Тренировки в домашни условия: Тема 42

  • 36 684
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 604
Мери,благодаря за темата.  bouquet
 Мацката с мъртвата тяга я прави като мен. Whistling Laughing
Вивиан,на правилното място усещаш напрежението Peace. Аз днес пак съм с мускулна треска в задната част. Доволна съм.
Таня-благодаря за коментара. Оценявам го Hug.Ще си взема бележка за стойката. Peace
Макар да имам гръбначно изкривяване и все си изглеждам прегърбена. Много ме е яд,че не се взех насериозно,а сега вече е късно. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 5 405
А аз се радвам, че ви харесват и търся по и по-мотивиращи Simple Smile

Поздравления за работата с тренировките, супер е да се зарибяват колкото се може повече хора Simple Smile)

Мерида, никога не е късно! Важно е, че си започнала да тренираш и съм сигурна, че рано или късно ще забележиш промяна в стойката си и то благодарение на тренировките  Peace Прави и йога  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 550
Страхотна нова тема!

Отчитам се с новата тренировка на ФБ - 45 минути за корем и ХИИТ. Хареса ми.
http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/HIIT-Cardio-and-A … ning-and-Core/hv/

Фея, много се радвам, че има успех инициативата ти. Правилно ли разбирам, че ти ще водиш тези обедни тренировки?

# 18
  • Мнения: 8 163
Айа, ако имаш предвид, че ще се кача на подиума да показвам какво да се прави - не. Но аз избирам комплексите, ще присъствам на всяка тренировка и идеята е моя.

# 19
  • Мнения: 817
Тъкмо се каня да започвам по програма. Възобновявам опитите за лицеви опори, моята вечна мъка  Rolling Eyes, защото вече става срамота. Гледах други програми, които включват и тях, та... Няма накъде.

# 20
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
За вчера отчитам  4 км. преход с кучето - 2 нагоре по един баир и после още 2 обратно.

За днес отчитам  Focus T25 Cardio Alpha-1

# 21
  • Мнения: 3 117
Привет! Мерси за новата яка тема, Мери!   bouquet
Аз тази вечер ще се пробвам с 550-тте повторения на Руми, някои от тях със сигурност ще са в по-лекия вариант. 50 лицеви няма как да направя  Wink

# 22
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Здравейте, момичета и момче! bowuu

Блудният син се завръща - за който ме помни. Wink По стара традиция отново спретнах няколко месеца нетрениране и за пореден път понастоящем съм много силно мотивирана да тренирам и да се храня възможно най-здравословно. От няколко седмици отново ви чета и много се радвам на всички ветерани в темата, които от години живеят така, което на мен все ми се опъва... Но съм сигурна, че все някога ще дойде моментът, в който гордо ще мога да кажа "Тренирам и се храня здравословно от година, две, три, пет..."

Фея, големи късметлии са колегите ти с теб!  bouquet Както и ние тук! Heart Eyes

Мери, девойките от новата тема са умопомрачителни! Hug

И отчет да прибавя. Подхванах Т25, от утре втора седмица. Първия ден кардиото го направих, като на около 1/3 от тренировката се "подпирах" на по-лекия вариант, на 5-ия ден същото кардио си го направих като по ноти, както и тренировката след него - явно бързо влязох във форма, със сигурност благодарение на Инсанити, което приключих в разгара на лятото. Много добре се чувствам с програмата. Ходя си с мускулна треска ежедневно засега, но като приключа с тренировката, ми се тренира още, което след Инсанити не ми и хрумваше, т.е. чувствам се заредена и тренирам с удоволствие. Остава да стана и постоянна, а не няколко месеца да тренирам и после два пъти по толкова да плужествам...

# 23
  • Мнения: 888
Вярно ли е, че пиенето на кафе предизвиква повече потене?

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз пия кафе и доста се потя, когато тренирам ,но не мисля, 4е има някаква зависимост между двете  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 037
Здравейте и благодаря за чудесната тема!  bouquet
Преди малко приключих с упражненията за корем, ама много бързо се уморявам и ме заболя доста корема по време на упражненията, а сега пък нищо не усещам. ooooh!

# 26
  • Мнения: 8 163
Радвам се да те видя отново, Анири!

***

За днес отчитам обедно Fit is better than skinny на Блендъра. Трябваха гирички, а аз имах само едни мижави 2 кг. на ръка тежести за китки. Реших да добавя по една бутилка от 600 мл. вода на ръка, но пак ми беше малко.

На което се сетих, че шефът ми има абонамент към винарски клуб  Mr. Green Това е първият път, когато надигах бутилки вино. Наздраве!

# 27
  • Мнения: 817
Вярно ли е, че пиенето на кафе предизвиква повече потене?


Да, доста разпространено мнение е, а и е логично, нали е един вид стимулант. Но може би трябва да се пие преди тренировка, за да може да подейства по такъв начин. Пия кафе (в 7:00 и в 14:30 всеки ден) и наистина се потя много докато спортувам (винаги около 19:00 часа, тогава ми остава време). Все пак доста време минава между второто кафе и тренировката, не знам дали мога да го отдам на него.

# 28
  • Мнения: 2 461
Mery, благодаря за темата, жестоки снимки.
Аз тези дни съм на кростренажора!

# 29
  • Мнения: 475
Здравейте и благодаря за чудесната тема!  bouquet
Преди малко приключих с упражненията за корем, ама много бързо се уморявам и ме заболя доста корема по време на упражненията, а сега пък нищо не усещам. ooooh!

Треньорката ми казваше, че точно когато те заболи трябва да продължиш и да не спираш, за да има ефект. Не говоря за остра, пронизваща болка, разбира се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт