Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Има и много хубави приложения на български, но не знам от къде ги свалят.  Shocked

Ако някой ме светне за този гугъл плей ще съм много щастлива, не ми дава да свалям и не знам защо?!  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен, даже не съм разбрала, че имаме нова тема, сега ще дочета старата  Laughing. Аз се върнах от рожеднния ден на братовчедката и бях много уморена, поспах, а докато спах имах една болезнена контракция, но нямах сили да стана да пия хапче, мина сама, дано не се повтаря.
Клеопатра и аз много обичам Пловдив, за жалост отдавна не съм ходила, навремето имах гадже от там и ходех доста често  Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 199
Радвам се, че ви харесва!  Party

Кадроваче, да няма повече такива контракции, да не игра много на този рожден ден, а да казваш, че си вървяла пеш.  Laughing Шегувам се! Пазете се майчета! Аз също си вървя с контракции чат пат, но не са били болезнени за сега.  Praynig

Аз какво се заядох с тези приложения и сега с това се чопля.  hahaha Като щурава съм наумя ли си нещо. Болест, ц, ц, ц!  ooooh!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Хайде и аз да се включа в новата темичка

# 19
  • Мнения: 2 169
Записче и от мен  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 1 298
7нощи, това е много гадно за свекъра ти, а мъжът ти от кога е знаел, аз сигурно много щях да се ядосам и нямаше да мога да си сдържа мнението и нервите  #2gunfire #2gunfire
Ние живяхме със свекървата и се изтърпяхме, по скоро живахме във скандали 2 месеца и после 2 години на квартира, после много го закъсахме от към работа и мъжо се съгласи да се преместим в Търново при моята майка, но така сме си долу-горе добре, е не е песен, но е търпимо  Simple Smile
А това за хола, то детето като поотрасне малко няма да може да стои само в едната стая, нали ще влиза и т.н и трябва да е чисто и хегиенично, това е за здравето на бебчо, ако можеш така го обясни на двамата.
ellica11, честити розови гащи   bouquet Hug. Не съм си правила изследване за гестационен диабет, но при ноемврийките много момичета си правиха и не е страшно, малко е неприятно, трябва да се взема глюкоза май беше и се стои часове, но това е цялата работа май и кръв вземат. Ами и аз смятам, че е врема за болничен, аз направо ви се чудя до сега как издържате, аз през цялото време съм в къщи и пак ми е скапано, пък ако бях на работа не знам, дано да ти даде, ако се запъне се опитай да си по-убедителна със симптоми  Laughing Laughing
7нощи, пратих ти покана за групата, виж си мейла
Дон бебон, какви са тия нерви, защо така?
Клеопатра, то беше семейно събиране, не сме играли, ама от ходенето, да, понеже до сега лежах и сега разходките ми идват в повече, пък и седене на стол 5 часа  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 266
Айде едно късно включване и от мен Simple Smile
Вярно е,че тук нещо работата замря,ама във ФБ активността си я бива Simple Smile Някой май беше казал,че има файл с имената и никовете ни тук в ФБ страницата,ама аз нещо не го намирам. Аз се ориентирам за не повече от 3-4 мамчета коя коя е Simple Smile
Днес цял ден малкия господин не се е спрял,даже и сега се забавлява пак нещо,ама на мен ми се доспива вече и не знам как ще се разберем Simple Smile
Иначе нищо интересно покрай мен,слава Богу нямам оплаквания,особено сега като позахладня времето.
Лека нощ,мамчета и по-добре розови сънища,отколкото от ония гадните Wink  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 298
Във фейса файла е точно под началната снимка с бебетата пише за групата, събития, снимки, файлове та на файлове има такъв документ.

# 23
  • Мнения: 0
Ето ме и мен  newsm03

# 24
  • София
  • Мнения: 427
7нощи, това е много гадно за свекъра ти, а мъжът ти от кога е знаел, аз сигурно много щях да се ядосам и нямаше да мога да си сдържа мнението и нервите  #2gunfire #2gunfire
Ние живяхме със свекървата и се изтърпяхме, по скоро живахме във скандали 2 месеца и после 2 години на квартира, после много го закъсахме от към работа и мъжо се съгласи да се преместим в Търново при моята майка, но така сме си долу-горе добре, е не е песен, но е търпимо  Simple Smile
А това за хола, то детето като поотрасне малко няма да може да стои само в едната стая, нали ще влиза и т.н и трябва да е чисто и хегиенично, това е за здравето на бебчо, ако можеш така го обясни на двамата.

И за мен това е най-важният довод - хигиената не само заради детето ами и заради нас двамата с ММ. Аз не понасям прах и съм супер алергичнаа, а той тази пролет повече от два месеца се бори с алергии, а и на него прахта не му понася... Дано да стане по лесния начин, ако ли не - мисля да ме видят в една друга светлина и някой ден просто да ме заварят с яколко цигани, които отлепят противния мокет и гадните тапети от балканската война  Peace Peace

Цитат
7нощи, пратих ти покана за групата, виж си мейла

Нямам нищо на меила, нито някакво съобщение на фейсбук. Можеш ли да пробваш пак   bouquet

# 25
  • Мнения: 277
Здравейте и от мен,Честита ни Нова Темичка   bigdance2
Гледам доста момичета обичат Пловдив Simple Smile ми хайде елате за няколко часа или ден и да си направим една среща в "Града на Тепетата"  Grinning

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Цоп и аз тук и благодарности за новата ни темичка   bouquet Само хубави новини да споделяме в нея  Hug

# 27
  • Мнения: 46
Радвам се, че ви харесва!  Party

Кадроваче, да няма повече такива контракции, да не игра много на този рожден ден, а да казваш, че си вървяла пеш.  Laughing Шегувам се! Пазете се майчета! Аз също си вървя с контракции чат пат, но не са били болезнени за сега.  Praynig

Аз какво се заядох с тези приложения и сега с това се чопля.  hahaha Като щурава съм наумя ли си нещо. Болест, ц, ц, ц!  ooooh!

Хайде и аз да се метна в новата тема.Задавам малко тъп въпрос, ама нали имаш регистрация в gmail.com, за Google play.Аз ползвам същата и за Samsung Apps.

# 28
  • Мнения: 1 298
Станислава Димовска-Текьова, то че няма да дойдем скоро, поне аз де  Grinning, ама имам една близка приятелка и може вече с бебока да намина към Пловдив, тогава може с бебоците да се видим живот и здраве  Grinning Grinning

# 29
  • Мнения: 199
Кадроваче, аз се шегувах бе!  Crazy И аз съм така от много стоене, от много вървене...
Иначе за среща, ако идваш при твоята приятелка пиши.  Hug

Ей, Станислава, като стане въпрос за среща никой нищо не пише, а какво остава да каним и от други градове на „нашите срещи„.  ooooh!


Полиналаб, аз имам регистрация, влизам си в профила, но като натисна изтегли и нищо не става, изписва ми нещо за някакво устройство мисля, че беше...  #Crazy От Самсунг апс може да се тегли само, ако си със самсунг и си мисля гугйл плей да не би да е само за айфон или нещо подобно.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт