Отговори
# 30
  • Мнения: 1 442
hmm_ не се притеснявай, има бременни мами, които пушат през цялата бременност.  Hug

# 31
  • Мнения: 39
благодаря за подкрепата ще пиша след прегледа Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 290
Не се притеснявай, ама ги спирай тия цигари!  Flutter

# 33
# 34
  • Мнения: 1 202
Freesia честити сърчица, дори да е едничко, радвам се за теб! Hug
Аз да ви се оплача .. имам болки долу ниско на корема, ако ви кажа, че са силни ще е пресилено, но този път не е натовареност или дърпане, а са си болки. no и най-притеснителното е, че имам леко кървене Sad След обяд съм на преглед .. стискайте палци всичко да е наред, че така съм се шашнала ...
Стискам палци всичко да е наред мила  Hug!
Freesia честито и едничко да е пак си е радост  Hug!

# 35
  • Мнения: 282
Sweety, стискам палци всичко да е наред  Hug

Темата е супер Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 8
От около половин час някъде ме боли корема и кръста като предменструално.  Tired По принцип това е седмицата, в която ако не бях бременна трябваше да ми дойде.  newsm78 дали да не е заради това? Не знам. Малко ме е страх  Cry

# 37
  • София
  • Мнения: 1 004
Здравейте!   bouquet
Страхотна е темата! Поздравления за труда!
Аз малко плахо се записвам при Вас, защото още не съм била на преглед, но в понеделник ще се разбере дали ще посещавам темата редовно!
По всички калкулатори, терминът ми е на 23.12
Много ми е притеснено, защото съм на 35 години (даже тази година ще навърша 36 ) и това ми е първа бременност!
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност, от която да си имаме живи и здрави бебчета!

# 38
  • Мнения: 39
Не се притеснявай, ама ги спирай тия цигари!  Flutter
Спряла съм ги вече  newsm10
 
 а пък Tanyabel точно за това те боли корема и аз бях така в моята седмица когато трябваше да ми дойде

Добре дошла на placebo7    Hug

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 14:40 от hmm_

# 39
  • Мнения: 108
Може и да има нещо вярно, мен по същия начин ме боля в седмицата, в която трябваше да ми дойде. Спокойно, Tanyabel, всичко ще бъде наред Praynig Praynig Praynig
placebo7 добре дошла, заветния понеделник, дано всичко е наред и да ни посещаваш цяло лято,есен, та дооо декември чак  bouquet  Hug Praynig
Много ми е тежко на корема, хапва ми се,обаче от най-малкото ядене и все едно съм преяла, кръста ме боли, ох baby_neutral абе-хубаво си е чувството,че има грахче в корема Hug Embarassed Hug Hug

# 40
  • Мнения: 298
Sweety и аз ти стискам палци, и на ръцете, и на краката!! Всичко ще е наред, няма къде да ходи!  Hug Бъди позитивна и колкото и да ти е трудно опитай да си възможно по-спокойна!

FanFar и аз се засищам мн бързо и все ми е тежко, все едно съм изяла няколко порции наведнъж Grinning

Танябел тук въпросното кремче го видях ,че трува 40лв (20 евро) ...

# 41
  • Мнения: 8
Момичета, благодаря, че ме успокоявате.  Hug Наистина, когато разбрах, че съм бременна съвпадаше със закъснението на цикъла и тогава ме болеше, но не се притеснявах, защото го знаех. Но сега, вече 1 месец след това - пак. Така ли ще е 9 месеца, при всяко "не идване на цикъла" да имам болки?!?  Thinking

# 42
  • София
  • Мнения: 1 004
Tanyabel и мен ме боли корема, ниско долу! Мен ме боли почти постоянно, кога по-силно, кога по-слабо, но почти постоянно усещам стягане!
Аз си взех но-шпа и като стане по-силно пия по едно хапченце!
Но-шпато го дават , че не е противопоказно, така че ако те боли много, си вземи, вместо да се мъчиш!

# 43
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Добър ден! Grinning
Запис и от мен. Peace Hug
Страхотна нова темичка, браво на даркенжъл за старанието!  bouquet Hug
Честито на всички видели сърчица!
Пепи и Гого, специални поздрави, твоята история доста ми напомни за моята. Hug И аз съм родена през декември, на 1ви декември. И моят цикъл идва като часовник на 24 дена. И на мен като не ми дойде на 24ти я ден(24ти март) веднага разбрах, че съм бременна, отделно, че почна и много рано да ми става лошо и да съм отпаднала. А аз иначе съм доста енергична.
Предишната бременност я изкарах на крак, работих до 7 мес, и то в заведение за бързо хранене. Но я нямаше тази умора, не ми е било лошо...Сега не съм на работа, гледам малкия. Но и аз съм ужасно разсеяна. В момента карам шоф.курс. Наскоро като карах с инструктора и за 1ви път откакто карам курса ми наби спирачки...не видях едни пешеходци. Embarassed Те първо минаха едни, тях ги видях, и после гледах на другата страна, и не видях, че след тях се тътрят нова тумба...афганци някакви. Живея в Норвегия. Както и да е, оттогава все се озъртам на всички страни...
Аз с предн. си бременност не се мазах с нищо и нямам стрии, никъде. Peace Майка ми и тя няма. Според мен е до кожа. Ама който иска да се маже, аз не обичам да се мажа. Embarassed Peace
Много е тъпо това със свекитата на някои от момичетата. Confused Аз нямам такива проблеми. Нашите, свекитата-идват само когато ние решим и стоят колкото ние решим. Peace Ние им купуваме билети отиване-връщане. Гледаме си Кирил само ние, никакви странични влияния. Peace
Лек ден на всички! Hug  bouquet

# 44
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 33
Пепи и Гого, на мен днес ми е деветия ден от закъснението, моя цикъл е на 25-26ти ден. Днес, когато казах на лекарката на коя дата ми е била последната менструация,  ме предупреди, че може още нищо да не може да ми каже, много е рано, но после видяхме, че сакчето е на мястото си в матката. Моя приятелка я бяха уплашили, че е извънматочна бременност, а се оказа, че просто е прекалено рано. Добре, че потърси веднага второ мнение

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт