ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 028
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 297
Ох, ама и аз с моя бременнен мозък....! Ти питаш за клинове за бременни, а аз какво отговарям Simple Smile ужас просто, добре че другите момичета са ти отговорили Simple Smile  аз май от H&M ще си взема....

# 16
  • Мнения: 51
В "Кокетна" мярнах някакви клинове за 7лв , но нямам представа като качество как са .

п.п. Уфф и аз пропуснах тази подробност "за бременни"  ooooh! На мен лично с толкова запасан тумбак не ми е удобно , но пък не откривам никъде клинове с ниска талия...

# 17
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Здравейте,момичета и благодаря за темичката   bouquet

# 18
  • Мнения: 70
В H&M бяха памучни, материята беше хубава, имаха си платка и така...само да кажа, че ги видях в Сердика, понякога няма на някои места, та само за инфо... :hug. Иначе аз си поръчах няколко неща онлайн и съм доволна, разбрах поне, че трябва да си поръчвам пак моя си размер, че много се чудих какво да правя. А аз да ви питам някой да е намерил сайт за бански, искам да си купя, но все от САЩ гледам, та ако някой знае нещо по-така наблизо... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 91
В "Кокетна" мярнах някакви клинове за 7лв , но нямам представа като качество как са .

п.п. Уфф и аз пропуснах тази подробност "за бременни"  ooooh! На мен лично с толкова запасан тумбак не ми е удобно , но пък не откривам никъде клинове с ниска талия...

И на мен ми е рано за тези с много високата талия, но с ниска не съм виждала. Сега си ползвам нормални, М размер, но започва да ме прищипва ластика и се очертава грозно под блузите. Понеже коремът ми все още е малък, изглеждам като преяла Laughing

# 20
  • Мнения: 51
... А аз да ви питам някой да е намерил сайт за бански, искам да си купя, но все от САЩ гледам, та ако някой знае нещо по-така наблизо... Simple Smile


За банските и аз исках да попитам...Досега от качените снимки във ФБ забелязвам , че всички мами си плажуват с половинки , а и аз съм виждала доста опечени бременни коремчета...Чудя се дали е необходим наистина цял бански ? Ако се печем с половинки , разумно разбира се , има ли наистина опасност за бебето ?  newsm78

# 21
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Хоп, троп с тромава стъпка и аз при вас  Mr. Green
Може да не съм качила кила, но се чувствам като буре, много ми тежи  ooooh!
В петък бяхме на преглед, екстра е бебо, показаха ми диафрагма, сърце, крачета, ръце, гръбначе, глава, всякакви подробности. И ако не беше си наумила доки, че трябва второто да е момък, щеше отдавна чистусърдечно да ми каже, че е момиче. С половин уста ми призна на прегледа, но не иска да признае. Та пишете ме розАва, аз си знам вече  hahaha
Хайде да ни е честита темата и да е пълна единствено и само с позитивни емоции. Забранявам болести, болежки, тревоги, лоши изследвания! Амин  Praynig Mr. Green  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 297
За банските попитах лекаря ми, понеже сега по празниците бяхме на морето 1 седмица. Каза ми, че не е проблем да съм си с половинки и затова не си купих друг. Обаче се мажех с 50 фактор и стоях на плажа само от 10 до 12 и от 16 до 18 Simple Smile На мен ми е по-удобно с половинки  Peace Иначе бях проверила в сайтовете - nextdirect.com (безплатна доставка до БГ), много бяха хубави Simple Smile

# 23
  • Мнения: 70
Лично на мен не ми харесва просто половин бански на бременни и съм решила да си взимам т.н, tankini. Иначе относно слънцето има много по тази тема, всеки сам решава за печене на слънце Hug

# 24
  • Мнения: 40
Благодаря за темата!
Аз си купих вече бански - не е цял, ами е с потниче и гащички - танкини се води. Предпочитам да не ми се вижда корема много-много.
Фермина Даса по едно и също време сме писали Simple Smile Съмишленик за танкините съм Simple Smile

# 25
  • Мнения: 91
Миналата ми бременност беше почти по същото време, родих в края на ноември. Бях на море около месец и не съм ползвала специален бански или цял, беше ми удобно с половинки. Не съм се пекла на директно слънце, само под чадър и с висок фактор. И този път смятам да процедирам по същия начин Simple Smile

# 26
  • Мнения: 316
Привет, момичета    bouquet
А аз да ви питам някой да е намерил сайт за бански, искам да си купя, но все от САЩ гледам, та ако някой знае нещо по-така наблизо... Simple Smile

Аз смятам половинки да си взема пак , но така или иначе не хващам тен /проблемна кожа/, та както всяко лято под чадъра, полуоблечена и намазана с най-висок фактор Simple Smile

# 27
  • Мнения: 161
Мерси за темичката   bouquet
Ние с бебчето сме добре - тежим 180 гр.  Grinning    Аз си купих клиновете от ВМ зона - има доста модели и цените са хубави.

# 28
  • Мнения: 4 327
Аз съм 19 г.с. и 5 дена и вече усещам бебео да шава много, постоянно, явно е доста шавливо. И при вас ли е така, не помня с първата бременност толкова много движения Simple Smile ?

# 29
  • Мнения: 0
Айде и аз да се запиша в новата темичка!Честита да ни е!Аз днес бях на гинеколог,най сетне си видях бебчето,мн е добре и може да ме оцветите в розово,момиченце е!Мн съм щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт