ОКТОМВРИЙКИ - Тема 13

  • 23 433
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 803
Момичета, на някоя от вас да са изписвали продукти със съдържание на Омега-3, като хранителна добавка по време на бременността?

на мен

# 46
  • Мнения: 740
Момичета, на някоя от вас да са изписвали продукти със съдържание на Омега-3, като хранителна добавка по време на бременността?

на мен

Би ли споделила, какво точно. На мен ми препоръчаха като искам толкова много да ползвам, да приемам ленено масло, тъй като се притеснявам, че не поемам достатъчно храна богата на тези кисилини. Но се зачетох, че лененото масло повишавало нивата на естроген, който спомагал за задържането на вода и трупане на излишни килограми. Това ме притесни Embarassed

# 47
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,

Чета от самото начало, но се осмелявам чак сега да се включа. Тъй като ще ставам мама за първи
път, а и се оказа че най-сложното нещо е избора на количка съм в голямо чудене. Вярно ли е, че първите 2-3 месеца беба трябва да е абсолютно в хоризонтално положение, което значи задължително да е в кош за новородено и след това да започне ползването на кошницата за кола или пак са някакви интерпретации по темата? Ще съм ви благодарна да ме ориентирате Simple Smile
На всички пожелавам леко носене на големите кореми

# 48
  • Мнения: 47
Момичета, на някоя от вас да са изписвали продукти със съдържание на Омега-3, като хранителна добавка по време на бременността?
Аз приемах ОГЕСТАН,но сега вече не се препоръчва да се приемат медикаменти,единствено ако нещо ти е в недостиг(само в краен случай).Бебето си е взело всичко необходимо.

# 49
  • Мнения: 22
Сегашната отговаря на всичките ми основни изисквания:
*Да е с единична дръжка, а не с две отделни
*Да е с 4 колела, т.е. да НЕ е триколка
*Да има столче за кола с база за кола, което с едно движение да се мести количка-автомобил и обратното - това е изключително удобно, тъй като базата се монтира еднократно в автомобила и после само с едно движение столчето се щраква в колата или в количката. Тази база е изключително удобна тъй като не се налага всеки път да поставяш коланите на автомобила, а само да поставиш столчето. Същото столче се явява и кош за новородено, ползвах го и за люлка, когато е свободно стоящо, т.е. не е монтирано нито на количката, нито на базата в автомобила. Абе общо взето изключително удобно за първите месеци Simple Smile
*Да се сгъва лесно
*Да може да стои права като е сгъната
*Да има жабка
*Да е с приличен багажник
Моите изисквания се препокриват с това, така че били споделила каква марка и модел е тази количка?

# 50
  • Мнения: 47
Здравейте момичета,

Чета от самото начало, но се осмелявам чак сега да се включа. Тъй като ще ставам мама за първи
път, а и се оказа че най-сложното нещо е избора на количка съм в голямо чудене. Вярно ли е, че първите 2-3 месеца беба трябва да е абсолютно в хоризонтално положение, което значи задължително да е в кош за новородено и след това да започне ползването на кошницата за кола или пак са някакви интерпретации по темата? Ще съм ви благодарна да ме ориентирате Simple Smile
На всички пожелавам леко носене на големите кореми

в кошницата за кола,бебето не трябва да стои повече от 2ч. ортопедично е забранено

# 51
  • Мнения: 740
Момичета, на някоя от вас да са изписвали продукти със съдържание на Омега-3, като хранителна добавка по време на бременността?
Аз приемах ОГЕСТАН,но сега вече не се препоръчва да се приемат медикаменти,единствено ако нещо ти е в недостиг(само в краен случай).Бебето си е взело всичко необходимо.

Да, права си, затова не ми изписаха нищо от категорията на лекарствата. А  ленено масло, което се води хранителна добавка, без никакви допълнителни съставки и витамини към него

# 52
  • гр. София
  • Мнения: 2
Хайде записче и от мен ,благодаря за темата  Hug
Аз да се похваля ,от днес влизам в седмия месец ,ура ,урааа... Simple Smile
Като чета за ремонтите ,направо благославям факта ,че приключихме,беше ад наистина ,но сега е чистичко и новичко Simple Smile
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЕДНА ПРЕКРАСНА СЕДМИЦА Simple Smile

# 53
  • Мнения: 47
Момичета, на някоя от вас да са изписвали продукти със съдържание на Омега-3, като хранителна добавка по време на бременността?
Аз приемах ОГЕСТАН,но сега вече не се препоръчва да се приемат медикаменти,единствено ако нещо ти е в недостиг(само в краен случай).Бебето си е взело всичко необходимо.

Да, права си, затова не ми изписаха нищо от категорията на лекарствата. А  ленено масло, което се води хранителна добавка, без никакви допълнителни съставки и витамини към него
няма нужда да се тъпчеш с нищо странично,сега има достатъчно пресни зеленчуци и плодове Simple Smile избягвай всякакви изкуствени добавки  Simple Smile витамини и добавки се изписват когато бременната е болна или има нужда от тях,за да не се получи натрупване в организма.Всеки витамин или добавка извън нормата е нож с две остриета!!!

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 12:10 от dani_dani1981

# 54
  • Мнения: 0
записче и от мен Grinning

# 55
  • Мнения: 7 803
krisi_1979 , това ми изписаха
http://www.medpex.de/schwangerschaft/gynvital-gravida-weichkapse … mp;fp=1&fop=2

dani_dani1981, тонът ти е ужасен  Sick и плодовете и зеленчуците не съдържат омега мазнини  Peace

# 56
  • Мнения: 70
krisi_1979 , това ми изписаха
http://www.medpex.de/schwangerschaft/gynvital-gravida-weichkapse … mp;fp=1&fop=2

dani_dani1981, тонът ти е ужасен  Sick и плодовете и зеленчуците не съдържат омега мазнини  Peace
Peace напълно съм съгласна...

# 57
  • Мнения: 47
krisi_1979 , това ми изписаха
http://www.medpex.de/schwangerschaft/gynvital-gravida-weichkapse … mp;fp=1&fop=2

dani_dani1981, тонът ти е ужасен  Sick и плодовете и зеленчуците не съдържат омега мазнини  Peace
защо да ми е ужасен тона ,какво съм казала ?

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 12:21 от dani_dani1981

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Melodiya каква е тази "жабка",която сочиш,стана ми интересно

# 59
  • Мнения: 47
защо трябва да приема омега 3 в 7 месец ??? и да се пълни организма с добавки

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт