Отговори
# 705
  • Мнения: 172
Мамчетата от София - някоя записвала ли е час за ФМ във Фемина ?

# 706
  • Мнения: 130
Добро утро, мамчета!
Пожелавам лек и усмихнат петък и още по прекрасен уикенд Simple Smile
На мамите, които им предстоят прегледи стискам палци!
А вие ми стискайте палци на мен, следобед ще ми излязат резултатите от БХС-то  Hug

# 707
  • Мнения: 592
Добро Утро стискам палци на всички който са на преглед и чакаме добри новини...
mv_2014 Стискам ти палци и на теб  Praynig Praynig Praynig дано всичко е ок...
Днес при нас ще е топличко със целите 27 градуса 28 градуса  Joy Joy Joy
Почнаха рано рано жегите тая година  ooooh! ooooh!

Хубав дне на всички! newsm10 newsm10 newsm10 smile3525 smile3525

# 708
  • Мнения: 100
Добро утро, мамчета!

Стискам палци на всички, които са на преглед или чакат резултати. Надявам се всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

Дали е нормално това с кашлицата???! Аз също имам такава суха, а като цяло не съм болна. Раздразвам се от студено или като ми пресъхне гърлото.

Хубав слънчев ден и много хубави новини!  Simple Smile

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 631
Ехе 27 градуса........."нека да е лято, само да е лято"  Whistling

# 710
  • Мнения: 172
Момичета знаете ли, че и  мен ме дразни гърлото и имам лека суха кашлица  smile3506 е това е супер странно... не се чувствам болна  Rolling Eyes
Записах час във Фемина за 29.03.2014, при д-р Икономова се паднах (нарочно не исках да избирам), пък да видим.
Сега почвам да го мисля  Joy аман от мен!  ooooh!

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 10:35 от Shakazull

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 631
Tedinka_83 и аз бях така, миналата събота се събудих и усетих сухо гърло после почна да ме боли и само ефизол вземах  по 2 на ден защото незнаех каква доза и неисках да занимавам докито за това но във вторник и звъннах с резултатите и тя каза че стрепсилс мед и лемон може мина ми на втория ден ама на другия ден като го намалих почна на кашлица да ме хваща и ся като взмам стрепсилс ми помага ама нали знаеш че се взема през 2-3 часа...т.е. след 2-3 часа пак ме почва храчката...днеска ще ходя да си вземам от личния лекар направление за желязо и ще го питам какъв сироп може да вземам щот е мн кофти все едно постоянно ми е заседнало нещо
Просто сега имунна система ни е слаба и трябва да се пазим

# 712
  • Мнения: X
Добро утро, момичета !  Hug

Моята лекарка нищо не ми спомена за ФМ, изпрати ме само на БХС...  Rolling Eyes
П.С. И аз имам много гадна кашлица, но според мен е защото не пуша вече  Peace

# 713
  • Мнения: 1 831
Добро утро мамита... Hug
Успех на всички ,които са на преглед.
mv_2014 ще са Ок резултатите разбира се,не се притеснявай. Hug
florecita като говорих с една позната ,тя вече в 6 месец и нейният АГ наскоро се обурудвал с такива уреди за 4д и ФМ и тем подобни,та я питах ,а тя каза,че не са й били назначени ФМ в такъв ранен период  Rolling Eyes Даже ме накара да се замисля дали не бъркам с БХС... Laughing Явно всеки различно си практикува ли не знам.

# 714
  • Мнения: 100
Tedinka_83 и аз бях така, миналата събота се събудих и усетих сухо гърло после почна да ме боли и само ефизол вземах  по 2 на ден защото незнаех каква доза и неисках да занимавам докито за това но във вторник и звъннах с резултатите и тя каза че стрепсилс мед и лемон може мина ми на втория ден ама на другия ден като го намалих почна на кашлица да ме хваща и ся като взмам стрепсилс ми помага ама нали знаеш че се взема през 2-3 часа...т.е. след 2-3 часа пак ме почва храчката...днеска ще ходя да си вземам от личния лекар направление за желязо и ще го питам какъв сироп може да вземам щот е мн кофти все едно постоянно ми е заседнало нещо
Просто сега имунна система ни е слаба и трябва да се пазим

Явно бързо изстиваме. Не зная и аз. Аз смуча прополки с мед и лимон, но не помага много, а и ми става лошо от тях. Като цяло откакто разбрах, че съм бременна, не съм пила никакви лекарства. Когато бях настинала, се лекувах само с плодове и природна медицина. Може да е остатъчна кашлица от тази настинка. Не зная...Simple Smile
Иначе усещам вече ефекта от сиропа от черен бъз. Доста добре действа на храносмилането и ми дава малко повече енергия. Иначе след като ми взеха кръв, започнах да припадам. Докога ще продължавам с това гадене и отпадналост?!. Дано да е само до края на третия, защото чух, че имам мамчета, които по време на цялата бременност са били така...

# 715
  • Мнения: 172
Добро утро, момичета  Hug

Успех на всички, които са на преглед днес.

Аn... стискам палци, мила. До колкото си спомням за първи път ще се видите с бебо Simple Smile
mv_2014 стискам палци за добри резултати Simple Smile

Аз цяла нощ се въртях и ми беше много некомфортно, сякаш усещах някаква тежест в корема, на сутринта нищо ми нямаше, но беше тежка нощ Simple Smile

Пожелавам ви слънце и усмивки и добро настроение   bouquet

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 631
Ее няма да си мислиш глупости всеки човек е различен ще мине Wink, аз знам за една билка джинжифил с мед ама май джинджифила загравал а не е хубаво да пием загряващи. А инъче моментално минавало гърло и кашлица, аз преди кат бях болна сиропи нищо не помагаше а нали знайш до няколко дни имат ефект само сиропите и после ако не се оправяш се влушаваш и само джинджифила ми помагаше. Нз днес ще видя кво ше каже личния

# 717
  • Мнения: 1 235
Момичета, не съм се включвала отдавна, но просто нямах никаква възможност. Смятам, че вече ще съм по-редовна. Исках да ви се похваля, че резултатите ми от БХС са добри и засега и аз, и бебчо сме добре. Живот и здраве средата на Април ще можем да разберем и пола.
Много се радвам и за вашите новини, само такива в темата Simple Smile

# 718
  • Мнения: 172
mv_2014 кога да чакаме новини ? Стискам палци   Flowers Four Leaf Clover

# 719
  • Мнения: 130
kle0patra браво, чудесни новини Simple Smile))сама ли си разтълкува БХС-то, че си нямам и на идея как изглеждат резултатите  newsm78
Shakazull следобяд ми казаха да проверя в сайта на МД Praynig
Като заговорихме за пола, в коя седмица се очаква да се види ясно ...нещо ми е щукнало другия месец да отидем на 4д  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт