Пътят към раздялата

  • 58 486
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 364
Зачетох се,стана ми интересно,в същото време тъжно и със смесени чувства на обърканост,тъга и съпричастност към историята и!
Нека авторката или някои /от потребителите,които са запознати да кажат ако може какъв е развоя на историята?
Провокиран съм да попитам,понеже и аз самия от месеци се лутам в такава дилема и не мога да взема взаимноизгадно решение за всички засегнати страни.

Какво се случи? Решил ли си нещо, има ли развитие?
Иначе авторката последно беше простила (тя от самото начало е простила изневярата), а приятелят и след като се е изнесъл, решава да се върне при нея.
Решение, което да удовлетвори всички в подобна конфигурация, няма. Гледай да последваш това, което искаш от цялото си сърце, стига чисто обективно да можеш да си го позволиш. Наранени винаги ще има - по-добре наранени сега, отколкото една дълга агония и лъжа. Аз не бих била доволна да ме лъжат и да ми подхвърлят любов-навик. Така, че ако си влюбен и се чудиш как да зарежеш приятелката си не се чуди дълго - като не я обичаш, поне я уважавай и си тръгни навреме. Или ако ти е ценна и искаш да си с нея, не влизай във филми и не рискувай. Мислех, че жените са по-лутащи се и неуверени и се учудвам как мъже влизат в такива кръгове и не могат да решат какво искат и да съберат смелост да вземат някакво решение.

# 76
  • София
  • Мнения: 204
Привет на всички!

Днес е 10 октомври 2015г. Щастлива съм и съм влюбена. От една година и половина има човек до мен, който ме обича страшно много.

Благодаря за вашите коментари и подкрепа. Много от вас познаха, че болката ще премине и след време ще намеря истинския мъж. Този мъж, който знае какво иска от живота!

# 77
  • Мнения: 8 828
Хубаво е когато някой се връща в темата си след години, за да я затвори. Simple Smile Още по-хубаво е, когато всичко завършва добре. Желая ти щастие, заслужаваш го bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 5 499
Привет на всички!

Днес е 10 октомври 2015г. Щастлива съм и съм влюбена. От една година и половина има човек до мен, който ме обича страшно много.

Благодаря за вашите коментари и подкрепа. Много от вас познаха, че болката ще премине и след време ще намеря истинския мъж. Този мъж, който знае какво иска от живота!

И аз се радвам на успешния завършек. Правилно решение = щастлив живот. Успех! bouquet

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Радвам се и аз много за теб!  bouquet

# 80
  • Мнения: 1 239
Браво и дано си останете така щастливи и влюбени. Стана ми интересна историята ти, по някои моменти е сходна с моята. С разни терзания и размисли не се живее и също като теб се върнах и си "затворих темата", че открих ММ. При мен след дълга почнала на 17 любов, която аз прекратих, заради натрупани разочарования, открих подходящата. Дори се омъжих се за нея. Та възможно е! Само човек да знае какво иска от живота!

# 81
  • Мнения: 1 196
Страхотно, много се радвам за теб!!! Много щастие ти желая!!! bouquet Grinning Grinning Grinning

# 82
  • Мнения: 760
Привет на всички!

Днес е 10 октомври 2015г. Щастлива съм и съм влюбена. От една година и половина има човек до мен, който ме обича страшно много.

Благодаря за вашите коментари и подкрепа. Много от вас познаха, че болката ще премине и след време ще намеря истинския мъж. Този мъж, който знае какво иска от живота!




Радвам се много за теб че си намерила подходящия мъж....
Запомни че всичко минава не зависимо колко боли ...
Всичко на хубаво ти пожелавам   Hug

# 83
  • Мнения: 4 270
Привет на всички!

Днес е 10 октомври 2015г. Щастлива съм и съм влюбена. От една година и половина има човек до мен, който ме обича страшно много.

Благодаря за вашите коментари и подкрепа. Много от вас познаха, че болката ще премине и след време ще намеря истинския мъж. Този мъж, който знае какво иска от живота!



За теб съдбата е имала приятна изненада. Пожелавам ти много щастие и любов!
Едва ли си се интересувала, но е любопитно дали бившият ти приятел е с жената, заради която се разделихте.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 349
Заменихме го значи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 85
  • Мнения: 157
Със сигурност ти е трудно и те боли, предвид това, че вчера се е изнесъл...Нормално е...Тежко е...Трябва да мине време...
Моят съвет е дай си време, пък ще видиш какво ще стане!
Аз лично обаче не бих приела изневяра, прекалено гадно ми се вижда. А и от написаното изглежда, че той вече няма чувства към теб.

# 86
  • Мнения: 157
Оппс, грешка! Чак сега видях, че темата е от 2013г.
Дано всичко с авторката, се е стекло по най-добрия начин! Желая й успех!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 349
Ами то 2013 година - като че ли беше вчера  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • София
  • Мнения: 5 197
А представяш ли си да имахте брак и дете? Тогава щеше да ти е 1000 пъти по гадно. Така че високоооооо много високо вдигната глава. Мъже много , любов навсякъде . Търси твоя човек и дано не залита по изневери, въпреки, че на всеки може да се случи и ти сама за себе си не знаеш. Нооо мисълта ми е , ново хоби, спорт, излизания, учене , работа , мъже ... Любов с любов се лекува .
Аз така бих направила.

# 89
  • SF
  • Мнения: 21 358
И тя така е направила. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт