Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 53 255
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 179
6o6ul4o, Тен макар и втори от Световно не може да се мери с Адриан, неговото изпълнение беше велико и много ми се иска да го видим през сезона.
Костюмите са доста точни, аз лично много харесвах и трите рокли на Теса. Злобина и Ситников са извън коментар просто
Сега имам да гледам китайски записи, за което благодаря

# 31
  • MJF
  • Мнения: 8 591
С Адриан и тогавашния му треньор помня че четох обширо интервю 2009-2010. Адриан просто чувства и пресъздава тази музика на лед страшно убедително. Сега вярно че програмата му е от тази но и още 2 съвременни като ритъм песни. И най-вече че това е състезателна програма. Шапки долу, както казвам аз. Колко ли още такива шедьоври могат да се появят на състезателния лед ако състезателите посмеят и екипите им допуснат те да пресъздадат именно музика, която им е на сърцето?! Разбира се имам предвид единство/съответствие м/у ритъм и хореография а не само да чуем нещо по -21 век.

Нейсе видях запис на Беседин - Polishchuk-Романс от Свиридов (не знам как се пише правилно фамилията на втория на български)   yesooooh! начаках се на записи на тези двамата, голям фен съм им. Музиката разбира се ме подсети за чудесната програма на Рязанова-Ткаченко.
Чудесна гала е Artistry on Ice. Точно по вкуса ми, а той е фен на разнообразието и качеството, т.е. чудесен каст и всякакви номера от класика през съвременни ритми до акробатичните композиции а и не на последно място осветление и сие. Хич не обичам тъмни гали.  Голямо браво на продуцентите, евала.
 Praynig дано има още записано.

# 32
  • София
  • Мнения: 179
6o6ul4o, аз със сигурност съм го казвала, но много харесвам състезателите, които смеят да опитат неща различно. Ето от изминалия сезон ще запомним най-много Жиганшина и Гаши. МНого ми се иска да има повече състезатели като Адриан и тях.
И понеже говорим за различни състезатели голямата новина, която видях преди малко с много отзиви Анисина и Пейзера се завръщат

# 33
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Joy hahaha Joy е в между-сезона като няма новини се случват и такива неща. Думите на Авербух, Жулин и Морозов още повече ме  Joy hahaha Joy.
Вече съм склонна да се басирам кой ще видя в Сочи-тез двамата, Лисачек, Андо.................. Като PR го разбирам но от там нататък  Joy Joy.

# 34
  • София
  • Мнения: 179
Тя Анисина е доста ексцентрична, така че не бих се учудила сериозно да си го мисли. А може и PR да е, ако медиите са я позабравили.
Иначе в Сочи по последни индикации няма да видим Джоани Роше, Андо и тя май не е сериозна. Иначе да не забравяме моите любимци Джони Уиър и Еманюел, които също тренират усилено. За Лайсачек не знам защо но вярвам, че може да се завърне във форма, но не и толкова добра, че да попадне в тима на САЩ

# 35
  • MJF
  • Мнения: 8 591
При мъжкия отбор на САЩ всичко е възможно. "Старите" с технически проблеми, "младите" с хореографско-презентативни. Джони, Абът , Лайсъчек...... не е розово положението. Джони като фитнес изглежда добре към момента.
Мисията на Емануел е доооста по-сложна.
За Анисина не знам дали си го мисли а и руските медии да звъннат на Пейзера, но поне се посмях добре. Коментара на Жулин най-близо до моя.

# 36
  • София
  • Мнения: 179
На мен пък новината за Анисина ми даде повод да изгледам част от програмите им отново и определено съм доволна, че се подсетих за тях. Няма друга двойка, която малко да напомня за тях или поне аз не знам такава
--------------------------
Новината за Анисина и Пейзера тръгва от интервю за Спорт 2, ето го , на мен руския не ми е много силен, но в началото останах с впечатление, че от френската федерация са предложили на нея и Гуендал да участват на Олимпиадата. Надявам се, че някой ще преведе по-точно.
Не би ме учудило Дидие наистина да е говорил с тях

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 12:17 от Venyan

# 37
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 smile3502 макар и трудно изгледах интервюто. Напомни ми за скандалите и речника от 80-90 -те години, забравила съм такава безвкусица отдавна във фигурното пързаляне, "браво" на Анисина че напомня за себе си така  Confused. Безвкусица голяма. Тази зима ги гледах на запис от новогодишна гала някъде по Алпите, съвсем добре като за тях.
 Popcorn ще има ли и какви реакция от Франция през седмицата.

Artistry on Ice 2013 Guangzhou opening practice
Днешното шоу от Пекин ще има тв излъчване.
http://tv.weibo.com/tv/51379/1623760  до колкото разбирам в момента гледам директното излъчване и Кърт е без червената перука  Laughing в Пекин.
С моя китайски не мога да разбера какво гледам сега на горния линк- Пекин или Guangzhou  Thinking. Голяма зала и като гледам е пълна.
 Thinking свърши. Сега остава загадката какво беше това.
Оказа се че е било живо тв излъчване от Пекин. Жалко че нямаше информация по отрано за да мога да го хвана от началото, сега съвсем случайно видях инфото. Поне може да се надяваме на добра душа да запише и качи видеото.
Отново чудесно впечатление от тази гала и в Пекин. Китайската спортна двойка не можах да я разпозная.

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 17:30 от 6o6ul4o

# 38
  • София
  • Мнения: 179
6o6ul4o, аз благодарение на теб видях малко от финала. Щом е било по ТВ има голям шанс да го видим и на запис и то с прилично качество.
Снощи в САЩ е имало Skate for hope, има 3-4 записани изпълнения, но с ужасно качество Кристина Гао, Адам Рипън, финал
разказ

# 39
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Venyan , преди видях че си на линия и за това побързах да пусна линка за гледане. Аз се включих от от второто изпълнение на Кърт.  Joy Joy се от нон стоп повтарянето на Кър а не Кърт, скици. След това Альона-Робин-Nella fantasia и май следваше финала или най-много още един изпълнител,  Thinking объркано ми е защото после веднага гледах и малко от "старите" записи в www.tudou.com но там тъй като нищо не разбирам от йероглифи избягвам да "ровя" а и надписите на латиница там често ме  Rolling Eyes и объркват още повече. От това , което видях ми хареса това че залата е голяма/просторна и мултимедията+осветлението.
 Crossing Arms ама как не се разбра по-рано за това излъчване.

 Laughing сега почва дебненето на записите но най-рано утре, повечето потенциални добри души там би трябвало да спят
Skate for Hope  значи му дойде реда.  Confused рядко попадам на хубави любителски записи  от онзи континент.


Допълено е видеото от Тайпе.   bouquet на добрата душа.
Кърт не че не знам на какво е способен но толкоз му личи че е в настроение и го пресъздава на леда че ..... smile3501
За понеделнишно настроение Sport games

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 11:19 от 6o6ul4o

# 40
  • София
  • Мнения: 179
Благодаря за линковете, много се радвам да видя Альона и Робин в този вид, а не както през сезона. Кърт Браунинг има ЧРД утре.

И нещо от мен, което е леко встрани от темата, но ако има заинтересовани е хубава компилация Най-добрите филми за фигурно пързаляне

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 179
От това, което прочетох от интервюто на Анисина ми стана мъчно, че сега всички я осмиват. Дидие е големият виновник първо, че си е помислил, че Анисина и Пейзера може да се върнат и после, че се е възползват от нея и явно съществуващата й жажда за внимание и я е убедил, че има шанс

Вземайте отпуски за 10-16 март 2014  Wink
Окончателно: България домакин на Световно по фигурно пързаляне

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 21:16 от Venyan

# 43
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Слагам го в графика. Сега да не се мотаят отговорните другари а да ремонтират  newsm66

Местим се от Пекин в  Сеул
Чудесно е че две от шоутата ще бъдат тв излъчени, така че гарантирано ще видим тази гала и в HD. Музикалната тематика този път е мюзикъла  "Les Miserables".

От Пекин още не виждам в тубата тв записи

# 44
  • София
  • Мнения: 179
Значи чакаме Сеул Simple Smile
Да се посмеем с хобито на Пол Поаре

Мики Андо все пак може и да мисли за Сочи

Общи условия

Активация на акаунт