Тренировки по футбол за деца в София – къде?

  • 1 555
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 142
здравейте,

прочетох доста из нет-а за тренировки по футбол за деца, но трудно се ориентирам в материята   Embarassed Къде бихте ми препоръчали да запиша детето си?

В нет-а намерих информация за школа "Национал"?

Приемам всякакви съвети  Peace

Последна редакция: пн, 14 авг 2023, 10:59 от Рaдост

# 1
  • Мнения: 4 204
за колко годишно дете питаш и кой квартал?

# 2
  • София
  • Мнения: 30 142
за колко годишно дете питаш и кой квартал?

за 4г. Младостите, Мусагеница, Витоша, Студ. град- в това каре  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 14 687
В "Национал" тренира сина ми, започна на 5 г. Много сме доволни от тях, детето ходи с огромно желание.
Проблема е, че малките деца тренират в градините и едвам ни взеха с първокласниците в едно училище в Люлин. Иначе, имат и тренировки в базата в Мусагеница, трябва да се обадиш дали ще ви вземат там или в някое училище в Младост с малките ученици.

# 4
  • София
  • Мнения: 30 142
В "Национал" тренира сина ми, започна на 5 г. Много сме доволни от тях, детето ходи с огромно желание.
Проблема е, че малките деца тренират в градините и едвам ни взеха с първокласниците в едно училище в Люлин. Иначе, имат и тренировки в базата в Мусагеница, трябва да се обадиш дали ще ви вземат там или в някое училище в Младост с малките ученици.

Благодаря много   bouquet  Ще се обадя още днес.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
А някой може ли да ми препоръча клубове, които тренират и момичета (6 г)?

# 6
  • София
  • Мнения: 30 142
Звънях в "Национал". През м. септември ще сформират група за деца на 4г. Трябва да се обадя тогава.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 14 687
Браво, батковците са страхотни, нашия е влюбен в бате Чачи  Mr. Green

В "Национал" има и момичета в групите.

# 8
  • София
  • Мнения: 30 142
Дано и на нас ни хареса. Има голямо желание да тренира.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 040
Имате ли отзиви за тренировките към ДАФ,и по специално за тези в Люлин? Благодаря предварително!

# 10
  • София
  • Мнения: 14 687
За съжаление нищо не знам за тях-миналата година не взимаха 2007 набор и отпаднаха като вариант.

# 11
  • София
  • Мнения: 30 142
И аз нямам информация  Rolling Eyes

# 12
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Здравейте,

Повдигам темата, тъй като се интересувам от детско-юношеските школи по футбол в София. Синът ми тренира в продължение на 4 години във Витоша Бистрица, но закриват школата и сме в безизходица... Търсим място, където да работят с децата, да ги развиват с търпение и постоянство. Предпочитаме източните и централните квартали.

Моля за препоръки, мнения, съвети и благодаря предварително! Flowers Hibiscus

# 13
  • София
  • Мнения: 30 142
Лита, на колко години е младежът?

"Олимпия" - добра база, млади треньори и внимание към децата. Минуси- частен клуб, има такса.
"V&R" (бившата база на Царско село)- собственик е Валтер Рудолф. Това е един от най-добрите детски треньори в Сф. Направил е чудесен екип, доколкото се чува.
Сердика- не лош вариант.

Иначе, ако държите на утвърдени, големи школи- Левски, Славия, Национал, Септември, ДИТ (Академия Септември).

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
missence, благодаря ти!
На 11 стана преди седмица.
Не държим на големи отбори, а на редовни тренировки и работа с децата (а и местоположението не на последно място, тъй като е обвързано с водене/вземане, съобразяване с работното ни време, училищния график и т.н - всички болежки на съвременните родители).
Той се интересува от футбол и много обича да играе, бяха изградили отбор, имаха усещане за принадлежност и отборен дух, треньорът ги учеше и възпитаваше качества у тях години наред. Ще се пръснат децата - много ми е мъчно Sad, но това е положението, трябва да вървим напред.

Последна редакция: нд, 25 юни 2023, 11:27 от Лита

Общи условия

Активация на акаунт