;

Това е от Правилника на 107 училище http://www.107ou.com/normativno-ustrojstvo/zakoni-i-pravilnitsi/

В това училище пък глобата за преиздаване на бележник е 10 лв.
ЯВно нещата са уредени навсякъде различно. Така че провери дали във вашия училищен правилник не пише нещо по въпроса.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Onna-bugeisha, много ти благодаря! Дъщеря ми е именно в 107 -мо:) Не ми е минавало през ум, че може да е глоба наложена от училището. Не бих се сетила да погледна в правилника, добре че беше ти   bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт