Бургас

  • 125 505
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 701
Снежи, имам доста от стикерите , които търсиш. Как да ти ги дам?

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Момичета, моя позната ме пита за гарсониера, боксониера, едностаен апартамент на ниска цена. На небостъргача в Меден рудник има ли му нещо, че е напълнил обявите на агенциите? В Славейков не е ли по-евтино? Не съм търсила отдавна, и не знам към какво да се ориентирам, а тя идва в началото на юни, за да оглежда и евентуално закупи.

# 62
  • Мнения: 6 709
В Славейков непонятно за мен цените на наемите са мн високи, за закупуване предполагам пак ще е така.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз не мога да се ориентирам newsm78, та затова питам. За закупуване става въпрос, не за наем.  bouquet

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз не мога да се ориентирам newsm78, та затова питам. За закупуване става въпрос, не за наем.  bouquet

За живеене или за инвестиция е покупката?
По принцип най-евтино е в Меден Рудник, но пък новото строителство там е под всякаква критика /не че в останалите комплекси новите кооперация са супер качествени, но специално в М.Р. масово се строи некачествено/.
Славейков за мен е най-добрия комплекс. Чудесна инфраструктура. Всичко необходимо ти е в непосредствена близост. Минус за мен е само отдалечеността от центъра. Цените са между 500-700 евро/кв.м.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 241
Момичета, моя позната ме пита за гарсониера, боксониера, едностаен апартамент на ниска цена. На небостъргача в Меден рудник има ли му нещо, че е напълнил обявите на агенциите? В Славейков не е ли по-евтино? Не съм търсила отдавна, и не знам към какво да се ориентирам, а тя идва в началото на юни, за да оглежда и евентуално закупи.

Най-евтиният квадратен метър е в Меден рудник, като много трябва да се внимава в каква сграда се купува, тъй като част от сградите са зарязани от инвеститорите. Случаят с небостъргача (и "Краставицата", и още 2-3 в района) е такъв- ГМ строй нещо увиснаха, небостъргачът не е довършен, следователно не може да се живее в него, постоянно излизат някакви нови неща за плащане и може би хората се опитват да се отърват от апартаментите. Има и няколко други подобни новопостроени сгради.х Така или иначе, изключвайки ненаселените сгради, ако приятелката ти е с кола, Меден рудник е оптимален като цена/кв.м.
Славейков е много приятен квартал, мои близки преди месеци направиха сделка за гарсониера старо строителство на около 20тина хиляди евро (да те ориентирам в цените). Инфраструктурата е супер. Като квартал Славейков е по-скъп от Изгрев, Зорница и Меден рудник. Плюс на Славейков е, че наемните цени се доближават или направо са равни до тези в Лазур и Възраждане, така че в последствие, ако приятелката ти реши да отдава под наем, ще е изгодна сделка (по- евтин квадратен метър при закупуване и достатъчно скъп за отдаване).
Възраждане, Лазур и център държат горе долу равни цени (изключвам много луксозните сгради тип кооперацията на Пантеона Simple Smile) Братя Миладинови е нещо средно между център и Славейков, много зависи от точната локация.

За новото строителство не мога да кажа нищо като качество, но приятелката ти трябва да бъде особено внимателна със строителството между 1995- 2005 и особено във Възраждане. Като живуща в такъв апартамент, честно казано ми е трудно да повярам, че може да има по-лошо строителство изобщо  Laughing

Ако аз купувах и съм с ограничени до около 30 000 евро финанси, щях да взема в Меден рудник.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Като цяло аз бих посъветвала да се търси старо , по възможност тухлено строителство или максимум строено в началото на '90-те.Славейков е добре уреден комплекс, там и в Изгрев винаги има места по детските градини и по няколко училища.Братя Миладинови държи почти цените на центъра и данъците са сериозни.Щом търси нещо по-бюджетно - Меден рудник.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Благодаря, момичета!  bouquet

# 68
  • Мнения: 644
Снежи, имам доста от стикерите , които търсиш. Как да ти ги дам?


Благодаря много wish!  bouquet

Останаха ни съвсем малко благодарение най-вече на теб!   bouquet bowuu Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
искам да ви запитам,някой има ли второкласник,който вече е за трети клас,ние сме за втори и ни връчиха списък с книжки за четене за лятото,но ги нямам,търся и учебници за втори клас за да видим какво можем да научим през лятото,че в първи клас ни беше много трудно

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
искам да ви запитам,някой има ли второкласник,който вече е за трети клас,ние сме за втори и ни връчиха списък с книжки за четене за лятото,но ги нямам,търся и учебници за втори клас за да видим какво можем да научим през лятото,че в първи клас ни беше много трудно

Книгите може да все вземат от библиотека.
Щом детето е имало затруднения в първи клас, вариантът да подобри знанията си самостоятелно с учебници за втори клас, няма да даде особени резултати.Ако имате възможност - запишете го на лятна занималня.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Книжките се намират лесно - взимали сме от библиотеки.Видях,че  се продават по книжарниците.
По скоро преговор на материала от първи клас, диктовки, задачки за да не забрави.Според мен няма нужда предварително да се подготвя напред.Продават помагала и сборници бо български и математика също, които ти предлагат всичко на едно ясто вместо да търсиш сам.Аз използвах едно помагало по роден край за диктовки.Възможно е човек да се справи и сам, но трябва да се въоражи с търпение/голямо  Simple Smile / и свободно време.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,вече намерихме библиотека,за свободно време -имам,лятото съм в отпуска,понеже съм учителка,но много ми се иска да намеря и учебници за втори клас,за да се подготвим предварително,иначе не сме спирали да решаваме задачи и да правим диктовки

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 824
  bouquetПривет на всички!
mariqivanova799 -дъщеря ми сега завърши първи клас.Подарихме им това помагало на завършването.

http://www.book.store.bg/p114616/liatno-priatelche-za-deca-zavyr … tefka-radeva.html

Учебниците във втори клас се връщат в училище.Ако толкова искаш да му направиш безинтересен втори клас купи учебници.

# 74
  • Мнения: 328
искам да ви запитам,някой има ли второкласник,който вече е за трети клас,ние сме за втори и ни връчиха списък с книжки за четене за лятото,но ги нямам,търся и учебници за втори клас за да видим какво можем да научим през лятото,че в първи клас ни беше много трудно
Децата са толкова натоварени ,остави го да играе ,
да ти е жив и здрав , не го тормози с учение
както се казва на есен с песен  bouquet
Скъпи мами честит ви празник Hug

Общи условия

Активация на акаунт