ДЕКЕМВРИйче още порасни, за среща с мама през декември ти се приготви!

  • 22 591
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 89
Хей, изписахме и тази тема  Hug
Аз да кажа ЧРД на Габи   party023 на Огнената Нели! Да ти е жив и здрав, Нели!!!
Деси, моята биологична майка е страшно труден характер, та знам какво ти е. Аз от доста време съм казала, че под един покрив с нея НЕ. И засега го спазвам. Спестява ми много болка. Иначе осиновителите понякога са особени, на една много добра моя приятелка майка й също я е осиновила и цял живот мира не й даде бабата, лека й пръст вече. Сякаш като я беше осиновила и трябваше сега тя да се посвети на нея изцяло. А то не става така и реално правилното е родителят дава всичко за детето, а не наопаки. Ще ти намеря една прекрасна легенда за това.
В моята работа - пак ексцесии. Добре че сметнах - остават ми още 10тина дена да поработя, но разпокъсано, че ще си пускам отпуски докато дойде времето за 45-дневният, иначе няма да издържа.

# 766
  • Мнения: 4
Вилхелм Тел , благодаря ти миличка, но ние ще ходим на РД на една съученичка на Габи. А, той ми е роден през декември  Grinning  Hug
Ти не беше ли в отпуск вече?  Rolling Eyes

# 767
  • София
  • Мнения: 89
 Embarassed ох, че съм загубена, нещо не съм схванала какво чета  Blush  ooooh! Heart Eyes
Ами, тази седмица съм до сряда следобед на работа, другата - цялата и после пак отпуск  Crazy

Деси, ето я легендата, любима ми е:

http://navona62.blogspot.com/2011/01/blog-post_2666.html

# 768
  • Мнения: 4
Embarassed ох, че съм загубена, нещо не съм схванала какво чета  Blush  ooooh! Heart Eyes
Ами, тази седмица съм до сряда следобед на работа, другата - цялата и после пак отпуск  Crazy

Деси, ето я легендата, любима ми е:

http://navona62.blogspot.com/2011/01/blog-post_2666.html



Ее, случват се и такива недоразумения  Wink  Hug
Вижда му се края нзачи Simple Smile
Тази легенда съм я чувала....някой ми я беше казал преди извесно време и на мен много ми хареса...

# 769
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
TDI оначе твоя до къде го докара с инжекциите?

От 78 до 95, междувременно направих една хемолиза и ударих билирубина в тавана, при долна граница 20, аз бях с 67.
От кръвопреливане не само, че не ме е страх, ами и сама ще си искам и ще си платя за 1-2 банки. Предпочитам първия месец да съм Човек, а не парцал, все пак искам аз да се грижа за детето си, а не като предния път да чакам на майка ми и на ММ за всичко...не съм такъв човек и като изпадна в такава ситуация ми е голяма депресия  Rolling Eyes

Захващам се с новата тема. Темчето имаше желание да я направи този път, но като гледам скоро ще ни заключат, така че Темче, не се сърди, другия път ще си ти   Hug

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Вилхем Тел, благодаря ти, много хубава легенда  bouquet

# 771
  • Мнения: 8
Мамчета много Ви благодаря за мненията за комплекчето.Много се радвам ,че Ви харесва,аз още като го видях преди няколко месеца просто се влюбих  в него и мисля скоро време да побързам да си го купя да не свърши ,че ще си умра от яд

# 772
  • Мнения: 199
Вилхелм Тел, благодаря ти за легендата!  Hug

# 773
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=744253.new#new

новата тема

Общи условия

Активация на акаунт