Навън топло слънце грее - ОКТОМВРИйче в коремчето се смее - ТЕМА 5

  • 20 533
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Оох момичета да ви споделя -току що ми се обади шефката и ме попита кога искам да излизам болничен за да си направели те сметката.Казах,че по принцип април за да си почина,а тя ми вика ''Абе не искам причини,ти си знаеш,сега най-важно е ти и детето да сте добре,колкото искаш си вземи,само ми кажи''.И сме имали специални поздрави от баш шефа ни(понеже той живее ту в София ,ту в Испания ) аз и мъжа ми  Laughing Поздрави не приемам ,само подаръци и пари  hahaha
Ама ми улекна,мислех че сега ще има проблеми понеже една е по майчинство,сега и аз...Ама няма грижи за сега.

Само можеш да се радваш на това много рядко са разбраните шефове Simple Smile и аз съм слу4ила на разбрани шефове  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 16
  • Мнения: 130
шантал браво, моята посиня доста добре и другата седмица пак ще ми я посинят  Embarassed
Стискаме палци за хубави резултати Simple Smile

# 17
  • Мнения: 57
Да се запиша и аз в новата темичка! Simple Smile

# 18
  • Враца
  • Мнения: 78
Честита нова темичка и само хубави новини в нея   bouquet за автора

# 19
  • София
  • Мнения: 1 730
Момичета, не искам да се оплаквам, но този горчив вкус в устата направо ме побърква! Вече съм почти в 11 г.с. , а не минава  Sick Има ли някоя, при която вече отшумява? Имам чувството, че завинаги ще си остана така  Sad

# 20
  • Мнения: 37
От толкова емоции днес забравих да ви се похваля:
Ще ми спират лекарствата - но-шпа вече няма да пия, а утрогестан го намалявам по малко и до 2-3 седмици трябва да го спра тотално и остава да си пия само фолиевата киселина.

6u6ulina  аз съм в групата във ФБ и съм една от първите  Simple Smile . И аз още не мога да връзвам хората там с никовете тук  Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте мамита,
Доста време не съм писала, но на два пъти ми се случи да прокървя и трябваше да пазя леглото известно време. Сега съм по- добре и се надявам да няма повече проблеми за напред. newsm17 Обещавам от тук на татък да съм по активна в темичката.

А иначе аз продължавам да си повръщам надвечер почти всеки ден. Надявам се по-скоро да отминава, че ми писна всяка вечер да си лягам гладна. На килограми не съм мръднала, но панталоните не ми стават. Аз на02.04. съм на ФМ и БХС. Надявам се всичко да е наред.

 Vqrka мисля, че е нормално да има леко зацапване, при мен се случи при втората ми бременност. Иначе сега доктора ми я пусна цитонамазката от самия секрет, без да ме бърка по навътре, може би заради това, че бях прокървила предната седмица.

 Пожелавам на всички мами спокойствие и само хубави емоции до финала newsm51

# 22
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Преди уж писах,за да се запиша,но явно не съм го публикувала  newsm78
Честита ни нова темичка, дано имаме само хубави моменти и емоции!   bouquet
магия, аз дори съм нямам такъв вкус,но съм чувала,че други жени го имат. Не става ли с някаква храна,дъвки,бонбони, не знам и аз.
Шушулина,страхотен работодател!
Браво шантал!  И моята беше посиняла,но моето изследване включваше и кръвна захар-три пъти ми взимаха кръв.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 730
Ами не става с храна и дъвки. Като хапна нещо, след това става по-зле  Confused Никой ли не е намерил лек?

# 24
  • Мнения: 1 831
Да работодателя е страхотен само ,ако ми беше вдигнал и заплатата  Laughing
Фъстъче не съм видяла,то и аз не мога да оправя кой кое ,нищо ,че ги пише hahaha

# 25
  • Мнения: 130
Мамчета, пожелавам ви страхотен и слънчев уикенд  Hug
И понеделник на линия презаредени да борим новата седмица! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 172
И аз ви пожелавам слънчев и усмихнат уикенд Simple Smile Заминавам на юг да събирам слънчеви лъчи за мъника  Hug

# 27
  • Мнения: 37
Ами не става с храна и дъвки. Като хапна нещо, след това става по-зле  Confused Никой ли не е намерил лек?

Аз съм много зле с вкуса - дори като пия вода ми горчи. Единственото което ми помага е айрян със сол. Май по-солените неща ми помагат за горчивия вкус, но е временно. После си се връща. Снощи пих вода с лимон и ми помогна, че ми беше лошо ама не съм сигурна колко ми помогна за вкуса - просто се почувствах по-добре и си легнах.

6u6ulina аз като ти написах, че съм там влязох да видя коя беше ти  Embarassed просто не мога ги запомня.
А и с тази склероза дето ме е хванала напоследък  ooooh! Почнах почти всичко да си записвам, ама си забравям листчетата. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 831
Фъстъче и аз погледах коя си ти ,че не помня  hahaha
А за горчивия вкус..и аз съм много зле...А и сега май ще се мъчи да ме боли зъб  Sad Така да мразя зъболекари,ама ги мразя с цялата си душа..

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
....
Аз съм много зле с вкуса - дори като пия вода ми горчи. Единственото което ми помага е айрян със сол. Май по-солените неща ми помагат за горчивия вкус, но е временно. После си се връща.
На мен водата ми сладни и от всичко ми се повдига.Ох,кога ще свърШи този период и да се радвам на бременността!?
Иначе и аз не свързвам никове с имена във ФБ.Чета и на двете места. Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт