ПАЗАРДЖИК - 49

  • 117 800
  • 605
  •   1
Отговори
# 495
  • EU
  • Мнения: 400
Преди около година ходих последно, в бялата къща, срещу старата автогара, където има лаборатория отдолу и лекари по етажите, мисля на втория етаж има една жена,  която наистина знае какво прави. Сега, при извънредното положение, нямам представа дали работи.

# 496
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Емилия , на ул. " Завоя на черна " преди китайския ресторант .

# 497
  • Мнения: 131
Здравейте мами Heart Знам, че сега не е най-подходящия момент, но в карантината се зареках, че ще почна да спортувам - някой може ли да ми препоръча йога в града? Не искам някакви по-сложни неща в стил кангу джампс и тн

# 498
  • Мнения: 724
Клуб "Баланс". Намира се до "Гарнизона", по пътя за Острова.
Тел. за контакт 0896512777. Мария

# 499
  • Мнения: 131
Здравейте, отново с въпрос- знаете ли някай магазин (може и да е в Пловдив) където да продават повече модели вани? Искам да сменя ваната, но в повечето магазини има 1-2 модела

# 500
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Някой може ли да помогне с телефон на д-р Виолина Чеканова, има телефон, но не отговаря. Възможно е и просто да е изключен.

# 501
  • Мнения: 3 483
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023829613441  пишете й, ако не ви отговори някой. Може и да види.

# 502
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Да оставя мнение за д-р Чеканова. Срещнах се с нея, много неприятно усещане ми остави. На всеки мой въпрос контрираше - питах я за антибиотиците, за направления. Все издразнено отговаряше. Как такива лекари си намират пациенти не знам. И съответно да попитам за мнение за д-р Пенка Спасова - ЛЛ, педиатър и хомеопат ми се вижда привлекателна комбинация, но пък не съм чувала нищо за нея и не съм срещала да се коментира.
И още една молба към майки на деца, които ще са 4 клас в "Климент Охридски", Островското и "Васил Левски". Моля за мнение за учителите. Благодаря!

Последна редакция: вт, 16 юни 2020, 17:47 от elliee

# 503
  • East Coast
  • Мнения: 333
Здравейте Пазарджик Sunglasses
Последно съм писала 2013 Повечето които познавам не ги виждам да пишат често.
Тъкмо щях да питам за Малинарка Heart Eyes
Мама Борба и mother of Pearls Heart

За да не съм офф- за добър лекар, който не бърза да изписва АБ( питаше някой по - нагоре) Парнарев. Ще го хваля докато съм жива Blush

За градините- съжалявам, но нямам добро мнение за нито една. Ние сме били на градина доста отдавна обаче

# 504
  • Мнения: 192
Какво ви е мнението за лаборатория Рамус?
  Къде мога да изследвам стерилна урина освен в  Държ.  болница?

# 505
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Ние само там се изследваме от както се е родил детето ни. Много сме доволни. Препоръчвам!

# 506
  • Мнения: 1 291
Здравей, Скарлет! Simple Smile Много се радвам, че си пак тук. Аз рядко влизам, както се вижда, но се зарадвах, че ме помниш. Повечето сме емигрирали във фб. Sad

# 507
  • Мнения: 3 483
Здравейте Пазарджик Sunglasses
Тъкмо щях да питам за Малинарка Heart Eyes
Мама Борба и mother of Pearls Heart

За да не съм офф- за добър лекар, който не бърза да изписва АБ( питаше някой по - нагоре) Парнарев. Ще го хваля докато съм жива Blush

За градините- съжалявам, но нямам добро мнение за нито една. Ние сме били на градина доста отдавна обаче

Тук съм, бре Simple Smile)))))
За градини и аз нищо не мога да кажа, децата ми пораснаха. При всички положения от майки с деца мнения: Калина Малина се е превърнала в мини-университет-мелачка-"кълъпарница". Градини съм избирала заради учителки и лелки, но тогава имах откъде да събирам информация, майка ми работеше в тези среди, сега вече няма.

За добър лекар, който не бърза с АБ-те, д-р Стоян Стоянов в "Здраве" и д-р Мариана Стоянова (пак там)

# 508
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Здравейте! Някой посещавал ли е курсове за преквалификация в немския център. Не съм чела много, оттук-оттам, иска ми се да пробвам нещо подобно. Ако имате опит или информация-моля да споделите. Поздрави🙂

# 509
  • Мнения: 20
Здравейте,
Събирам мнения за училища, за начален курс, за 2 клас от есента. Може ли мнения и впечатления.
Ще съм благодарна за всяко инфо.

Ако имате група във фб, може ли да кажете как е, за да се включа.

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 15:01 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт