ДЕКЕМВРИйка багаж за болницата стяга, коледен подарък се задава!

  • 29 634
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Запис и от мен

# 16
  • Мнения: 8
Честита ни нова темичка и честито на родилите мами,нека бебоци да са им живи и здрави и да радват мама и тати.  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 107
ТДИ   bouquet  bouquet

Голямо ЧЕСТИТО на новите майчета..Да се радвате и бъдете щастливи ...

Аз да попитам ...Преди малко нещо ми изПУКА ,,бая силно ...Когато се пукат водите така ли се чува ??? Със сина ми ми ги спукаха в болницата , и от там не помня....Гадене,чатала,опашката ...Малеее оплаках се ...

# 18
  • София
  • Мнения: 266
Ехоуу,здравейте. Така като гледам аз и другата тема може да се засека преди да съм се обебила  Laughing Laughing Laughing Малкия е с никакви признаци за излизане,ама аз и не се оплаквам.....много. Последните дни само междукрачието ме боли и малкия опъва яко под ребрата,ама поне се е посмъкнал малко корема ми,че иначе беше кошмар с тея киселини и задух. Сега имам и аз проблем с ходенето до тоалетната,а не съм пила каквито и да било лекарства.Преди от кафето ме отпускаше,ама сега...тц.Имах някакви си контракции преди известно време,ама си останах само с лъжливите и то ако се пораздвижа повечко... Такаааа казах си аз каквото е Simple Smile
TDI,да се оправяш бързо....
Честито на всички нови мамчета-здрави и щастливи мамини рожби  Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 0
честито мами   bouquet бързо възстановяване и здрави бебоци   bouquet
Аз още си чакам много изморено се чувствам от два дни. Няма признаци да излиза ,нервно ми е и много притеснено.Вчера и днес  пробвах с горещ душ...вървях пеша и така.Тук докторите ти казват толкова му било добре вътре затова не искало да излиза ,изчаквало се една седмица след като мине датата на термина и тогава можело да ти предизвикат раждане преди това не.

# 20
  • София
  • Мнения: 89
Юляна  smile3525, Ивка  newsm51, да са ви честити бебенцата!
Весенце, радвам се, че вече сте си вкъщи и сте такива послушни!
Коконче, Пиле, успокоихте ме, ще си кукуваме тук  Crazy още малко до към 2014, лошо няма, само накрая всичко да е ОК и с нас  Praynig Praynig Praynig Мамапак, май има време и за теб  Heart Eyes
Тони! Аз чета всичко за кърменето много внимателно! Благодаря и аз за съветите, аз отсега се готвя, че като си гледам малките гърди, а така искам да суче малката  Party
TDI, винаги си тук за нас като дойде време за нова тема  Hug Аз съм един майстор с компютрите, добре че поне знам откъде се включват и че работят с ток  bowuu

# 21
  • Мнения: 14
Честито на .родилите  мами  hbday
TDI Благодаря за новата темичка. И аз пожелавам да я напълним с новини за здрави и пухкави бебенца  newsm32

# 22
  • Мнения: 227
добро утрооооо....тва отдолу повече ме боли..ужас.. ooooh!

# 23
  • Мнения: 371
Здравейте майчета ,

TDI  Hug за темичката. Да я изпълните с пухкави и сладки бебчета.

Честито на новите мами. Живи и здрави да са децата. Да папкат хубаво, и да не плачкат Heart Eyes

Аз съм все още в болницата Confused Днес ни е 3-ти ден, но няма да ни изпишат, защото сме се родили с 1 час по късно  #2gunfire : #2gunfire Неонатолозите не искат да изписват като цяло и какво ще е решението разбираш 1 час преди да започнат изписванията. Човек не може да се приготви, нито да предопреди роднини. Доста дразнещо, но какво да се прави. Организацията е  #Crazy Sick . В това отношение ГОЛЯМ минус за болницата.

Благодаря на ЛЛЛ за поста. Много ми помогна. Въпреки че ми е второ хич не се справям Confused Снощи за първи път видях коластра, която искарах благодарение на много топъл душ и ел. помпа. Количеството беше общо около една чаена лъжичка, но толкова гъсто и лепкаво, че когато наклоня шишето не потича, а се полепя по стените. Накрая за да го дам на Ники прехвърлих АМ-то при коластрата. Предният път въобще не изглеждаше така. Възможно ли е да се дължи на храната, която е предимно суха  Rolling Eyes?

# 24
  • Мнения: 9
Добро утро мами! Да се запиша и аз в новата темичка. Аз се оправям, че днес ще ме приетмат в болницата за наблюдение поради затихващи тонове и не знам кога и как ще завърши престоя ми там, стискайте палци всичко да е наред. При първа възможност ще пиша. Успех на всички!

# 25
  • Мнения: 350
andji_13, не се притеснявай, всичко ще е наред. Трябва само да си положително настоена, стискаме палци  и да се похвалиш скоро

# 26
  • Мнения: 9
andji_13, не се притеснявай, всичко ще е наред. Трябва само да си положително настоена, стискаме палци  и да се похвалиш скоро

мерси, ще се похваля стига да има с какво Simple Smile

# 27
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Анджи, ще стискаме палчета разбира се  fingerscrossed ама я и ти по-позитивно! Разбира се, че ще има с какво - като ти гледам лентичката и сега да решат да го вадят бебо той ще си е доносен и всичко ще бъде наред  Hug  В коя болница ще бъдеш? Аз съм израснала в Хирургиите  Party

Dusty_wind, пий повече течности - поне 1,5л. вода на ден, като това е минимума  Peace  отделно чайчета, сокчета, но истински, не от тези с Е-та изписани от горе до долу  Peace
А вие нали се родихте през деня, а не ти да си постъпила през деня, а да си родила след полунощ?  Thinking Защото тогава пътеката на майката и бебето се разминават и наистина не изписват  Rolling Eyes

Телче, не е голяма философия темата, само се притеснявам, че другата седмица вече ще ви изтърва и моля новите майчета да ми пишат на ЛС, за да ги добавя на 1-ва страничка с новите бебоци  Hug

Аз днес съм по-добре като че ли  Party

# 28
  • Мнения: 128
Аз днес съм по-добре като че ли  Party
Само така!  Peace
Анджи, всичко ще е наред! Успех и ще чакаме новини от теб Wink
Момичета, а вие получавате ли понякога нещо като учестено сърцебиене? При мен е 1-2- пъти на вечер, когато си почивам кротко с бебока и продължава само няколко секудни. Ставала съм да си премеря кръвното и пулса след такива моменти - съвсем нормални са си. Понякога си мисля дали е моето сърце или при наместванията усещам това на бебка. Но май си е моето, защото е придружено с някакво вълнение, притеснение може би... случвало ли ви се е?

# 29
  • Мнения: 107
Вилхелм Тел Аз си знам ,че е рано...Но тъй като не се е обърнала ,и нали е малка ..Ми ориентираха секцио 10/15 дни преди термин..22/23 .12 ,,ама аз искам да изкарам поне до 26..Но докторите не иската да се пазарят...Аз усещам вече всички признаци на раждането, без болезнените контракции...Та  newsm78 newsm78

Успех на всички мамита...
Голямо Честито на новите мами..Гушкаите се и се обичаите...  bouquet  bouquet

мамина 85   Shocked Shocked Shocked А поне правят ли ти тонове през ден ???

Общи условия

Активация на акаунт