Пътят към раздялата

  • 58 467
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 136
Real_woman , извинявай но не съм построила изречението си правилно- имала съм предвид " от живота си С "Голямата си Любов" , ако авторката я определя като голяма любов . Това , което исках да кажа е че дори този мъж да остане като голямата и любов в  живота й , то не значи че занапред не трябва да очаква приятни емоционални изживявания , живота продължава , тя може да открие нещо ново , което да я прилича в друг мъж или каквото харесва да прави.
А също така , както казаха че на него тя може би му е омръзнала , така и тя може да осъзнае колко неща с него са й омръзнали и колко дребни неща са я дразнели в него , но тя го е подтискала , защото е вярвала в Голямата Любов

# 16
  • Мнения: 6 214
А, добре тогава  Laughing Laughing Peace Че аз пак се хванах за буквите буквално  Laughing Laughing

Тая голяма лИбоФ, Селин Дион и подобни са виновни да ни мъти главиците. WinkWink

# 17
  • Мнения: 1 610
Не се сърди Plezla, но за осем години просто ти се е наситил... омръзнала си му, вече нищо не очаква от теб, кой знае, може и да няма вече какво да му предложиш.  newsm78

Соте  не се съгласявам с теб... beer

Ще вмениш вина на госпожицата, а то не е така... Тя няма никаква вина, чиста като сълза е ...  bouquet

Мацко можеш само да се радваш, че боклука се е разкарал от дома ти...
Намрази го ...защото е позволил друга да му мъти тиквата... red
Компромисите са за бракуваните Laughing ...Женени с деца...  smile3536

Проблеми нямаш....  Wink Радвай се на живота ..лято е, иди пак на море...ако не друго, ще се върнеш отпочинала и с тен... sun Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 3 231
И що е боклук???

# 19
  • Мнения: 135

Соте  не се съгласявам с теб... beer

Ще вмениш вина на госпожицата, а то не е така... Тя няма никаква вина, чиста като сълза е ...  bouquet

Уф, недей... то и аз съм хрисим а дали или надали, го оставям без коментар.  tooth
Голямата любов води до задушаване маманет.. с теб поне сме врели и кипели така че се надявам да си наясно... такива като мен, а предполагам и голямата любов на авторката, имат нужда от свеж въздух.. задушаването е опасен фактор, но само който е изпатил би разбрал.
Тук не става въпрос за вина, просто изчерпване на връзката...  Peace

# 20
  • Мнения: 6 214
Мамка му и задушаване... Никаква голяма любов вече!

# 21
  • Мнения: 135

Мамка му и задушаване... Никаква голяма любов вече!

Децата рано или късно порастват...  tooth
И аз си мислех че съм открил "голямата си любов"... а то да вземе да се окаже жената.. тюх, объркал съм се здраво май.  tooth
Майтапа настрана... чист въздух, олабване на примката и ви гарантирам свежа и дълготрайна връзка.  Peace
Уви, има и такива още, пък каква любов е, всеки сам си преценява дали му изнася... сложни са любовните взаимоотношения.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 6 214

Мамка му и задушаване... Никаква голяма любов вече!

Децата рано или късно порастват...  tooth
И аз си мислех че съм открил "голямата си любов"... а то да вземе да се окаже жената.. тюх, объркал съм се здраво май.  tooth
Майтапа настрана... чист въздух, олабване на примката и ви гарантирам свежа и дълготрайна връзка.  Peace
Уви, има и такива още, пък каква любов е, всеки сам си преценява дали му изнася... сложни са любовните взаимоотношения.  Crossing Arms
Какво ми остава, освен да се съглася с така изложеното.  Crossing Arms Това си искате вие, ама трябва по-честичко да ни се напомня.  Laughing Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 204
Благодаря на всички за мненията и коментарите!
Да, почти на 27 години съм.
Съгласна съм, че всеки приема по различен начин живота - според своите убеждения, вярвания, опит и т.н. Дали ще има бъдеща по-голяма любов, за това не знам...Но знам, че за мен нашата връзка никога не е била бреме, обсебвща или нещо подобно. Напротив винаги сме се чувствали добре ( с изключение на станалото). Никога не давал повод за проблеми във връзката ни, а може би и оттова идва проблема. Може би ако ми беше казал на по ранен етап нещата щяха да са по-различни...но и това никой не може да знае със сигурност. Сега ми остава само да чакам и да видя как ще се развият събитията - дали ще се разделим окончателно или ще останем заедно и ще заздравим връзката си...

# 24
  • Мнения: 6 214
Не знам до колко е добре положението, в което сама се оставяш.  Hug

# 25
  • Мнения: 481
след като за 8 години не сте преминали на следващ етап във връзката си: брак, дете и тнт, то тази връзка е изконсумирана

# 26
  • Мнения: 1 610
Голямата любов води до задушаване маманет.. с теб поне сме врели и кипели така че се надявам да си наясно... такива като мен, а предполагам и голямата любов на авторката, имат нужда от свеж въздух.. задушаването е опасен фактор, но само който е изпатил би разбрал.
Тук не става въпрос за вина, просто изчерпване на връзката...  Peace
Соте, сега и да ни изневерят- ще е комплимент  Laughing  ...че има още хляб и салам в половинките ни още newsm19...
но на 27години да ми търси свеж полъх...ще му отрежа и салама и хляба...  #2gunfire
Не приемам изневери още преди да си родя децата...кой както иска да го тълкува...
Задушавам го ....и пр...направо ще го удуша... #2gunfire
Па да го чакам да му дойде акъла , чи да дойде и на мен по-късно?!?  newsm78

Е...хубава стока 4470- лесно се купува/продава.. Wink

# 27
  • Мнения: 135

Соте, сега и да ни изневерят- ще е комплимент  Laughing  ...че има още хляб и салам в половинките ни още newsm19...
но на 27години да ми търси свеж полъх...ще му отрежа и салама и хляба...  #2gunfire
Не приемам изневери още преди да си родя децата...кой както иска да го тълкува...
Задушавам го ....и пр...направо ще го удуша... #2gunfire
Па да го чакам да му дойде акъла , чи да дойде и на мен по-късно?!?  newsm78

Е...хубава стока 4470- лесно се купува/продава.. Wink

Дали ставаме още или не.. абе ясно ми е.. то вътрешният пазар не моем да задоволим, ти ся за износ ми говориш!!!  tooth
Друго обаче имам предвид... 7-8 години заедно са доста време, при доста хора поне се появяват така наречени брачни кризи.. неведнъж съм го казвал че всичко върви на приливи и отливи, възход и падение.... авторката е готова да даде шанс, което е повече от похвално, човешко е да се греши и всеки има право на нов шанс... разбирам я, след падението задължително идва възхода... дали ще е със същият човек или с друг е без значение, въпросът е че е напипала точната струна и ще си я дърпа докрай.
Респект и уважение, това е от което се нуждае.... дава шанс за осъзнаване, и разбира се ако шансът бъде отхвърлен, загубата няма да е за нейна сметка... тя ще намери това което търси... сигурен съм в това.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 610
Соте... Сотее... де да бяха всички мъже така като тебе newsm47...поне половината...
Мед и масло да ви мажем, на гръб да ви носим...китки и маргарит да ръсим пред вас...
Повечето не разбират правилно жестовете.
-----
Човека си е признал, че иска друг живот и то не с нея.  Ако имаше колебания, той нямаше да сложи край и да се изнесе.
-------
Кофти за очакванията на всяка жена, след толкова години заедно Misc Bomb...

... тя ще намери това което търси... сигурен съм в това.  Peace
пожелавам и го най-сърдечно   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Влюбил се е човекът.
Не виждам обаче това да го прави боклук,както някой го нарече.
Любовта не пита...
Много хора изоставят жени,деца,семейства...при тях това го няма.По-добре сега,отколкото по-късно.

Така е писано,продължавай напред!   bouquet И аз преминах през такъв етап съвсем скоро...с разликата,че имаше доста усложенения.Трудно е много,но всичко се преодолява!

Общи условия

Активация на акаунт