Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 246
И на мен ми се втвърдява вече корема и имам менструални болки. Ама засега от време на време. Така, че съм спокойна засега.
Днес пак се подстригах. Много ме дразни тази коса и малко ми остана да си направя мъжка прическа Mr. Green

# 766
  • Мнения: 199
И мен много ме дразни косата. Подстригах у малко, че все ходех вързана, заприличах на човек, но от снощи пак ме дразни и я връзвам. Laughing Искам да я обръсна вече. Laughing Пусто хич не ми отива къса коса. Много ми е чуплива и като е дълга сама се къдри и става супер, но като е къса става кошница.

# 767
  • Мнения: 277
значи не е бебето,а са си направо подготвителни контракции  Rolling Eyes за сега болки никакви нямам,дано човечето изчака поне седмица-две
аз съм решила тази седмица да отида на фризьор да се боядисам,да се подстрижа,че вече съм като бостанско плашило  newsm62 да се вкарам малко в ред че не знае кога какво ще се случи

# 768
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добър вечер Hug
Нашата детска стая е почти готова, като я наредим чак тогава ще кача снимки, чакаме скринчето към 02 декември и като изперем дрешки и я наредим, ще я покажа във БФ Mr. Green

За забравянето малейййй тръгвам за някъде, стигам до стаята и почвам да се чудя, аз за какво влязох тук #Crazy ooooh!

# 769
  • UK
  • Мнения: 5 999
Цветето Hug добре дошла и от мен bouquet! Радвам се, че си имаме вече и кинсултат по кърменето, аз имам много въпроси, защото съм с близнаци, пък нищо не разбирам, но много искам да ги кърмя Crazy

чЕСТИТИ НИ ПЪРВИ БЕБЕНЦААААААААААААААААААААААААААААА newsm44 newsm44 newsm44 smile3534

# 770
  • Мнения: 1 298
Здравейте днес бях на село. Цял ден киселини, повръщах 5 пъти  Sick Sick вече не се търпи, сега страшно ме боли гърлото, направо се изгори от киселината и главата ме цепи, чакам с нетърпение вече другия вторник  Simple Smile
Клеопатра, на мен всичко ми е изпрано, одеялца, пелени, чаршафи, скоро купихме и комплект с олекотена завивка и той е изпран. И изгладено разбира се, аз също обичам всичко от рано да ми е готово и от доста време почнах да подготвям нещата, а съм готова от седмици с всичко, е има извънредни покупки от време на време и тях прибавям после към другите неща.
Аз пък безболезнени контракции нямам, все ме боли или корема или от кръста, отделно и тея с менструалната болка.
Аз поне с косата сега нямам проблеми, лятото като се ядостах с тая коса до кръста и се офъках до врата на черта и сега има да расте, няма скоро да се подстригвам, пък за мое щастие не се боядисвам все още  Simple Smile

# 771
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
НОВА ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=749482.new#new

Общи условия

Активация на акаунт