Малки сърчица туптят, през ОКТОМВРИ ще се народят! - TEMA 3

  • 22 728
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Stacy_85 ще се запиша при Минчев, миналата седмица като лежах в Девата той ме прие и ми остави много приятно впечатление.
И аз още не съм ходила за сърце, но сигурно ще е чак другата седмица.
Щом си го усетила така, действай! Аз Бояджиев така реших, че е моят доктор предния път. Два пъти без да си записвам час специално за него се уцели той и беше толкова мил и внимателен с мен, че просто без да се чудя се записах. smile3521 Сега ще видя в петък и Кироваков, но от това което съм чувала за него смятам, че ще ми допадне.

# 61
  • Мнения: 6
ето на това се ядосвам плащаш здравни накрая имаш право само на един път в месеца иначе на частно и пак си плащаш е няма такава глупост по принцип Flutter
нооооо както и да
нека само хубави работи да се пишат и безпроблемна бременност на всички Hug

# 62
  • Мнения: 0
Преди една седмица бях в болница за задържане. и преди това си имах болка но нищо не ми казаха за нея.Питах но без отговор

# 63
  • Мнения: 57
Мисля, че ще се пробвам и аз на едно механично с маска и масаж само, въпреки че чух нещо за парата за отваряне на порите, че озонът от нея не бил полезен и т.н.  newsm78

А за съфорумката, която питаше колко пъти на преглед - аз досега съм била два пъти - веднъж за установяване - в 5-6 седмица и веднъж за сърчице, сега ще ходя в петък, тъй като като бяхме за сърчицето и доки каза, че мога да отида на един междинен преди да ме запише на ЖК, което ще стане на 12-ти март и тогава ще ми прави и изследванията, та тоя в петък не знам какво ще правим, надявам се пак да ме види на ехограф, за да разберем как се развива мъничето Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 17:15 от amniana

# 64
  • Мнения: 139
Много силни ли бяха болките , че си влязла за задържане ?

# 65
  • Мнения: 0
Ами при първия преглед ми казаха че съм в цветна ,тъй като от началото ми тече кафяво и ми казаха че няма проблем след това продължих да ходя на работа до момента който ме заболя много ниско долу и започна да тече повече.Реших че не е нормално.

# 66
  • Мнения: 1 831
zai4etyyy3 според мен уведоми час по-скоро Аг-то си за обилното течение и болките.Може би трябва да си почиваш,не знам каква е работата ти ,но ако е натоварена ,може да си изискаш и болничен.

# 67
  • Мнения: 0
След изписването ми от болницата ми казаха че не трябва да работя.Дадоха ми болничен.работата ми е тежка Барман съм и ми е много натоварено.сега ми предписаха папаверин витамин ц .От папаберина ми става много лошо повръщам,пада ми кръвното. Някой пие ли папаверин?

# 68
  • Мнения: 1 831
Аз нещо не разбрах -след като те изписаха сега стоиш ли си във вас или още ходиш на работа Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 0
Във Вкъщи съм си ,но продължава да си ме боли .

# 70
  • Мнения: 1 831
Ами тук да се правим на лекари няма как особено да помогне,щом те боли постоянно е хубаво да отидеш при лекаря си ,да не стоиш толкова време ,а и за твое успокоение.Сигурна съм че всичко е наред и ти трябва повече почивка... Hug

# 71
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Да се запиша и аз в новата темичка. Не пиша много често просто,защото няма какво да споделя толкова,но ми е приятно да ви чета. Само искам да ви кажа момичета,радвайте се,че и на 1 месец за консултациите ви. Тук изобщо не е така,което ме втрещи,дори няма никакъв преглед до 11-13 седмица. Вчера най спокойно ме уведомиха,че ще се виждаме по рядко сега,но в края на бременността по често ще ме викат  Confused  Днес говорих с приятелка,която е бременна и тя ми потвърди,че същото е било и при нея.
За болките,аз имах еднократна,силна болка. Като попитах ми казаха,че щом е минала бързо няма страшно. Ако са продължителни обаче според мен трябва да се обадиш на лекаря си.

# 72
  • Мнения: 0
Благодаря за Успокоението. И аз се надявам че всичко ще бъде наред

# 73
  • Мнения: 0
Интересува ме когато ходим на прегледи, трябва ли всеки път да си взимам от личния си лекар направление???

# 74
  • Мнения: 6
Зависи, какво ти е било първото направление. Ако си взела такова за следене на бременност и вече си записана на консултации не ти е нужно друго, то ти важи до края на бременността. И също така си освободена от потребителска такса. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт