Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 30 844
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
Повече от две са вече Simple Smile Явно само момченца се показват Simple Smile

# 31
  • Мнения: 592
 buria buria buria buria buria  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella
Голям дъжт се изипа тука Sad
ElishaC  ще пробвам със нещо др знам,че не е полезна колата но си мислех,че ми пада кръвното още по малко,че аз тогава съм на работа ще пробвам и ще видя какви ще са разликите!


Също така една приятелка каза да ям лимони със захар и това ще пробвам!

# 32
  • Мнения: 69
Повече от две са вече Simple Smile Явно само момченца се показват Simple Smile
Запис и от мен  Grinning
А бе и аз забелязвам, че само момчета се показват Simple Smile. На мен вчера нищо не ми казаха за пола, та се надявам да е момиченце, ама каквото дойде. Струва ми се, че момченцата се показват по-рано, защото има какво да "стърчи", а при момиченцата няма Laughing

# 33
  • Мнения: 592
Повече от две са вече Simple Smile Явно само момченца се показват Simple Smile

И на мен ми казаха момче но не е много сигорно на 5 май ще е на 100% сигорно

# 34
  • Мнения: 172
На мен първо ми казаха момче, после момиче Simple Smile Чакам трето мнение на 23 Grinning

# 35
  • Мнения: 592
На мен първо ми казаха момче, после момиче Simple Smile Чакам трето мнение на 23 Grinning



олееееее различни мнения и аз с надявам на девойка Ама да видим

# 36
  • Мнения: 7
Горе-долу в същите седмици бях като ми казаха пола на сина ми и то на 100% беше сигурна АГ-то. Миналия път ми се стори, че го видя, обаче си замълча, като не е сигурна, не казва. Но и за мен е по-добре да изчакам, отколкото да ме поставят в ситуацията на Just Smile, мила, хич не ти завиждам, особено ако си нетърпелива като мен да узнаеш.
Забележете, че при 6u6ulina излезе вярно, че ако ти се яде солено, ще имаш момче.  Laughing Само две мами със щъркели съм видяла на първа страничка, извинете че съм пропуснала останалите.

# 37
  • Мнения: 130
добре дошли на новите мами  Hug
момичета, я да ви питам нещо, кога се прави прегледа на шийката на матката дали е скъсена и ли е ок?

# 38
  • Мнения: 105
честито нова тема, само положителни и хубави работи да четем  Hug

# 39
  • Мнения: 37
добре дошли на новите мами  Hug
момичета, я да ви питам нещо, кога се прави прегледа на шийката на матката дали е скъсена и ли е ок?

На мен ми я измериха заедно с останалите неща за БХС-то, но иначе не знам кога се мери

# 40
  • Мнения: 7
Момичета, има ли от вас някои, които са на еутирокс терапия (предписва се при проблем със щитоводна жлеза)?
На мен Петко от аптеки Хера още в първия месец ме насочи да си направя изследвания на ТСХ и ФТ4 и последва консултация с ендокринолог, тъй като нивата бяха в норма, но малко над нормите за бременни...сега всеки месец съм на "мониторинг" при ендокринолога.
Но уж нямам Хашимото...бях на ехографски преглед на ЩЖ. Имам чувството обаче, че за лекарите е важно само ТСХ да е в норми. Никой не може да обясни защо е такова нивото ми на хармона, изобщо има ли нещо друго освен текущата терапия, с което мога да се повляя положително...
Тъй като съм бременна се притеснявам да експериментирам, че то бяха едни изказвания за дете олигофрен и идиотче и т.н. от страна на сестрата при ендокриноложката...
Но има ли някой, който се е доверил на хомеопатия например и контролира ТСХ добре?

# 41
  • Мнения: 27
Да е честита новата темичка.

# 42
  • Мнения: 33
ех колко бързо ги изписваме тези темички Simple Smile за първа страничка все забравям да кажа термина 13.10 Simple Smile

# 43
  • Мнения: 310
добре дошли на новите мами  Hug
момичета, я да ви питам нещо, кога се прави прегледа на шийката на матката дали е скъсена и ли е ок?
На мен с предната бременност ми казаха на втората ФМ, че имам скасена шийка и трябва да лежа и излязох в болнични края на 6-ти месец.

Честита ни темичка!
Добре дошли на новите мамчета, ей много станахме, супер! Нека още да се множим Simple Smile
Нямам търпение в петък за ФМ и за изненадата на малката, после ще ви разказвам как е минало Simple Smile А и нямам търпение да ми кажат, ако е възможно пола, въпреки че тогава ще съм в 12 г.с. и ми се струва раничко, но това не ми пречи да се надявам Simple Smile Хубава вечер мамченца и мнооого усмивки Simple Smile

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 631
Можи да ти кажат пола мила ама си имай едно наум, защото според мен е раничко, на мен моята така ми обясни

Общи условия

Активация на акаунт