Жената зодия Риби - 18

  • 62 306
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 157
Момичета, на ръба съм. Не издържам. Снощи излизайки с един дългогодишен приятел след работа, ме преби с колата. До някое време на прегледи и изследвания в ИСУЛ, имам сътресение, разместена челюст...Чувствам се като блъсната от камион и нямам капка надежда, че нещата за мен ще се оправят.
Предишния ден пък наще ги нацелили отзад с колата. Не е нормално... Миналата година те катастрофираха, айде след месеци и аз. Сега пак всичко се повтаря. 😥
Бившият ми бързо ме преживя...за две седмици нови познанства си търси човека, излиза си насам натам. Аз мисля всеки ден за него, страдам си, пълна глупачка.
Желанието ми за живот е нула. Моето е някакво жалко съществувание. Бутане на дните.

# 721
  • Мнения: 3 856
Пролетно цвете, как така те преби с колата, нарочно ли? 😱
Много съжалявам за това, което ти се е случило и се случва.
Бившият приятел не го мисли, знам, че е много лесно да се каже, вярвай ми изживяла съм го. Ужасно е да знаеш, че някой те е заменил толкова бързо, боли много наистина. Но имай вяра, нещата ще се променят. Не е бил твоят човек, да ходи да търси някоя друга, опитай се да не го мислиш, наистина. Знам, че е много трудно, но трябва да го направиш, заради себе си!
Сега най-важното е здравословно ти и родителите ти да сте добре, друго всичко ще се нареди!!!
Пиши тук в темата ако ти е тежко, ние сме насреща! 💜

# 722
  • Мнения: 3 439
Какво се случва?!? Няма въпроси, няма отговори. Не съм чувствала физическа болка с години. Боли. Опитвам се да поема дъх. Боли. Опитвам се да  си спомня. Боже, колко боли... Защо?!? Цял живот искам да не боли.  Не другите, за мен е все едно. А боли... Ще спре ли? Кога?

# 723
  • Мнения: 3 747
Ще спре, разбира се. После ще има щастие, ще заличи спомените за болка. И после сигурно пак ще боли. И така, живот...

# 724
  • Мнения: 2 351
С моя разбутан живот не съм най - подходящия човек за утеха, но ще ви кажа: Сили и кураж! От време на време има проблясък някакъв, но не може да е все тъмно. И ние ще изплуваме!
Пролетно цвете, Амфибия, да си знаете, че в мислите си съм с вас и ви прегръщам!
А на Адриана специална прегръдка!
Мадам Тиква, не е писала, мисля и за нея и здравословните й проблеми.
Добре, че ви има, форумни рибки!

# 725
  • Мнения: 3 439
Изпитвам неистова болка от чуждата болка. Не знам вие как сте. Не ми дреме за мен. Боли ме за другите. Как да го обясня. Гледам дървото жълто и рева. Живо същество е. Защо ме боли за всички?

# 726
  • Мнения: 15 619
Цвете, да се възстановяваш бързо!

# 727
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 157
Благодаря на всички. Не знам дали имате идея колко приятно ми действа темата. Винаги, когато ми е било тежко сте ми давали съвети.
Не го е направил нарочно. Съжалява много сега и не може да повярва какво се е случило. Ще се оправя само малко време. Душевната болка ми е по силна. И всеки ден се питам къде бъркам, какво не правя като хората, защо привличам нечисти хора към себе си като самата аз не съм такава. И си тъгувам.
Амфибия, аз съм същата. Искам да има мир и разбирателство по целия свят и всеки да е щастлив. Да се изкоренят лъжите, изневерите и всичко. Да си направим един прекрасен свят - наше местенце.

# 728
  • Мнения: 15 619
Този свят е хубаво място за живеене. Напомняйте си го. Ще си говорим като отмине сегашният ви период. След лошото, друго освен хубаво няма.

# 729
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Тук съм , anra Hug
Просто , това което мисля е 1:1 с писаното от Лу.
Момент е , период ,ще отмине , да клише е ,но ще отмине . И да , факт - нашият път ,какъвто и да е си е наш . Трябва да си го извървим ,без значение  ще лазим или летим .  Аз съм отвратително същество когато клекна , но сама се вдигам , защото се научих ,че това е моя работа и никой не може да я свърши .В едно съм се убедила - колкото повече работя физически , толкова по-добре съм . Ако остана без задачи , си пълня ума с нещо друго .  До болка ми е познат цикъла - ужас след ужас , но знайте ,че винаги има много по-лошо , винаги ! И нищо не е случайно , а урок ,след урок . Ще свърши учебника,  имайте вяра мили рибоци  :* !

Онзи ден щях да те лепвам ЛунО - абе как така акъла не ти е дошъл още ? Нали знаеш ,че бягам в твоя коридор ,няколко обиколки назадзе . Все си мислех ,че макс до 19.03 2025та (40то) , ще ми се наместят ин и ян , направо ми разби плановете Stuck Out Tongue Winking Eye

# 730
  • Мнения: 15 619
Дай да се разберем  веднъж завинаги, Тиквенцето ми!
Аз и на двайсет смятах, че имам премного акъл на фона на онова, което виждам у хората и така си беше, да му се не види и на акъла!  Joy От позицията на тридесет къмто двайсет схванах, че съм поумняла много много, а на двайсет съм била наивна и въпреки правилните приоритети, все пак съм си чоплиа в носа и съм блеела гаргите.. Еееех, липсва ми тая младежка глупост! Признавам си с ръка на сърце. Най-лесно с това се живее!
На четирдесет установих, че и на тридесет е имало още мноооого каквото да уча, та съм се смирила вече, че ако има нещо най-дълголетно у човека, то това е неговата нестихваща глупост. Какво толкоз пък! Да не съм умряла я!
Кой знае какво ме чака занапред... а доста съм оставила зад себе си.
П.П. Потвърждавам на Тиквето писаното. Винаги сама съм се вадила от локви, дупки и каквото там ме е затруднило. До такава степен ме е боляло, че единственото, което искам вече е, да не губя хората, които обичам, от Живота, не от себе си. Не ме е страх от отхвърляне. Каквото, такова.
И за следващия живот съм си поръчала нирвана.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 20:31 от luna

# 731
  • Мнения: 2 351
Горе - долу и при мен така, Луна. Но към 50-те мисля, че нищо вече не ме вълнува и нищо вече не ми се прави. Дори книги не ми се четат, което е нетипично за мен. Все едно живея n-ти на брой живот и искам да го избутам до следващото прераждане.
Обаче дали съм научила урока си?
Преди една година си кзвах, че живота ми изтича някак без моето активно участие. Не мога да го обясня точно. Миналата година обаче ми "разказа играта", но вместо да се събудя, аз изпаднах в безтегловност.

# 732
  • Мнения: 15 619
В шок си, anra. Нормално. Да не сме някакви супермени, да отреагираме като подобрени андроиди не знам кое си поколение... 
Докато човек влезе в нов ритъм, е напрегнато.
Отдавна не се бяхте отпускали да разговаряте така пространствено... Правете го по-често! Това е една от най-любимите ми теми в този форум и чета всяко постингче и всяка дума. Все едно съм се мултиплицирала и си си разговарям  със себе си.  Laughing

# 733
  • Мнения: 3 439
Погледът е премрежен, стомахът бълбука, а мозъкът мисли само за... Душата линее. Кога ще спре да боли? Ще отмине ли? Ще оживея ли?

# 734
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 157
Амфибиа, какво се случва с теб??? Прегръдки...

Утре сутринта ще се мъкна по съдебни медици и задействане на документи за изплащане на обезщетение при катастрофа. Айде дано тук извадя късмет.
Имам и рожден ден утре. Обикновено много си ги мразя, но сега ми е толкова монотонно и главата ми пуши от всякакви други неща, че нямам енергията да се тюхкам, че старея.

Общи условия

Активация на акаунт