Домакини 38

  • 37 015
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 644
Ние се позабавлявахме яко.Реших пак,че ми се яде нещо.
Хукнах и Емо след мен.Баща му подстрекател.Метнахме се в магазина.Излизаме и вали.Сложих на Емо качулката.На моята глава една торба и газ.Смях,станах мокра кокошка.
Детето вика:Мамо ти  торбаланка.
МАрче веднага на вечерна проверка.Къде хойкаш?
Елинор честити придобивки!
Лейди мен не ми пука.Аз знам какво представлявам.Това ,че тук чистя не ме притеснява.Макар,че в бг щях да работя по-професията си.Да сме живи и здрави!Дамата не е нищо повече от мен.Даже мога да кажа,че аз не разчитам кой знае колко на тея пари.А тя не е ниво.на което може да си позволи за дълго чистачка.(финансово)Ама мразя такива гадни хора.Майната й.
Да поне с парите беше точна.Те  такива хора не стигат далеч.Ама да избива комплекси на мен няма да я бъде.Защото и тя е работила това.
Категорична съм вече с бг далеч.Колкото и да е крайно.По добре на последните черни ,но да са хора.

# 676
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Марче честита придобивка, много да те слуша. Каза ли на ТМ, че си купила миксера? Да не вземе от Хюстън някоя совалка вместо самолета за наобратно  Joy
Ели, сама се рисувам, като ми дойде музата. Преди ми беше ежедневие, ама сега няма време и забравям.
Утре ще покажа, че сега батериите на апарата се зареждат, а камерата не прави добри снимки на лампа
Люси, браво, че добре изкарвате с момичето

# 677
  • Мнения: 11 635
Марче обади се накрая  Hug Честито миксер! Щом имаш работа си извинена, ама друг път пускай едно човече ей тъй, да те мислим с добро  Heart Eyes
Ма ко схванах! Благодарско   bouquet

Елинор в нета намерих чантата hahaha в английско и в бг добрите чанти са цифра   Blush по магазините за по-малко от 20£ не съм виждала, но определено не ми харесват тоя клас чанти, а все едни от 100£ нагоре... та за това имам само две дамски чанти  hahaha hahaha hahaha В ежедневието ходя с раничка.
Titi торбаланке  hahaha не се занимавай с глупости!!! Казах ти - няма да е последната дето на чужд гръб избива комплекси - важното е да не ти пука и да не се даваш!!!  Hug Hug Hug
Лус браво! Наздраве!!! Каквото и да си говорим - алкохола помага в такива ситуации!

# 678
  • София
  • Мнения: 2 265
Калинке, ти откъде имаш видеото с мен... Маймуната съм аз - изморена и падам... Joy Joy Joy

Лека нощ!!!

# 679
  • Мнения: 11 635
Lus лека!!!

# 680
  • Мнения: 99
Марче, извинена си за отсъствието, щом са те натоварили с такава задача! Честито за миксера, ей сега няма да се спреш съвсем с майсторенето на вкусотии!
Тити, весело е при вас!
Лейди, къде ги намираш тез смешни картинки, всяка вечер се хиля сама тука! Joy
Аз чанти обичам и все купувам и все не ми стигат. Но не маркови, има хубави имитации. Да дам цифра за чанта, която ще ми омръзне бързо не искам, обичам да ги сменям даже и по няколко пъти в седмицата. Ама пък с местенето на съдържанието им вътре все имам фалове-я документи, я нещо друго ще забравя и имам доста изцепки! Вече след като изляза първо проверявам какво съм сложила и пак тръгна ли не ми излиза от акъла-ми сега взех ли всичко, не взех ли! А бе луда работа

# 681
  • Мнения: 644
Марче честито със здраве да си го ползваш!
Лейди къде ги тея чанти за 20 паунда ?Цвета ми хареса,ще ми отива на едното якенце за лятото.
Ама аз все са по 100-200 виждам хубави.

# 682
  • Мнения: 11 635
Тити ето ти ги http://www.dunnesstores.com/accessories/women/fcp-category/list# … ers=Category!bags, само дето у наше село има такъв магазин и съм ги виждала на живо, та лично аз няма да си купя...
Елинор чантата е аксесоар към облеклото - при положение, че в ежедневието съм с маратонки, то и чантата ми е раничка  Joy

# 683
  • Мнения: 644
Лейди мерси едва ли ще тръгна да си купувам.Нося чанта само в бг.Иначе тук и аз скачам с матаронките и рядко нося чанта.

# 684
  • Мнения: 3 846
Върнах се и нямахме пак ток, след Ма ко явно е наш ред да седим на тъмно.

Марче, щом нямат сервиз добре, че си купила другия. Честито! Ще чакаме снимки на новите сладкарски изкушения. Лек път и успешни разговори на ТМ. То Хюстън от другата страна на морето, защо не ни дойде на гости?

Сега ще си варя картофи, нещо коремут ми се вълнува.

# 685
  • Мнения: X
Добра вечер прекрасни,
чета ви докато ми къкри ориза ,а детето играе на верандата с обръча си на въздух. Харесва ми да имаме време след работа за такива неща, в Англия работехме до 6 и докато се приберем и станало 7 .
А тук от 5 и 30 сме си в къщи и имаме време и за разговори, за вечеря и за игра .
 Другото е трудно ,но то къде ли не е. Като си спомня колко по трудно ми беше в началото в Англия ,колко години сме стояли без паспорти чакащи поредната виза и колко пари за счетоводства , адвокати и бизнес планове съм надала за 7тте години ,през които чаках гражданство и ми става едно.Тук поне е улеснено доста. Вярно чака се години за да заминеш и то само ако минеш точковата им система и милионни изисквания ,но 6 месеца по късно кандидатстваш за постоянно жителство и след това за гражданство. В Англия чаках за гражданство над 7 години. Емигрантски неволи. На такава вълна съм също освен РД партита, работа и жалеене.

 Смърфи,какво става с този ток?

Тите, не се ядосвай .Няма смисъл. Остави ги хората да си живеят ,живей си както го разбираш и ти и смело напред. Аз със сънародници много много  умишлено не контактувам  из чужбина поради разни случки и перипетии. Наваксвам си обаче с много българи из форума  Simple Smile))

Чанти . Хм. В Tk maxx има разкошни за около 80-100 паунда. Последно си купих две от разпродажби от естествена кожа за около 60-70 паунда  и страхотни кожени ръкавици и вълнени шалове за всички.
Много ми харесва този магазин .

Марче, честит ти миксер. Много вкусотии да правиш с него и да си отвориш най-добрата сладкарница в столицата .

ма ко , ще ни местят казваш. То какво ли вече няма да измислят . ooooh!

Лусс, браво на теб. Две чашки . Hug
Ти ще се оправиш с гостенката, знам ,ще й хареса баницата предполагам.

Вио, не само красиви ,но и талантливи деца си имате.   bouquet

Последна редакция: ср, 14 май 2014, 03:39 от Анонимен

# 686
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!



Креми, честит рожден ден! Здраве, щастие, любов, благополучие и късмет!!!

# 687
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Люси, мерси за букета и кафето.Нещо ме мързи да се надигна.Тук вали.
Марчето е добре видях.
Ели, аз точно Текамин не мога да открия.

# 688
  • Мнения: 938
Добро утро!
Крем, ЧРД! Бъди здрава, щастлива и обичана!
Мишката е с някакъв обрив по гърдите и корема, ще я заведа на личния.

# 689
  • Мнения: 843
Добро утро.
Благодаря ви за пожеланията.
Креми, да си жива и здрава. Много, много щастлива и обичана майка и съпруга.
Празникът беше на ниво. Важното беше, че и времето бе с нас, че днес е мрачно, мокро и дъждовно.
Вчера грееше слънце. Направихме много снимки. Ще кача след като ми ги прати фотографката. Рожденикът и другите бебета не разбраха нищо, поспаха следобед, а ние се почерпихме на спокойствие. Вечерта дойдоха бабите, дядовците, а сестра ми, мъжа и племенницата останаха и за още едно хапване и пийване. Та така доволна съм. Тортата беше красива и вкусна.
Днес се чудя какво да готвя. Май ще са пържени картофи, че ме съблазнихте. За Гого ще направя пилешка супа.
Тити, да оздравяваш.
Хортензия, кажи после какво му е на детето. Дано не е нещо сериозно.
Марче, честита придобивка. Сега ще твориш още повече красоти.
Лус, не се притеснявай. Не се и съмнявам, че се представяш на ниво.
Валенце, ще се върне ТМ и пак ще го отпразнувате.

Общи условия

Активация на акаунт