Бремелинки от ВАРНА №3

  • 35 422
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз да се запиша в новата тема. Момичета вие какви колички си взехте? Аз съм в голяма чуденка. Трябва да е лека, да е 3 в 1, но от толкова гледане се обърках. мисля, че до 900-1000 лв е достатъчно. Нямам никакъв опит и ми е много трудно. Sad

# 16
  • Мнения: 72
здравейте от мен Peace
някой знае ли какви трябва да са пелените които искат в ОБ,че маи само те ми останаха да купя,днес понапазарих малко мисля 4е окло 50-60 лв ми излязоха нещата за болницата и ги пазарих от марешки,да ви кажа дрешки има в мадара на сносни цени,днес видях и в едно магазинче в кауфланд  възраждане,от формулата на тракия посока ОБ в уличката има едно гаражче и там има хубави и ефтинки дрешки....това е ако съм била полезна ше се радвам Simple Smile
а не трябва да взема и одеалце сега се сетих,има други неща но те ще са ми впоследствие,хубав ден за сегаа

# 17
  • Мнения: 31
Аз си накупих всичко от бебешката борса,та не знам,но всичко си излиза към 100лева,а за количка сме взели на Cam ,това е http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/cam … comby-family-2012   Wink 

# 18
  • Мнения: 137
Голяма жега ....................  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да се запиша и аз в новата тема и да споделя мнения по горните въпроси:
 - първо за аптеката, някой беше писал преди време, че аптеката на Валя Дечева, намираща се точно срещу Окръжна болница на бул. Цар Освободител / в блока на първи етаж, качвате се по едни стълбички, точно на ъгъла даже продават зеленчуци до аптеката /  е доста евтина. Аз от там си купих чаршафите за болницата и лигнина;
 - за кои пелени за Окръжна болница питаш,  bobito88? Аз купих от Бебе депо на пазара по 5лв пакета - две бархетни и две тензухени - коментирахме, че ги има на цени от 5 до 10лв на други места;
 - в магазин Елена, намиращ се в Кауфланд, това е след касите, действително има доста дрешки - бодита, гащеризончета и т.н. Момичето каза, че след 15.08 ще зареждат и есенно. Такива магазини има на много места в града - на Владислав са поне 3 - долу след хот-дога, посока Тракия, магазинчето е малко, пада се в ляво на булеварда; също така срещу съда до Офис Уан; магазин Елена и на Чаталджа - в самия пазар; има и на Колхозния, точно срещу големите магазини за злато на светофара на Бенковска и т.н.;
 - количка ние поръчахме Тако Ларет
http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&vie … rt_category_id=25
в жълто, чакаме другата седмица да пристигне;
 - bobito88, би ли обяснила пак това гаражче, което е след Формулата, посока Окръжна къде се намира - в лява страна в блока ли е?;
 - последно аз днеска си купих нощници и сутиени за кърмене;

# 19
  • UK
  • Мнения: 5 999
Sonderzeichen
от кои сутиени си взе? На триумф  ли? Доволна ли си?
bouquet

# 20
  • Мнения: 137
Не са на Триумф hahaha
Моите скромни сестрици не заслужават такова чудо на себе си  hahaha
Купих си по 3,50 от Шихо - чиста работа. От там взех и нощниците за кърмене, които ще ползвам и в болницата, а нови ще взема след излизане от болницата - 5,90 струват.
Кокона, каква количка си хареса, гледам в друга тема споменаваш  Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 5 999
Не са на Триумф hahaha
Моите скромни сестрици не заслужават такова чудо на себе си  hahaha
Купих си по 3,50 от Шихо - чиста работа. От там взех и нощниците за кърмене, които ще ползвам и в болницата, а нови ще взема след излизане от болницата - 5,90 струват.
Кокона, каква количка си хареса, гледам в друга тема споменаваш  Mr. Green

Харесах си я дааам  на Бритакс Heart Eyes от магазин Сладури 

Ето я http://bebelandia.bg/productv/46337/britax-detska-kolichka-b-agile-double.html

А къде  е това Шихо?
[/b]

# 22
  • Мнения: 137
Шихо има на :
1. ул. Дрин 45 - точно на новото кръстовище на пазара, където на ъгъла има хранителен магазин, но не съм сигурна дали тук има бельо;
2. ул. Цар Симеон 24 - бельо - намира се точно над Планет клуб, който е до ЖП Гарата;
3. ул. Дубровник 46Б - бельо

# 23
  • Мнения: 35
Здравейте момичета.Доста време не съм писала,но нещо много ме домързя в тези жеги и гледам да се излежавам повече.Радвам се,че всички сте добре.И аз съм така.Вчера бях на консултация и бебка се развива прекрасно.Малко остана до октомври месец.Искам да Ви попитам Вие от кой месец имате контракции,защото аз съм в 7-ми и вече имам и незнам дали е нормално или е рано.Също така искам да попитам момичетата родили при д-р Славчев дали са имали разминаване с пола на бебчо.Дилемата ми е следната Славчев ми казва,че на 1000% чакам момиче,но всеки който ме види по улицата ми казва,че корема ми е остър и ще е момче.Та сега незнам кой да слушам а проблема е,че вече си накупих доста розови и лилави дрешки и накрая изненадата ще е пълна ако се роди момче.Е това е от мен лек ден момичета

# 24
  • Мнения: 72
Sonderzeichen ами пелените които са в списъка за нужните неща за болницата,но май бяха точно тези които си споменала,искат ги неразпечатани да се занесат
А за магазинчето да точно от ляво се пада,има плод зеленчук мисля преди него,понякога и цветя продават отпред пред самото магазинче,нали като се тръгне посока ОБ в уличката срещу формулата се пада уличката
  bouquet
Аз днес си купих и бабешки гащи,дано са ми удобни Grinning така като съм с корема и не мога да преценя дълбоки ли ще са ми много,или пък дали ще трябва да ги превивам,ако не ми станат на корема,нооо не можах да си купя сутиен,и ще видя тук в този който сте споменали дали ще намеря Шихо newsm78
Момичета много са хубави количките,аз ще получа подарък Хаук малибу 3 в 1 ,но нямам чантичка,ако някой знае от къде мога да си взема само чанта да пише.

Последна редакция: сб, 10 авг 2013, 18:46 от bobito88

# 25
  • Мнения: 72
Шихо има на :
1. ул. Дрин 45 - точно на новото кръстовище на пазара, където на ъгъла има хранителен магазин, но не съм сигурна дали тук има бельо;
2. ул. Цар Симеон 24 - бельо - намира се точно над Планет клуб, който е до ЖП Гарата;
3. ул. Дубровник 46Б - бельо

мисля че имаше и на кръстовището на червения,точно зад спирката ако не се лъжа newsm78

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шихо има на :
1. ул. Дрин 45 - точно на новото кръстовище на пазара, където на ъгъла има хранителен магазин, но не съм сигурна дали тук има бельо;
2. ул. Цар Симеон 24 - бельо - намира се точно над Планет клуб, който е до ЖП Гарата;
3. ул. Дубровник 46Б - бельо

мисля че имаше и на кръстовището на червения,точно зад спирката ако не се лъжа newsm78

Аааа сега се сетих за кои магазини става въпрос  bouquet аз си помислих отначало че са някоя марка подобна на Триумф hahaha
Да на Червения има магазин също, ама откъм белъо е много постен, само гащури тип бабе
Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 137
Магазините на Шихо, които споменавам са САМО за бельо, има и други - Аспарухово - ул."Св.Св. Кирил и Методий" 24, бул. Чаталджа 49А, срещу улицата, където продават скара на Чаталджа,  но в тези магазини няма много/никакво бельо.
ЯНИ88, аз съм при Славчев и той също твърди, че е момиче, а всички други твърдят, че е момче .............. - предпочитам да вярвам на доктора:) А и той късничко ми каза пола - средата на 5ти месец или към 6ти беше, а до колкото следях по другите, те вече си знаеха пола.
Между другото -  за раждащите при Славчев - аз си взех от Соня списък и той леееко се различава с този, който битува из темата за Окръжна болница. В него липсват примерно превръзки, а има само лигнин и някои малки нещица.

# 28
  • Мнения: 0
Момичета, относно сутиените за кърмене как си ги избирате предварително? Нали гърдите след раждането се уголемяват най-много. Как да преценя какъв размер да взема? Между другото има ли мамчета от Аспарухово?  newsm03

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4
Здравейте! И аз да се включа тук и да пиша наведнъж на всички
 miiilenceto - аз от скоро съм в Аспарухово, от 1-2 месеца, не познавам добре квартала. Не знам дали има и други мами от тук
lovely baby - надявам се всичко с теб и бебето да е ОК. Повече ще си почиваш и поспиваш. И на мен преди два месеца ми се наложи по спешност да посетя АГ-то заради натравяне, но всичко мина ОК и не съм лежала.
ЯНИ88 - с теб вече говорихме за контракциите пред кабинета на Славчев. И аз имам такива, даже са доста, но лекаря каза да не се притеснявам. Увеличи ми магнерода, който пия. Относно пола не вярвам в тези времена да бъркат вече, въпреки че всичко е възможно. На мен ми каза, че ще имам момиче и му вярвам.  Simple Smile
Относно списъка за раждане  - аз пак забравих да го поискам от Соня. Дано да няма големи разлики с този в Окръжна, пък и нали има време Grinning

Общи условия

Активация на акаунт