В света на теленовелите и актьорите~Тема 2

  • 13 681
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 474
Скъпи крале и кралици...нещо изосавихме замъка и придворните слуги Joy Joy

Страхотна изненада за Свети Валентин...а дами всичките кавалери от малкия екран на куп Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...но няма уолпейпъри с уилям и себастиян за декстоп Cry Cry hahaha

Като гледам ...основните фигури са били Уилям,Себастиян,Кристиян де ла Фуенте и Янез,само не зная последния какво са го сложили на първи ред hahaha hahaha неоправдано е Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 519
Ей големи Галани,голямо чудо,но дами...вие не мислите ли,че 14 февруари е и наш празник,не е само вашия пол...защо така не съберат красавиците от теленовелите...това е дискриминация #Cussing out #Cussing out

# 32
  • Мнения: 2 474
Дискриминация си ти...

Като си ни толкова отворен..ти колко теленовели си гледал,че да претендираш Joy това го правят от благодарност за рейтингите им...ти да им правиш рейтинг неее,така че довиждане Joy Joy гледай си Галаните и това е Mr. Green

# 33
# 34
  • Мнения: 3 976
"Катрин: най-интересните сцени са моите и на партньора ми Мартин Карпан! Само като чуят нашата песен хората се втурват пред телевизора!"

# 35
  • Мнения: 2 474
"Катрин: най-интересните сцени са моите и на партньора ми Мартин Карпан! Само като чуят нашата песен хората се втурват пред телевизора!"
Вярно е това...аз помня през глава тичах като чуех музиката, защото не го гледах съвсем неотлъчно Grinning Grinning Grinning
аз не съм запозната тук с рейтинги и прочие...но това като се снимаше рейтинга хвърчеше...направо и то не заради къдриците на Данна Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 976
Като стана дума за рейтинги, дали може да си види рейтинга на бурята  newsm78

# 37
  • Мнения: 5 069
Като стана дума за рейтинги, дали може да си види рейтинга на бурята  newsm78
такова чудо и аз съм търсила но няма,мистерии
тя и Катето това беше питала newsm78  newsm78но явно ннаистина е мъгла...

Тези сцени са уникални как няма да хвърчи рейтинга

# 38
  • Мнения: 5 069
Вижте какво намерих с преводче Heart Eyes



Аз още не съм си гледала серията от днес...то щеше да се разбере ако съм Joy Joy Joy..
сега и това,че от тези бебета..се ошашавих

# 39
  • Мнения: 2 474
Еми и аз не съм но не заради бебета,след малко ще му дойде реда Peace

# 40
  • Мнения: 7 538
Привет!

Кате,какво казва този актьор? Praynig....Симпатичен ми е! Peace

http://www.youtube.com/watch?v=p1eBPaSt9QU&feature=youtu.be&a

Дами,да кажете нещо за него!?Praynig

# 41
  • Мнения: 2 474
Здравейте!
Привет!

Кате,какво казва този актьор? Praynig....Симпатичен ми е! Peace

http://www.youtube.com/watch?v=p1eBPaSt9QU&feature=youtu.be&a

Дами,да кажете нещо за него!?Praynig

Исе,актьора се казва Кристиян де ла Фуенте,добър вкус Mr. Green

в интервюто казва,че му е приятно да се събере с колегите си,които не е виждал отдавна и се радва,че е участвал в проекта и го възприема като вид благодарност за дамите,които не се отделят от екрана...

иначе,аз честно казано малко се бъркам какво негово са излъчвали тук...и какво в лат.америка но съм сигурна че тук са давали непокорно сърце...с моята любимка...Арасели Арамбула..там беше антагонист..доста е добър... като актьор имам впредвид...преди да са ме попитали друго...кралете hahaha..

иначе има и един филм от 2013 пресен ..казва се Искам да обичай,но там историята е зле като в бурята,ама и двойката не е нищо особено...

аз си го харесвам като ренато най вече в непокорно сърце




ако има нещо по-конкретно което ви интересува за кристиян питайте,че на прима виста не ми идва друго newsm78

# 42
  • Мнения: 2 474
ооо как забравих за Кристиян...може би ще ви се стори познато Heart Eyes Mr. Green



или
http://www.youtube.com/watch?v=fqQtYyU31d0

# 43
  • Мнения: 7 538
Сега ми е по-симпатичен,с по-дълга коса....Те двамата с Леви...като виното ...с годините стават по-хубави.... Wink

Уилям е много по-добър танцьор... Peace

http://www.youtube.com/watch?v=11ke5Ruf3io&feature=youtu.be

 От 1.22 Себастиан Рули

 От 1.33 Уилям Леви

Кате,...!!! Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 2 474
и това е особено добро... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт