МАЙската дружина с нова тема догодина!

  • 50 070
  • 345
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 553
Дамммм  Laughing Споделете как са дечурлигата, какви ги вършат, къде ходихте или ще ходите на почивка, кой е бременюга, кой роди? ей такива работи  Simple Smile

Ние сме добре - Андрейче не е на градина. Да го похваля колко добре се държи при зъболекарката - единственото дете дето се кефи на машинката  Joy Joy Joy За съжаление имаше 5 кариеса ( 2 от оито вече са оправени). Мартин си е вече див пубер, но ще го сложа в ред Simple Smile Това лято вече ходихме на мини почивка (3 дни в Стралджа, 1 в Жеравна и 4 на Ахтопол), но сега чакам края на август за истинската ни почивка - пак отиваме в Сарти.

# 316
  • Мнения: 2 558
Ние сме добре. Ива е от 20 дни на гости на моите родители, чувства се повече идеално при баба и дядо.  Crazy
Гръцкото море го направихме в средата на юни. Бяхме на Халкидики, видяхме се с Аник, че в България така и не успяхме да се запознаем на живо  Mr. Green. Сега в края на август ще ходим за един уикенд в Поморие, щото спечелихме почивка от една игра във Фейсбук.  Joy
Аз от една седмица съм на нова работа, защото кризата в КТБ ни удари и ни съкратиха от старата ми работа Mr. Green . Сега ми е триста пъти по-спокойна работата и съм много доволна.  Peace
И общо взето такива ми ти работи при нас....

# 317
  • Мнения: 1 167
Здравейте и от нас! Hug
Как не сме в архива още.

Ние сме също добре.Рали ходи на градинка през седмица две й давам и седмица почивка.Ходим на село (15км. от къщи) много удобно ,имаме си там басейнче- естествена Рали е супер доволна ,Ники също,люлка, пясъчиник .Като детско кътче е ,но за догодина  живот и здраве ще го довършим и сме го замислили да го  направим още по хубаво  ,че и малкото човече да се чувства добре.Нашите я вземат и на вилата също доста наблизко-вилна зона на 3-4 км.Там куче ,котка  ,с нашите из градината ,също и дечица има не й е скучна.На плаж да сме ходили 3-4 пъти.На палатка ходихме,пикничета си правим и така минава времето.Вечер по хладно сме пред блока.Има много деца на плюс минус 1-2годишна възраста на Рали и  повечето момичета, а сега е почнала серия момченца пък за Ники и още три мами бременни.Много е хубаво с толкова много деца.
Ще ходим другата седмица малко към Мъглиж  при семейството на което сме кръсници спокойствие, чист въздух,разкошна  природо.Рали много й харесва там двама батковци и една наборче на Ники са.
Рали инъче е грижовна кака, помага ми, но всичко е и на моменти.

Нелка ти май няма лято да не спечелиш някоя почивчица  Laughing браво голяма си късметлийка.Приятно изкарване!Честита нова работа.
Нати браво на Андрейко.Голям герой.И ние сме с някой друг кариес,но не се оплаква, а аз не мога да се наканя да я заведа преди да стане лошо.
Торидим как са близначките?Как ги приемат каката и баткото?Ти как се справяш с дечурлигата.?

# 318
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен!

Нашата почивка на  море вече мина. 10-тина дни изкарахме там. Сега пиша от Ст. Загора, но утре се връщаме в София. Имаме още 1 седмица отпуск и после пак на работа.
Най-новото при нас е, че през януари догодина Габи ще става кака.  Simple Smile Все още не знаем пола. Скоро и това ще научим. Според Габи бебето е момче и дума не иска да се спомене за девойка. За сега се вълнува от предстоящото събитие- гали корема ми (който все още не личи много), планува как ще го гушка и разни такива нейни си емоции. Ако всичко е както до сега мисля да си поработя до последна възможност.

# 319
  • Мнения: 2 558
Ехааа, Злати, страхотна новина!  Hug Леко бременеене и целувки на Габче!  Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 553
Злати, страхотни новини   bouquet

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Злати, честитоо! Лека и безпроблемна!
 
Колко хубаво, че малко се оживи темата  Hug

Ние бяхме почти месец "младоженци" без деца  Mr. Green Кали беше на морето, а Бела на село при баба си, след това и Бела се присъедини на морето при кака си. Върнаха се преди 2 дни - суууууупер почернели - особено като застанат до мен  Mr. Green все едно не са мои  hahaha
Предстои живот и здраве и ние на моренце да идем заедно с момичетата, дано понесат добре пътят, че ще е дълъг  Laughing

# 322
  • Мнения: 2 558
Змейче, ще го понесат, като знаят къде отиват  Mr. Green
Вие на Корфу щяхте да ходите, нали? Да разказваш после.  Peace

И аз се радвам, че темата се раздвижи, хубаво е така.  Hug

# 323
  • Мнения: 1 167
Колко хубаво, че малко се оживи темата  Hug

Хубаво е да ,но дано не е като всяко чудо за три дни.Пишем, пишем и после..........

Злати страхотна новина.Дано кака Габи познае пола и да гушкате едно, здраво, сладко момченце  януари ,но каквото и да е живо и здраво.Леки месеци.

# 324
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Здравейте майчета
новото при нас е че се преместихме във Франция най после взехме и децата дано всички сме щастливи тук!
Честито на Злати!
Поздрави на всички вас и целувки на малчовците!

# 325
  • София
  • Мнения: 735
Ехаааааааа, Злати, честито! Много се радвам за вас Simple Smile чакаме да кажеш какво е бебочето! Сигурно Габчица ще познае Simple Smile  Heart Eyes

Нелка, вие сте наистина големи късметлии - браво и за новата спечелена почивчица!   Peace Видяхме снимките с Ани, доста забавно да се засечете (предполагам е било случайно Simple Smile)

Нат, и Габи бори кариесчета, но слава Богу, няма проблем за сега със зъболекарския стол.

Ние ще ходим за кратко до Барселона (3 дни), и след това до Гърция (4 дни) -  нямам търпение и за двете. Вече заверих една Барселона с приятели и беше чудно. Надявам се да има желаещ да гледа дете през това време.
Габи сега е на Априлци с майка ми и върти любов (справка ФБ) - той й е другарче от години (хаха, от както са се срещнали за първи път преди 4 години  Joy). И се чудя аз защо в градината не я интересуват момченцата, а то, защото си има Ачко  Mr. Green даже веднъж го била казала на баща си. Големи са сладури малките любовчии.

Лилка, много е добре на природа, двор... колкото можете повече, по-добре.
Радвам се на всеки ден на Габи изкаран извън прашна и мръсна София...

Змейче, съвсем скоро без брекети, а Mr. Green ще чакаме да се покажеш Simple Smile приятно изкарване на морето! Да ви е хубаво времето!

Хубавелка, браво на вас. Къде във Франция сте?

Ние правим лееееко обновяване на обзавеждането - в спалнята взехме ново легло, което да е за Габи и батко й, когато идва (разтяга се); сега предстои нов диван в хола, който ще става на легло (за нас). Дано не е супер неудобно. Искаме да изнесем всички играчки в другата стая, че иначе пада едно прескачане навсякъде...

Хайде, ще се радвам да се включат и други - хубаво е  Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 553
И да донеса хубавата новина от фейсбук Laughing - Нели (dilqnkaa) си има вече сладка бебка Елица Heart Да е жива и здрава Simple Smile

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
  bouquet Hug Честито на Нели! Да е жива и здрава малката Елица и на мама бързо възстановяване  Heart Eyes

Кали, ще имате вълнуваща почивка  Hug И ние вече нямаме търпение за тръгването - малко остана, а като се върнем на следващия ден ми махат брекетите  Mr. Green Не мога да повярвам, че му дойде и на това края...

Аз мързелувам в отпуска от 1 седмица вече - почивам преди почивката  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 2 558
Честита първа годишнина от публикуването на последния пост в тази тема!  Joy Joy Joy

Честита 1-ва годинка на Ели на Нелката! Да ви е жива и здрава принцесата!   Heart Eyes

Как сте, момичета? Съвсем я занемарихме темата...
Аз имам проблем с Ивата  Confused Един месец беше при баба си /майка ми/ и що годе ядеше нормално. После я взехме за една седмица при нас, че другата й баба си беше дошла от чужбина, та да я види и тя. От няколко дни е пак при моите родители и майка ми се е притеснила, че отказва да яде откакто е там.  ooooh! Не знам някакъв протест ли е, че пак я заведохме и оставихме при тях, временна липса на апетит ли е, идея нямам, но и аз се притеснявам много така... Sad Ще си я вземаме отивайки на море на 5-6 септември, не знам как ще я карат дотогава.  Rolling Eyes
Вие имате ли подобни проблеми с дечурлигата?

# 329
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Трябва да сменим заглавието на "по-догодина" Laughing

Десекс, в тия жеги и Ники не яде, не се притеснявай Simple Smile

Ние вече направихме година и нещо в Канада, септември всички пак на училище, аз успях да се прехвърля в друг колеж, доста по-евтин,  Катето на детска ясла (8 деца общо).

Ники се тръшка и сърди, типично 5 годишно теле. На моменти искам 15 минути свободаааа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт