Пренатест? Правил ли е някой? Мнения......

  • 291 475
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 464
Фраксипаринът разрежда кръвта и опасенията са, че може да не се извлече достатъчно ДНК за изследване,  а не че ще повлияе върху резултата. Аз когато правих моя тест, просто сложих инжекцията след като ми взеха кръв.

# 871
  • Мнения: 1 104
Благодаря за разясненето, Натали! Simple Smile
Аз си бия Фраксипарин през ден и утре като ходя на изследване ми е ден без инжекция.

# 872
  • София
  • Мнения: 2 429
Някой правил ли е или има ли информация за Джийн сейф теста, който се предлага от Пренатест?

# 873
  • Мнения: 42
Здравейте,след лош резултат на бхс сега мисля за пренатален тест. Аз съм от Варна и ходя при Давидков ,който ме насочи към нифти тест . Четох за него ,няма много отзиви. Дали просто не ме насочва към него за да си вземе комисионната. Този нифти тест е само 1300 лв и включва над 100 неща които изследват. Това била китайска компания. Моля изкажете мнение по въпроса

# 874
  • Мнения: 18 530
Направи какъвто искаш Пренатест, може и Нифти. Аз никога не съм мислила за комисионните на лекарите в такива ситуации... Желая успех и здраво бебе!

# 875
  • Мнения: 42
Да но като гледам цената на другите тестове и какво включват, този нифти е ужасно евтин на фона на 100 неща които изследват.

# 876
  • Мнения: 464
Да но като гледам цената на другите тестове и какво включват, този нифти е ужасно евтин на фона на 100 неща които изследват.
Не си длъжна да се съобразяваш с мнението на гинеколога ти. Направи тест, който ти е познат и би се чувствала спокойна с него. Не изразявам мнение за теста, който питаш, защото не ми е познат, но казвам как бих постъпила аз на твое място.

# 877
  • София
  • Мнения: 333
Моя приятелка направи миналата година нифти тест и беше много доволна, единствени те дават гаранция и обещетение ако има грешка в резултата.

# 878
  • Мнения: 2 560
Какво те грее обезщетението, ако се допуска грешка в резултата?
По- важна  е надежноста на  теста,  а не дали ще върнат парите при грешка в резултата.
Аз правих Пренатест и не съжалявам за избора си, а и на китайци за такова  нещо не бих се доверила.

# 879
  • София
  • Мнения: 2 429
Правих Вижън за Даун и другите и направиж Джийн Сейф (възрастов и случайни грешки) през Пренатест.
И двете фирми си спазиха сроковете за съответния тест. Обслужването на Афродита е в пъти по-добро, ако това има значение. За мен нямаше, важно ми беше да имам на време резултати и да са надеждни. Но ако бях видяла навреме, че и те предлагат втория тест, щях да предпочета да го направя при тях. Техният сайт обаче е лошо направен и трябва да знаеш какво търсиш, за да го намериш.

# 880
  • Мнения: 132
Да знаете, че има ваучер от 10%/15% отстъпка от Пренатест:
https://366.bg/prena-test-talon-lifecodexx.html

# 881
  • Мнения: 42
Благодаря ви. Чудя се сега какво да правя. Може би този тест нифти е добър включва доста неща, но цената която ми казва лекаря при който ходя и щял да ме заведе е с 300лв повече от този в официалния сайт. Незнам какво да мисля

# 882
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Оффф тоя Давидков! При него винаги всичко е пари и цени... Добър е, ама много такова търговски подхожда към всичко и чак да те разколебае...
Направи си го където ти казва, защото после ще си промени отношението, ако не го послушаш Simple Smile

# 883
  • Мнения: 42
Да права сте, но той ми иска с 300 лв повече. За какво аз сама мога да си отида до геника и да ги пусна, чувствам се като глупачка която заради страха на всяка майка я смучат за пари

# 884
  • София
  • Мнения: 2 429
Ами кажи му, че нямаш възможност и няма да го правиш. И си го направи после сама без да му казваш. 300 лв. са много

Общи условия

Активация на акаунт