Варна 2014

  • 6 456
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 790
Здравейте,
и аз с въпрос- от гарата във Варна може ли да се хване маршрутка за град Бяла. Помня, че преди сме ходили на някаква друга автогара, но дали се е променило нещо?
Благодаря

# 31
  • Мнения: X
От жп гарата не знам, но от автогарата и от частната автогара си има. Peace

# 32
  • Мнения: 242
Здравейте, ще пътуваме с влак до Варна и от там трябва ще трябва да се предвижим до Златни пясъци, четох има и общински и частен транспорт до там, но не можах да се ориентирам от къде ще ни е най-удобно и на каква цена ? Тоест интересувам се най-близката и удобна спирка до жп гарата : )) Благодаря : ))

# 33
  • Мнения: X
9 и 109  Peace Те си тръгват от ЖП гара Peace

# 34
  • Мнения: 242
Бързо и ясно : )) Благодаряя : ))) А от колко часа тръгват най-рано от Варна, и дали знаете от Златните в колко най-рано тръгват на обратно ? ще сме в хотел Мадара дано поне спира наблизо : ))

# 35
  • Мнения: X
Заповядай 9 и 109  Peace

# 36
  • Мнения: 242
Благодаря отново : )

# 37
  • Мнения: 1 013
здравейте момичета найкой може ли да ми каже какво е състоянието на плажа в село кранево .....след пороите и дали е разчистено

# 38
  • Мнения: 242
Здлавейте, гледам маршрута и не мога да се ориентирам 9 или 109 ми е по-близо до Мадара, спирките нищо не ми говорят..

# 39
  • Мнения: X
Здлавейте, гледам маршрута и не мога да се ориентирам 9 или 109 ми е по-близо до Мадара, спирките нищо не ми говорят..

9 ти е по-близо. Като влезеш тук в дясно си избираш спирка номер 238 "Гаражите /за КК/".

Скрит текст:



# 40
  • Мнения: 242
благодаря за помоща : )

# 41
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Някой знае ли борса за тетрадки и учебни помагала на ниски цени?

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, ето къде била варненската тема... Наскоро я търсих и не успях да я открия. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 292
Търся мнение за д-р Филев, става въпрос за конизация.

# 44
  • Мнения: 107
Някой знае ли борса за тетрадки и учебни помагала на ниски цени?

Тетрадки на по-ниски цени може да си вземеш от Метро, за учебните помагала за съжаление, не мога да помогна. Sad

Общи условия

Активация на акаунт