ДЕКЕМВРИ наближава, бебевалежа се задава!

  • 29 337
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 253
Добро утро момичета  Hug
ТДИ,Благодаря за новата тема и само с хубави новини да я изпълним и бебевалежа да се увеличава  Crazy Crazy
За зърната-първиат път ги оставех малката да ми ги разрани и се мажех с Гармастан-помагаше ми,но като си взех силиконово зърно се родих  Peace
Да ви се похваля момичета-вчера мъжо оправи местото и го опразни за кошетката.Днеска ще пускам пералня с дрешките от каката,които ще можем да ползваме  Crazy Много съм развълнувана  
Вчера бяхме с мъжо в къщата при дядо и реших да погледна количката.Ами сенника,където има тик-так копчета,които се закопчават за количката-развалени  Rolling Eyes Едни други копчета-си нямаха къде да се закопчеят.Обадих се и казах на моята дружка,а тя каза да си я върна като не я искам....И сега какво-трябва да си търся нова  #Cussing out Бясна съм.....
А и от няколко дни забелязах,че пръстите на ръцете ми са се надули...При вас как са  newsm78

# 46
  • Мнения: 534
 Peace Peace Аууу то нова тема имало  Hug хайде да се напълни цялата с много много бебчета Simple Smile

# 47
  • Мнения: 199
Добро утро!
Дарка, жалко за количката.  Confused Но може да си намериш много свястна от продавалник например за малко пари. За пръстите не са ми подути, но малко са ми надебеляли заради килата и халката ме стяга леко, та вече не ги нося. Но моя позната цялата се подуваше, лицето, ръцете, краката, правиха изследвания и нямаше проблем.. така че явно си е нормално.  Hug Още малко.

Силве, не рискувай. Всичко, което има някаква техника вътре ще се развали от водата.  Grinning Ние имаме играчка за количка, която е изцяло плюшена и като се дръпне започва да свири, еми няма как да се изпере.  #Cussing out Ама, нищо.

# 48
  • Мнения: 10
Добро утро маминки  Hug
Леле два дни не четох и какво си имаме, пухкави бебоци, прекрасна нова тема  Crazy
Дано да си я напълним със здрави бебенца  Praynig
И аз съм без кошара, 1/3 изпрани дрешки, несъбран сак за болницата, какво чакам никой не знае  Shocked  дано бебчо да изчака поне
На всичкото отгоре "пиша" дипломна работа, което в превод значи аз гледам лаптопа, той мене, а мислите ми са някъде в родилнто...
Онзи ден ми падна корема, ама яко си изкарах акъла  ooooh!  както бях акустирала на дивана, пипам корема по едно време и шок  #Crazy  разделен на две  ooooh!  много странно , тюхках се, питам мъжо, той и той  newsm78.
Добре че бебо се размърда стабилно и продължително, че да се успокоя, на сутринта имах ак цял корем, само че виснал надолу, а не щръкнал напред както до сега Crazy
И аз имам играчка, пееща, която не мога да изпера, но ще гледам бебо да не я докопа
Дарка и моите пръсти се подуват и ме болят много самите кости на пръстите, особено вечер и изтръпват, кофти ама това да ни е косура  Hug
Хубав ден мами, дано и слънце да видим

# 49
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро и лека нощ  Tired

Снощи почти не съм спала... първо това ходене до WC вече взе да ми става много досадно - по 4-5 пъти на вечер, но аз след него си заспивам по принцип, но снощи много се събра...малкия беше заспал в колата снощи като го прибирахме и го сложихме да спи на неговото легло с дрехите, добре обаче той пристига посред нощ и иска в нашето легло, да но пристига с дрехите, после и нещо явно го беше полазило, че имаше обрив като от паяче и ставах да го мажа с кремче и така вечерта мина в следната последователност: WC-събличане на Борко-WC-мазане с кремче-WC това от 2 до 7 и в 7 станах да го оправям за градина  Rolling Eyes след малко мисля да се изкъпя и да си легна...а имам дрехи за нагъване и пералня за простиране и после докато сготвя и дошло време да го взимам от градина  Crazy

Дарка , по принцип тик-так копчета продават в магазините за прежда, конци, гоблени и можеш да си вземеш оттам, после на шивачка или тапицер и си готова, НО ако на мен така ми поставят въпроса директно засилвам количката и си взимам друга...какво им става на хората в последно време не знам, станали са много лоши  ooooh!

А, да - за пръстите щях да пиша... моите се подуват, всичко ми се подува и ме болят ставите - кокалчета, колена, таза, на моменти направо си куцам, но... много мина - малко остана  Party

# 50
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро и от мен  Hug

Като те прочетох ТДИ Hug ииииииииииии направо се успокоих защото и мен Rolling Eyes ама много ме болят тези колена, едвам сядам/ставам/качвам се/слизам в колата ooooh! Ама, като бабичките съм, само ох, ох Joy hahaha


  mimentzeto Hug
а от кой сайт си поръча спортните сутиени? Аз, все още, не съм си купила, никакви Crazy

Дарка в продавалника защо не огледаш за колички има хубави и запазени доста, а на много хубави цени Hug

# 51
  • Мнения: 239
Цоп и аз в новата тема. Снощи единият крак ми беше станал направо двоен, а през ноща такива болки в тазобедрените стави, ужас. Днес сигурно ще посетя Аг-то да видим. Мен ме е срам да кажа колко съм надала, а всички ми казват, че само на корем съм порастнала, имам още месец и не знам дали да ограничавам храненето, а никога не съм го правила  newsm78.

# 52
  • Мнения: 277
Добро утро и от мен  newsm53 newsm03
Как ми се излиза някъде навън на кафенце  Weary  food010 kaffeetrmker_2 Coffee обаче...всички покрай мен ангажирани  Sad
Аз за момента нямам проблем с отичане на крайниците,общо за 8м съм качила 5кг а ям като умряла от глад всеки път  Embarassed Rolling Eyes
Днес усещам лека болка ниско долу,вдясно до яйчниците  newsm78

# 53
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен ..
Гледам повечето не сте спали добре , аз слава богу мога да се похваля с обратното тази нощ.. Спах като къпана , умотана здраво , защото е много студено.При нашите още не са пуснали парното и направо се умира от студ. Тази  нощ си спах и сама , че ММ пак замина на командировка и определено се наспах перфектно.
Относно кг-те.. аз от началото до последната консултация на 24 миналия месец съм 14 кг отгоре , но те са ми само на корем.Почти никъде по тялото или лицето нямам някакво сериозно напълняване и т.н. Но пък корема ми върви 2 метра пред мен  Laughing
Отичане на краката нямам , а за цялата бременност единствено 2-3 пъти се будех през нощта с болка в десния крак, та се налагаше ММ да ме масажира доста време.
Искам да ви питам вие какви матраци сте взимали за сгъваеми кошарки.В смисъл има ли значение дали ще е сгъваем матрак или не и дали матрака ще е на същата марка като кошарката. Сега точно оглеждам в Хиполенд и се чудя какво да правя , а петък наближава . Трябва да решавам какво ще купувам ..  Wink

# 54
  • Мнения: 128
Дарка, много тъпо това с количката, особено, като е разчитал човек Sad Не можеше ли да ти кажат предварително в какво състояние е?
...А и от няколко дни забелязах,че пръстите на ръцете ми са се надули...При вас как са  newsm78
За пръстите, аз съм качила над 10 кг, и това отдавна ми се отрази на пръстите -  напълних си халката (преди все ми беше хлабава) и то толкова, че не знам ще успя ли да я сваля, ако се наложи. Но мисля, че и при мен не е временно подуване, а просто напълняване. Пръстените не ме стяга, не ми пречат, но при операция май искат да се махнат всички бижута... Мамите с минало секцио - помагайте! Ако се наложи операция, ще ме карат ли да махам халката - и ако не може да се свали, ще настояват ли да я срежат?

# 55
  • Мнения: 1 298
Добро утро и от мен  Simple Smile
ToBu, много неприятно, че се е наложило да си в болница, радвам се, че вече сте добре  Hug
Дарка и моите пръсти на ръцете почнаха да се подуват, не твърде много, но се забелязва
kleopatra8, халката може да ти е отесняла не заради кг, а точно заради това с пръстите, сигурно задържаме вода, моята халка още в 3-я я махнах, а не бях качила нищо тогава, а сега едва стига до под нокътя ми  Laughing Laughing искрено се надявам някога пак да ми стане
ТДИ, дано успееш да се понаспиш, аз днес като по чудо спах що-годе добре, но за сметка на това пак се събудих с киселини и ми е лошо  Sick
Недейте за килата, аз май през 9-я ще кача, колокото за цялата бременност, до 9-я бях + 4-5кг, а за 3 сезмици съм качила още още 3 кг  Shocked, добре, че ми остават 8 дни и се надявам да станат най-много +8 до края на бременността, ама много качвам в тоя 9-ти аз и не се ограничавам, ама то остава и накрая да почна да се ограничавам  Joy Joy

# 56
  • Мнения: 15
Добро утро!
И аз тази нощ не можах да спя.За тези подобни на менстуалните болки говорехме скоро...цяла нощ не съм спала от тях,много ме болеше и все още ги чувствам,но са търпими вече.Направо ми се ревеше по едно време през нощта и ми се гадеше,предполагам от тях.Сутринта като станах до 00 не можех да си обуя клина,защото корема ми беше като камък(след няколко минути се оправи).Някой имал ли е подобно нещо.Предполагам,че е нормално и пак е някакъв вид подготовка на организма,но се уплаших да не е началото на нещо,че ни е много рано още на нас.В такива случаи мога ли да пия но шпа?

# 57
  • Мнения: 1

Искам да ви питам вие какви матраци сте взимали за сгъваеми кошарки.В смисъл има ли значение дали ще е сгъваем матрак или не и дали матрака ще е на същата марка като кошарката. Сега точно оглеждам в Хиполенд и се чудя какво да правя , а петък наближава . Трябва да решавам какво ще купувам ..  Wink

Според мен матрака трябва да е сгъваем, защото си представи отивате на гости  напр. при някои от бабите и искате да си вземете кошарата сгъвате я и дотук ок, но матрака не може. И затова си мисля че на сгъваема кошара най-добре сгъваем матрак Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2
Здравейте на всички в новата темичка! Колкото можах ви изчетох,но ще ставам,така че по-късно ще ви "довърша".Хубав и усмихнат ден на всички! Kissing Heart

# 59
  • Мнения: 277


Според мен матрака трябва да е сгъваем, защото си представи отивате на гости  напр. при някои от бабите и искате да си вземете кошарата сгъвате я и дотук ок, но матрака не може. И затова си мисля че на сгъваема кошара най-добре сгъваем матрак Simple Smile
[/quote]
и аз така си мисля че ще е най-удачно

Общи условия

Активация на акаунт