Жената зодия Риби - 18

  • 62 262
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Къде - в градина ли, на двор ли или ... в апартамент?  Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 1 017
На мене също много ми харесвате Simple Smile
Аз съм емоционална, чувствителна, малко щура, не мога да пея, но обичам да го правя, много обичам да снимам, но за съжаление напоследък го правя по-рядко, нещо не съм на кеф, както писах по-горе прерисувах добре като бях по-млада, много обичам да пътувам, самото пътуване ме зарежда изключително много, обичам да чета книги, най-вече криминални трилъри, обичам котки и кучета, всякакви, не мога да гледам цветя, просто ги забравям и умират... Embarassed
Трудно комуникирам с хора, които не ми допадат, понякога ми е трудно да се отпусна, но ако попадна на някой, който е на моята вълна нещата, много бързо потръгват (в разговора имам предвид). Понякога съм много обяснителна (има ли такава дума Grinning ) и подробна, ако се ядосам, почвам да натяквам и да повтарям и да дудна (това повече с близките хора).
И аз доста спортувах като малка, сега откровено ме мързи, въпреки че съм си казала, че в скоро време ще захвана нещо, ама кога ще дойде това "скоро" никой не знае, най-малкото аз Joy
И други неща има, но засега за това се сещам.
А, да, вярвам в прераждането, в зодии по-малко, в смисъл, че не съм се интересувала много, влекат ме тези леко окултни неща, но само до някаква степен.  bouquet  bouquet
От кучатата, които си показала, санбернарът ми е най-сладък, да го намачкаш и нагушкаш само  Hug

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 15:51 от grach

# 62
  • Мнения: 347
Е аз ще си ги гледам в къща  Hug Един ден като се сбъдне мечтата ми да имам къща в планината в Рустик стил с градина там ще си ги гледам и трите  newsm03 newsm44 newsm44 newsm44

# 63
  • София
  • Мнения: 1 017
Пожелавам ти го от сърце   bouquet  Hug
Аз пък ако  живея в къща бих си взела българско овчарско куче, разкошни са

# 64
  • Мнения: 347
Пожелавам ти го от сърце   bouquet  Hug
Аз пък ако  живея в къща бих си взела българско овчарско куче, разкошни са

Благодаря ти  Hug И аз ви пожелавам момичета, да ви се сбъднат мечтите. Готини сте всички!  Hug Hug Hug Понеже в една друга тема тук във форума бях чела, че жените риби сме били гадни и някакви такива подобни, та се чудя как може да им се струваме на другите такива.  newsm78 Какво лошо са видели тия хора от рибките не знам сигурно защото не сме лесни затова така  Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 017
И аз се зачудих по този въпрос, но явно си е и до човек, има рибки и рибки. То нали знаеш, че и асцендента влияе, другите планети също, това на теория де, не съм наясно с астрологията и общо взето повтарям нещо прочетено или чуто отнякъде. Може тези, които са писали да са попаднали на такива рибки, знам ли, а пък и ние не можем да се разбираме с абсолютно всички, та... знам ли. Аз съм склонна да приема, че може и да е така, както са писали, но в интерес на истината аз подмолни риби и такива, които лъжат много не съм виждала, но пък и не познавам много риби де  Grinning

# 66
  • Мнения: 347
И аз се зачудих по този въпрос, но явно си е и до човек, има рибки и рибки. То нали знаеш, че и асцендента влияе, другите планети също, това на теория де, не съм наясно с астрологията и общо взето повтарям нещо прочетено или чуто отнякъде. Може тези, които са писали да са попаднали на такива рибки, знам ли, а пък и ние не можем да се разбираме с абсолютно всички, та... знам ли. Аз съм склонна да приема, че може и да е така, както са писали, но в интерес на истината аз подмолни риби и такива, които лъжат много не съм виждала, но пък и не познавам много риби де  Grinning



Ами то че всичко е възможно, възможно е  smile3521 Ама и аз не знам за риби, които да лъжат и такива. Познавам доста риби и жени и мъже, но май повечето жени. С жените аз се разбирам, но с мъжете риби нещо не ми е така приятно. Мъжете риби са ми малко едни такива лигави и много се вкопчват някак си. Не са сякаш с много мъжки характер поне тия дето аз познавам. Ако трябва примерно мъжа ми да е риби нещо не ми допада като за партньори в живота иначе за приятели долу горе стават.  Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 1 017
На мене единият ми чичо е риби, ама не го познавам добре, та не мога да кажа нищо, иначе други мъже не познавам. Всъщност и на една приятелка съпругът и е риби, но и с него не съм близка, та...
А за жените, аз май писах по-горе, че имам една приятелка, ама с нея се виждаме изключително рядко, тя е в чужбина и ... абе има неща, които не ми харесват в нея, та затова мога да кажа, че е възможно да има и такива.

# 68
  • Мнения: 347
На мене единият ми чичо е риби, ама не го познавам добре, та не мога да кажа нищо, иначе други мъже не познавам. Всъщност и на една приятелка съпругът и е риби, но и с него не съм близка, та...
А за жените, аз май писах по-горе, че имам една приятелка, ама с нея се виждаме изключително рядко, тя е в чужбина и ... абе има неща, които не ми харесват в нея, та затова мога да кажа, че е възможно да има и такива.

Има има сигурно има и изключения. То според мене идва от начина на живот до голяма степен, защото сега хората станаха много по-лоши и има такива хора, които са способни да те излъжат по някакъв начин или да те смачкат за едното нищо. Аз по принцип имам силна интуиция и като усетя, че някой е такъв и страня от него

# 69
  • София
  • Мнения: 1 017
То и аз така, даже не се замислям защо, просто намалявам контактите. В интерес на истината даже имам близки приятелки, с които не се виждам често, просто сме се отдалечили вече. Но има и такива, които за мене са използвачи, там вече става умишлено.

# 70
  • Мнения: 3 852
Чичо ми е Риби-това ми е идеалът за мъж! Страхотен човек, баща, съпруг, абе всичко!  Hug

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На мен асцендентът ми е Скорпион, а Луната ми е в Стрелец, абе опасно животно съм  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 1 017
На мене асцендентът ми е Везни, а Луната във Водолей, ама какво животно съм... идея си нямам  Laughing

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На мене асцендентът ми е Везни, а Луната във Водолей, ама какво животно съм... идея си нямам  Laughing
Ще ти кажа, ако позволиш: заради управителката на асцендента ти Венера е твърде вероятно да си хубава, чаровна, женствена и красива  Flutter да имаш естетичен вкус, да се стремиш към хармония и справедливост  bowuu и да цениш взаимоотношенията между хората, и любовта  Heart Eyes. А заради Луната ти във Водолей може би си доста нестандартна натура, обичаш предизвикателствата и новостите, модерните технологии, имаш много приятели, хуманистка си, на теб може да се разчита в труден момент. И си общителна също така.
Дали те описах?

# 74
  • София
  • Мнения: 1 017
Позволявам ти с удоволствие   bouquet
Общо взето, да описа ме Simple Smile Въпреки че понякога се страхувам от новостите и предизвикателствата, в това отношение съм на двете крайности. Красива също не съм, но чаровна, мисля че да, имам хубава и завладяваща усмивка, доста хора са ми го казвали.
За другите неща също си познала общо взето. Разбира се, имам си и негативни черти, като всички хора, ако искаш можеш да напишеш и за тях, може и на лични, както предпочиташ. само ако имаш желание, разбира се   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт