Латино

  • 22 537
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 531
Привет! Hug Hug Hug
Страхотни песни сте споделили!Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Песента Andres De Leon - Este Amor Me Esta Matando и аз я харесвам много. GrinningА на Noelia ми допада също и Como Duele.
А тази-Noelia - Tu ми е страшно любима! Heart EyesТази най-вече. PeaceТази е точно първата песен,която чух на тази изпълнителка.И беше любов от първо слушане. Laughing
А Marco Antonio Solís също много го уважавам като изпълнител. Peace Обичам ето тази негова песен:


# 31
  • Мнения: 1 531
Ето още една любима моя песен:


На същата изпълнителка харесвам много и ето тази песен:
https://www.youtube.com/watch?v=qaiiBKGRgYM

# 32
  • Мнения: 1 531
И като стана дума за Marco Antonio Solís.Наскоро чух пак като тема от един сериал ето тази песен:

# 33
  • Мнения: 1 531
А ето една дама,която има страхотен глас и много ми харесват и песните и.Ето една нейна песен,която много обичам.
 Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 531
А като стана дума за сериали...Преди години бях много запалена по "Трима братя,три сестри".
Поздравче с две песнички от това сериалче:


http://www.youtube.com/watch?v=KuTbeJ8dfQA
(Това са любимците ми от новелата  Grinning)

# 35
  • Мнения: 1 531
И понеже вече май прекалявам Embarassed завършвам с една песен,която наскоро чух.Много тъжна и красива.


Ето я и преведена:
http://www.vbox7.com/play:793469f8

# 36
  • Мнения: 1 531
Ново откритие за мен от снощи...

">#t=81[/video]

# 37
  • Мнения: 1 531
И още едно...


Изпълнителят,както и червенокоската от клипа са актьори.

# 38
  • London
  • Мнения: 6 732
Една много любима от мен от също толкова любим изпълнител. Simple Smile))) Текста е страхотен.
Que disfruten! Mr. Green

# 39
  • София, България
  • Мнения: 2 222
А ето това парче е просто убийствено. Уникално е. Има милиони вариации, но на мен най много ми допада тази. Даже когато бяхме с мъжа ми в Албена посетихме мексиканския ресторант /препоръчвам го, има и цял оркестър мексиканци, атмосферата е много яка и кухнята е добра/, и аз като виден корифей на испанския език /учех го тогава/ я поръчах на музикантите. Много приятно изненадани останаха и я изсвириха специално за мен, но стана страхотно шоу ... ех спомени, спомени


# 40
  • London
  • Мнения: 6 732
Песента от новия сериал с Андреа дел Бока




A тази е от хита от 85-та ''Амазонките'', който почти привършвам. Класика ех...

# 41
  • Мнения: 1 531
Андреа дел Бока...навява ми спомени това име.За Селесте и особено за Г-н Емилио.О,бях влюбена в него. Laughing Blush
И така понеже стана дума за актьори,а има и пеещи такива се сещам веднага за ето тази душица:

# 42
  • Мнения: 1 531
И за тази...

# 43
  • Мнения: 1 531
И за Нати Орейро.Много ми симпатична. Peace

# 44
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Малко да ви раздвижа с една уникална салса ... направо ме разиграва това парче. А да ви попитам - някой танцува ли латино танци и къде? Ние отскоро сме в Княжево и се чудя с нещо да се забавлявам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт