ПАЗАРДЖИК - 49

  • 118 195
  • 605
  •   1
Отговори
# 585
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали заведение в Пазарджик, подходящо за деца и с хубава храна, градина...?

Аз бих препоръчала Авангард. Може да си направите резервация по телефон.

# 586
  • Мнения: 2 495
За 6-ти ни трябваше и по стечение на обстоятелствата точно на Авангард попаднахме и останахме доволни. А и наличието на детска площадка и градинка за децата беше страхотен бонус. В заключение, ако някой като мен търси, бих препоръчала и аз.

# 587
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 756
Но пък пиците им са потресаващи. Мнооого кашкавал и всички имаха еднакъв вид и вкус. Ако е кашкавал де. Че при такова богато ръсене и при тези цени на кашкавала се съмнявам. Друго не съм опитвала.

# 588
  • Мнения: 18
Мнение за Детска градина Калина Малина за ясла?

# 589
  • Мнения: 65
Здравейте. Последно питане за училище Петър Берон. Как е атмосферата, учители след 4 клас на какво ниво е преподаването?Не срещам добри мнения, посетих и училището.Но ще съм много благодарна ако някой сподели. Другият ми вариант е Климент Охридски-посетих го, очаровах се, но е далече от дома ни.

# 590
  • Мнения: 171
Здравейте. Последно питане за училище Петър Берон. Как е атмосферата, учители след 4 клас на какво ниво е преподаването?Не срещам добри мнения, посетих и училището.Но ще съм много благодарна ако някой сподели. Другият ми вариант е Климент Охридски-посетих го, очаровах се, но е далече от дома ни.
Аз съм изключително доволна от училището. Децата са ми от първи клас там. Каката миналата година на матурите в 7 клас беше от първите 20 по точки  в областта. Сина ми сега е 6 клас. Доволна съм както от преподавателите, така и от базата. Учи се само първа смяна, имат голям и нов физкултурен салон, а вътре училището свети - правиха ремонт преди 3-4 години.
Виждам, че питате за малцинствата  - и при двете ми деца не е имало в класа. И да има в училището са единични бройки по класовете.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 14:21 от 6tastliva

# 591
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Здравейте, момичета!
Искам да поръчам нещо от онлайн магазина на верига КРЕЗ. Предполагам, че е сигурен сайтът, но все пак, моля за мнения!

# 592
  • Мнения: 637
Здравейте, момичета!
Искам да поръчам нещо от онлайн магазина на верига КРЕЗ. Предполагам, че е сигурен сайтът, но все пак, моля за мнения!

Не би трябвало да имате проблеми.
Самия магазин в града е достатъчно реномиран.

# 593
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Благодаря много!

# 594
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Здравейте!
Препоръки за добър зъболекар по възможност в града и където дават час бързо . Благодаря!

# 595
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Здравейте!
Препоръки за добър зъболекар по възможност в града и където дават час бързо . Благодаря!

Ани Стоева срещу адвокатурата, високата сграда, където е детската кухня. На паркинга е входа. Но не помня на кой етаж е. Ще прочетете на табелките.

# 596
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Здравейте!
Препоръки за добър зъболекар по възможност в града и където дават час бързо . Благодаря!

Ани Стоева срещу адвокатурата, високата сграда, където е детската кухня. На паркинга е входа. Но не помня на кой етаж е. Ще прочетете на табелките.
Много ще съм ти благодарна за телефон.

# 597
  • Мнения: 1 291

Много ще съм ти благодарна за телефон.

Пиша на лично.

# 598
  • Мнения: 171
Здравейте, моля за препоръка за адвокат, който не дере по пет кожи, а работи на по нормални цени. Става въпрос за вдигане на размер на издръжка на дете. Размера е уговорен, двете страни са съгласни. Просто формално да мине през съда.

# 599
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Здравейте, моля за препоръка за адвокат, който не дере по пет кожи, а работи на по нормални цени. Става въпрос за вдигане на размер на издръжка на дете. Размера е уговорен, двете страни са съгласни. Просто формално да мине през съда.

Здравейте, не знам какви са тарифите на другите адвокати, но ние сме много доволни от адв. Палев. Намира се в сградата срещу адвокатурата, входа е до магазина за цветя.

Общи условия

Активация на акаунт