Ясновидци/врачки - тема 19

  • 161 920
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761

404NotFound  , жената не желае да бъде обезпокоявана по време на почивката си  до около 3ти .09. Може   ли по-късно да бъде добавен номерът й  ? Или текат определени срокове за редакция на темата?   Като знам какво стана оня ден и вчера как изчезваха постове за да се затрие номерът на ...

сибирка , не спорим, не спорим, ма някои друго разбират Wink   bouquet Не стана ясно ся таз лелка ква е   ? Joy

# 46
  • Мнения: 5
стига си ме засмивала(не че е лошо),но никакво инфо не намерих и дори не знам за какво иде реч,за черепи или за извънземни,че се омотах от постовете ви.от онзи линк само ми излиза снимка на някаква възрастна жена,на мен ми е съвършено непозната .да не е някаква от статия или книга? аз не му познавам семейството,но и той не се е хвалил с такива неща.да не е съвпадение на имена? а за въпросната светлана ...интересни прогнози,да поизчакаме да видим дали ще се сбъднат ли или юруш народе възродени Joy.као имаме проблеми и сме готови на всичко да ги посетим,но иначе и тя казва,че си е разработила уникална система за гадаене,която е 90 процентово успешна.дано е вярно,да бъде в помощ на всички потърсили я и пишете отзиви.Мир вам !

# 47
  • Мнения: 38
archduke, някъде да си видял да напиша ,че не съм доволна от Сирма? За разлика от много други като теб,които на лични се опитват да ме убедят колко са разочаровани.. Всеки знае него си!
Не мога ли да търся и опитвам и други гадатели за решение  на  проблемите ми? Или трябва да се огранича само със Сирма? После  вероятно ще прочета как, като намериш някой, от който си доволен, спираш да търсиш друг.. Но ,както  написах, всеки знае него си..

Да на лични сподели, че си очарована от Сирма, за сега си само ти. Дано поне ти да си за дълго........Ами според мен е логично да се спреш, иначе става натрупване на енергия върху енергия и накрая резултат никакъв............

# 48
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
archduke, не само на лични и не специално на теб , не се чувствай избран по някакъв начин.
и молим ти съ, не ми казвай кое кога какво да правя или не ,щото ш'съ засегна  Joy

# 49
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761

сибирка , малко весело .. че от грижи ми бръмна главата . Човекът Васко Стамов , на профила в пробук с чужда снимка (явно на леля му), е описал заниманието и професията си : екстрасенс, волнонаемен . Тва на български веднага ме препраща мислено към Света на диска, гилдиите и Анкх Морпорк на Тери Пратчет; завършил ПГ по дървообработване и вътрешна арх. "Христо Ботев".. Поне има некво образУвание, за разлика от повечето в тази сфера  smile3533
Освен тва е : Ловец на полтъргайсти  Васко Стамов от Пловдив , И " През 2001 г. в Родопите 38-годишен пловдивчанин откри череп с абсолютно неизвестна до сега форма. Васко Стамов – екстрасенс и биоенерготерапефт твърди, че този череп излъчва страшно силна енергия. “За мен и за всички които са го държали, това е извънземна форма на живот” – казва Стамов.


Кофтито е,че от всички над 20 броя гледачи , на които звънях за ключовете на колата ми, един  не позна. как да е, вече имам нови ключове.. и нови грижи..  newsm78

# 50
  • Мнения: 5
а сега де,да не наближава пълнолуние,че накриво се разбираме тук?  Joy аз  не защитавам никого,но за сирма имаше и други доволни,защото аз от четенето тук първо на нея звъннах.и гербер и други момичета споменаваха,че е имала попадения.а какви ,що..не ми е работа да знам,това е и за всеки един ясновидец комай тук. нали всеки сам взима решенията в живота си,четем,премисляме,посещаваме и споделяме мнения,четящите след коментарите правят същото на свой ред и едва ли ще се съобразяват на 100 % с всичко изписано.а пък за енергиите...щом нямат познаваемост,значи и енергията няма как да ви вземат.моята е необозпокоена поне,или аз не си я давам.нека да не спамим ,че да не ни нахокат и да не досаждаме.на всички ви-любов и успех!

# 51
  • Мнения: 5
хем казваш да е по-весело,хем споменаваш и новите проблеми-пращай ги в дън гори тилилейски.интересно ми,може да е коментирано,никой ли не се е обръщал към восъколеенето ,когато е имал проблем.също става и гадаене,доколко ясно-тъна в блажено невежество Grinning.аз вече трети ден се восъколея сама и ми е едно леко и щастливо,проблемите полека-лека си намират път за бягство.ако  стана добра ,ще открия и аз едно студио за игрални филми  Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 940
TopsyG Няма проблем, когато желаете тогава ги изпратете да ги добавя. Анкетата мога да редактирам по всяко време.  Peace За постове вече не мога, само модератор мисля, че може да трие постове и т.н.

# 53
  • Мнения: 0
Току що звънях на леля Искра. Вдигна ми някаква жена и ми каза че сега не гледала, от сряда нататък да пробвам пак.
Иначе писах на Ани от Пловдив и никакъв отговор. Sad

# 54
# 55
  • Мнения: 5
може ли тел на тази светлана

# 56
  • Мнения: 358
аз вече трети ден се восъколея сама и ми е едно леко и щастливо,проблемите полека-лека си намират път за бягство.ако  стана добра ,ще открия и аз едно студио за игрални филми  Joy

Ще споделиш ли как го правиш? Както е тръгнало с тези врачки, ще минем на класическото "направи си сам". Rolling Eyes

Някой виждал ли се е "очи в очи" С МОРИСЪН?

# 57
  • Мнения: 0
МОЛЯ и аз за инфо за ясновидка от Казанлък и региона!!!!

# 58
# 59
  • Мнения: 38
 pletka
ей, изпуснах ви!
връщам се да чета

  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт