Коледа 2013 - тема 2

  • 55 399
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 379
сладко от портокалови корички има в Garrefour !

# 751
  • Мнения: 1 517
Помагайте!

От къде да купя портокалови корички? В Лидъл няма и няма...
виж в другите магазини по гомените. Според мен си направи сама Peace

# 752
  • Мнения: X
http://vkusnosbety.blogspot.com/2013/12/1-scottish-oat-cakes.html  вкусни, хрупкви, една идея по-сухи отколкото  очаквах и може би ще пробвам с повече вода следващия път  Grinning  Правих ги с фини овесени ядки.

Направи си портокалови корички стават за няма и час  Simple Smile


Така де, ама няма да са се захаросали. Нямам време да ги правя.

Просто питах ако някой знае със сигурност къде има,  да сподели конкретно. И не ми трябва сладко, а захаросани корички.

# 753
  • Мнения: 1 080
Ако ги свариш в захарен сироп са захаросани веднага, но отнема повече време, а Джема миналата седмица ми каза, че само ги засипва и ги ползва веднага. Не съм ползвала още, но веднага напълних 2 буркана.

# 754
  • Мнения: X
Ако ги свариш в захарен сироп са захаросани веднага, но отнема повече време, а Джема миналата седмица ми каза, че само ги засипва и ги ползва веднага. Не съм ползвала още, но веднага напълних 2 буркана.

Ще се пробвам.  Peace

# 755
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
pepito, правила съм виенските орехови бисквитки. Много са приятни. Доколкото помня ги правих около 2 или 3 седмици преди Коледа. Съхранявах в кутия, в хладилника.
bliss, портокаловото сладко в Карфур може да замести коричките, защото е предимно корички с мъничко желе към него. Поне това, което аз имам предвид, че там може и да има друго. Аз говоря за френското, което е на био щанда, точно до плодовете и зеленчуците. Не си спомням точно цената, но не беше нещо космическо.

# 756
  • Мнения: 240
Момичета спрете се с писането, че прехвърлихме лимита и ще ни заключат. Подготвям новата тема и след малко ще я пусна.

Благодаря за търпението.

Заповедайте в НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 17:45 от wafi

Общи условия

Активация на акаунт