Февруарските майчета чакат своите зайчета! III

  • 14 466
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 641
privet na vsichki Wink

Naspah se i zakusih za 3-ma Simple Smile Dnes ste shiia charshafi na beboka pak da vidim kakvo ste izleze Wink Vie s kakvo ste se zabavliavate dnes?

# 46
  • Мнения: 2 274
Анайс, направо ти завиждам за занятието! Аз ,макар и на олекотен режим, съм на работа, а събота и неделя ,колкото и да ми помагат в чистенето и другите домакински задължения, не остава време за такива приятни занимавки((((

# 47
  • Мнения: 2 641
Цитат на: Godzilla
Анайс, направо ти завиждам за занятието! Аз ,макар и на олекотен режим, съм на работа, а събота и неделя ,колкото и да ми помагат в чистенето и другите домакински задължения, не остава време за такива приятни занимавки((((


Radvai se che imash rabota. Az ot april ne sam na rabota i poviarvai mi se chuvstvam uzasno. Taka iskam da rabotia nesto, no nestava. A inache se chuvstvam dobre i niamam problem da rabotia.
V chisteneto sasto niamam tvoai kasmet. Ot kakto brat mi domakna edna povlekana v kasti si sediat i me gledat kak vlacha kofi i chistia a te ne sa si mradnali prasta. Samo maj mi mi pomaga sabota i nedelia s prahosmukachkata che nashta e vodna.
Inache az lichno gledam weekendite da sam navan i okolo vitosha ako moze stoto tam se chuvstam dobre.
Ia da vi pitam - mnogo silno li chuvstvate bebetata si? Mardat li mnogo? Az moito bebe naposledak pochti ne go usestam samo vecer za 1 minuta niakade? Ii pak sutrin za malko?

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте ранобудни мами!
Аз преди малко се излюпих, а мъжът ми - поспалан още спи. Като двама мечоци сме  Confused

Официална рокля не облякох снощи, ама се наврях в една бяла пола, че да се виждам от далеч  Wink

Като ме курдисаха на един стол и "Стой и не мърдай, че си бременна!" Луда работа! Като един инвалид, само се мъдрих и надничах напред - назад. Поне снимки си направихме, та ще ги пусна, като са готови, да ми видите могъщия корем Laughing

Сега ще се приготвям за работа  car003, а през почивните дни ще имаме гости - мама, татко, сестра ми и племенницата ми, така че ще има забава!  bigdance2

Много хубав ден пожелавам на всички и до скоро!

# 49
  • Мнения: 2 274
Анайс, май никой не е доволен от това, което има..Аз имам не лека бременност и с удоволствие бих се разменила с теб! Вярно е, че парите са от полза, ама....не са чак толкова много, вчера си смятах пътните и храната и излезе, че ми отнемат 1/3  от заплатата, да не кажа половината... Погледни го от добрата му страна - имаш време за себе си, да се поглезиш, можеш да правиш каквото си искаш и най-вече да се пазиш!
Моя бебо тренираше яко изминалите две седмици, дори през корема се виждаше- ама аз тогава много се нервих..сега е по-спокоен, забелязвам, че става активен, когато се уморя, иначе нежно ме подритва!

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И моят футболист е различно активен.
Понякога по цял ден помръдва, а друг път ме притеснява и се крие!
Ама, според мен, това е нормално, те и малките човечета са понякога мързеливи, предполагам

# 51
  • Мнения: 41
Добро утро

По цял ден съм на рс и ви следя от офиса. Моя термин е на 20 но предвиждаме секцио на 5 живот и здраве. Още не съм решила къде. Моята лекарка е в майчин дом, но условията там са били ужасни.
Днес времето е слънчево и това се отразява добре на емоционалното ми състояние. Вие мили мами как сте?

# 52
  • Мнения: 2 641
Цитат на: Deniz
Добро утро

По цял ден съм на рс и ви следя от офиса. Моя термин е на 20 но предвиждаме секцио на 5 живот и здраве. Още не съм решила къде. Моята лекарка е в майчин дом, но условията там са били ужасни.
Днес времето е слънчево и това се отразява добре на емоционалното ми състояние. Вие мили мами как сте?


Da te opravergaia za maichin dom Wink V patologiata e naistina uzasno az biah tam 2 dena. Toaletnite ako tova sa toaletni sa po gadni i ot ulichnite. No imahse edna mama deto beshe stoiala 2 dena v predrodilnoto i kaza che dolu usloviat aniamali nisto obsto s tezi na 5 etaj. Bilo chisto, s dogrami, mieli po 3 pati na den i bili mnogo lubezni. Neznam kak e v drugit ebolnicite stoto izpusnah da ida v sveta sofia, no ste go napravia drugia petak.

# 53
  • Мнения: 2 641
Da sigurno ne usestam bebo mnogo vece stoto sam dosta spokoina i ne se iadosvam. Naistina kato se nerviram i toi pochva da rita. Tva iavno ne e mnogo dobre.

# 54
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Anaise
Da sigurno ne usestam bebo mnogo vece stoto sam dosta spokoina i ne se iadosvam. Naistina kato se nerviram i toi pochva da rita. Tva iavno ne e mnogo dobre.
Когато в кръвта няма достатъчно кислород, бебо започва да прави   по-реззки движения, които засилват сърдечната дейност, повишават налягането и кръвообращението и по този начин се набавя необходимия кислород. Аз, напр. излизам на балкона да глътна малко въздух, затова не трябва да се седи в затворени и задушни помещения.

# 55
  • Мнения: 562
Здравейте мили мами, 55

Радвам се, че всички сте добре, а и че има малко слънце навън. Тези дни нямах никакви забавления, само вечер в къщи на топло се гушкахме с татенцето пред телевизора hug . Ама мислим да се развихрим пак през уикенда.  bigdance2

Аз бебо го усещам често, особено като си легна вечер. Вие купихте ли нещо за бебоците вече? Аз май ще оставя всичко за декември. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Pola
Здравейте мили мами, 55

Радвам се, че всички сте добре, а и че има малко слънце навън. Тези дни нямах никакви забавления, само вечер в къщи на топло се гушкахме с татенцето пред телевизора hug . Ама мислим да се развихрим пак през уикенда.  bigdance2

Аз бебо го усещам често, особено като си легна вечер. Вие купихте ли нещо за бебоците вече? Аз май ще оставя всичко за декември. Rolling Eyes
И аз реших да чакам до декември(((Е, дано бързо да мине!

# 57
Здравейте и от мен мили мами!
Годзила това ,което си написала за кислорода в кръвта дали е вярно?Питам защото моето бебчи е супер активно-и денем и нощем.Понякога се чудя от къде има тези сили,ами то повече играе от колкото спи! #Milti
Като ходих последно при моят лекар го попитах,а той ми отвърна,че все още бебо имал голяма къща,затова се движел повече!!

# 58
  • Мнения: 2 274
Цитат на: TANITA-30
Здравейте и от мен мили мами!
Годзила това ,което си написала за кислорода в кръвта дали е вярно?Питам защото моето бебчи е супер активно-и денем и нощем.Понякога се чудя от къде има тези сили,ами то повече играе от колкото спи! #Milti
Като ходих последно при моят лекар го попитах,а той ми отвърна,че все още бебо имал голяма къща,затова се движел повече!!
Тъкмо се чудех дали да не добавя - сега да не вземете за се шашнете, че като мърда много значи не му е добре... (инфо-та съм взела от тук http://www.rodi.ru/calendar/week18.html)
 Аз ,напр- мога да преценя, кога е прекалено активен, прави  много резки и много силни движения, точно след като съм седяла прекалено ...тогава ставам и се радвижвам, а ако мога излизам навън...Това за мястото е точно така - има място - прави си гимнастика! После пък ще се питаме, ама що не мърда толкова - защото няма да имакъде, милото!

# 59
  • Мнения: 41
Анаис благодаря ти за съвета. За кои етажи става въпрос. Сигурно ще е много неприятно в най - хубавия ден от  живота ми да съм заобиколена от декор на стар военен филм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт