Отговори
# 15
  • Мнения: 57
Да, знам, че се ме освободени по закон от колана, но все пак е добре да се носи, ако има такава опция - вижте тази статия - оттук видях за този помощен предпазен колан всъщност. Иначе и аз в момента шофирам все още ок, но като прочетох тук какво пише и малко се постреснах, не е добре за дълго дан ие притиснат корема от колана дори и в ранната бременност, а пък без колан си е опасничко като цяло.  newsm78

За спането и аз така знам, че най-добре е настрани и наляво по възможност, аз предимно така спя, но понякога и надясно се обръщам като се въртя Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 мар 2014, 12:54 от amniana

# 16
  • Мнения: 6
*Anichka*  Така се ядосвам като говориш,  #Cussing outкак може да не се опитат да спасят нещо, което могат. Дано да не е сериозно, продължавам да ти стискам палци и дано има полза от този преглед днес, та да се успокоиш.
За спането - аз все още спа по-корем предимно, то не пречи. В един момент просто вече няма да мога. А иначе, за спането на ляво има логика и тя е свързана с кръвообръщението. Не мисля, че има общо с дишането щото то всъщност почва да диша чак след раждането. Joy Простете ако греша,
това ми е влязло в главата от предния път иначе ще си пише в нета.
Колана си го слагам и не ми пречи, но по-нататъка ще го махна, трябва и досадното пиукане да махнем щото побърква всички. smile3511

# 17
  • Мнения: 99
Здравейте отново  Wink Идвам с новини около мен, след поставената ми диагноза моларна бременност и настояване от страна на лекаря за възможно най-скорошно почистване, аз пък направих съвсем обратното. Изчаках си 1 седмица и отидох на лекар за второ мнение. Как изкарах седмицата не питайте  ooooh!
Не предупредих лекарката с какви съмнения съм и по време на прегледа жената ми заявява: Еми, съвсем нормална бременност с ембрион и сърдечни пулсации  #Crazy
Вярвайте ми разплаках се. Споделих и мнението на колегата и и я накарах пак да гледа, тя жената в чудо се видя с мен. Каза как е възможно да изкарват акъла на хората така  ooooh!
Най-вероятно всичко е дошло от късната овулация и вървя с 1 седм. назад. Но всичко си е както трябва. А уж имах огромно доверие на моя лекар. Другата седмица пак съм на лекар вече за изследвания и записване на ЖК.
И така, ще ви навестявам отново  Hug

# 18
  • Мнения: 172
Лейла@ толкова се радвам за теб  Hug Това е прекрасна новина. Пожелавам ти всичко да мине леко и безпроблемно и да няма повече такива сътресения.
Поста ти много ме зарадва и много ме ядоса. Какви са тези лекари, не знаят ли, че около техните думи в момента се върти живота ни. Убеждавам се за пореден път, че трябва да търсим второ мнение.

Намерих една статия за спането по време на бременност.
http://www.mamatatkoiaz.bg/mta-pub/public-page.xhtml?pageId=171&articleId=206

# 19
  • Мнения: 57
Лейла, колко страхотна новина!!!!  Hug Толкова се радвам за теб, мила! Дано всичко е наред и да спрат да ти изкарват акъла така, много ни зарадва, браво!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 831
Лейла@ чудесни новини,много се радвам.Гледай каква некадърност.Ако не беше потърсила второ мнение... #2gunfire Направо такива да отидеш и да ги застреляш,нямам думи.Ама като сме им в ръчичките  Confused

# 21
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен в този мокър ден !
Днес бях отново на преглед и съм в началото на 11 седмица.
ВРД 19 мм->11 Г.с. + 0 дни
CRL 38 мм -> 10 Г.с. + 6 дни
FL 4мм -> 11 г.с. + 0 дни

Изписа ми да заменя Фолиевата киселина с Огeстан + да пия нещо от сорта на пчелно млечице защото не ям месо и да ям всеки ден риба и пастет, макар че и това не ям.. Но иначе мога да получа анемия

Сърчицето, тя го била виждала как пулсира, нямало нужда да го чува.. Явно и аз..

Обачееее, забравих да й кажа, че имам бяло течение (което съм чела че е нормално)  и да я попитам дали може да правим секс (нямам проблемна бременност но все пак)

Има ли други мами с бяло течение и такива които не похапват месо ?

# 22
  • Мнения: 592
Браво Лейла много хубави новини Simple Smile

Аз май не се усещам и спъ по корем а не трябва и се обръщам вднага но доста 4есто ми се слу4ва да спъ по корем...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 631
Браво Лейла!!!!!! Ето това е хубава и радостна новина ! Нека на всички мами да им поднесат на пук на всичко хубави новини пак! amniana немога да отворя статията за колана!?!?
 За бялото течение и аз имам и от тва се притеснявам да не е в повече но в сряда живот и здраве ще ме прегледа вс , но за секса....ние го правихме въпреки това дано не е навредило, какво да се прави инстинкти хахах Flutter

# 24
  • Мнения: 172
  animal037 Чакаааайййте меее... кога пък започнахте новата тема  Rolling Eyes опасни сте!
Аз оставам без коментар както за Аничка така и за Лейла. Стискам палци на първата, а за втората много се радвам  smile3501
И аз спя настрани и по гръб, по корем не смея ...
Започнах и сладко да ям  Crazy луда работа, а преди малко си измерих кръвното, че нещо ми се замота главата и беше 91/50 ...та пия кола сега... абе... ще мине.

# 25
  • Мнения: 172
Denizaaa и аз съм с бяло течение, доки каза, че е нормално. Каза, че може да правим секс, но внимателно  Laughing Аз по принцип не ям много месо, сега изобщо. Предпочитам риба. Казват, че е добре да се яде месо, но изобщо не ми се яде, пък и като знам какво месо ни продават, още по-малко ми се яде.

# 26
  • Мнения: 130
Лейла, браво, чудесни новинииии  Hug и добре дошла отново при нас!
За спането, аз обожавах да спя по корем...но сега не смея и все настрани спя...но не знаех, че трябва на ляво...какво е обяснението  Blush
а пък риба не обичам и въобще не мога да се насиля да я ям...и не знам как ще го оправя това!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 631
За месото си хапвам и преди съм си хапвала, риба не съм яла отдавна но каква риба....то всичко е замразено сега....не дойде ли лятото-капанче биричка и цаца охааа  Crazy Crazy

# 28
  • Мнения: 1 831
И аз съм с бяло течение.А за месото ,направо като го помириша и ... Sick въобще не кусвам.Нито пък риба ми се яде.Станала съм тревопасна  hahaha А и съм анемична по принцип,все ми е замаяно и заспало и това сигурно спомага.И аз по календар съм 11 седмица ,ама май съм 3-4 дена назад,последния път доки не ми да де снимка и не мога да си свиря

# 29
  • Мнения: 105
Лейлааа, бравоо миличкааа толкова се радвам за теб и бебенце... браво че си се сетила и за второ мнение!!! Дай Боже от тук нататък всичко да ти бъде на ред!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт