Стрелба в столичния квартал Гара Искър

  • 6 530
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 809
Отново убити и ранени в ромски квартал в София:

http://bnt.bg/bg/news/view/97269/strelba_v_stolichnija_kvartal_gara_iskyr

# 1
  • София
  • Мнения: 221
Циганска работа. Sad

# 2
  • Мнения: 41
Да бе, защото българи и американци не сме виждали да го правят това.  ooooh! ooooh! Понякога трябва просто да си затворите устата.

# 3
  • София
  • Мнения: 221
Да бе, защото българи и американци не сме виждали да го правят това.  ooooh! ooooh! Понякога трябва просто да си затворите устата.
А да не би да са марсианци жертвите. Интересно защо мълчахте, когато два мангала убиха девойче българка само на 20год, зверски убиха. А момчето от Овча купел пребито до смърт  от 4 ма мангали, а професора в Захарна фабрика
Та сега мангала по канал3 да се кани че ще изгори всички български къщи наоколо,Изпуснали сме им края на циганите, много права, грам задължения нямат.

# 4
  • Мнения: 41
Да бе, защото българи и американци не сме виждали да го правят това.  ooooh! ooooh! Понякога трябва просто да си затворите устата.
А да не би да са марсианци жертвите. Интересно защо мълчахте, когато два мангала убиха девойче българка само на 20год, зверски убиха. А момчето от Овча купел пребито до смърт  от 4 ма мангали, а професора в Захарна фабрика
Та сега мангала по канал3 да се кани че ще изгори всички български къщи наоколо,Изпуснали сме им края на циганите, много права, грам задължения нямат.
А ти какво направи по въпроса? Оплака се във форума.  newsm78
Чудя се как досега не са те забелязали модераторите.

# 5
  • София
  • Мнения: 221
Анонимната, просто припомням  факти в , които жертви  сая българи. Нещата никога не са само едностранчиви.

# 6
  • Мнения: 5 809
Да не превръщаме темата в "за" и "против" ромите!
Лошото е ,че агресията ни завладява навсякъде.
И че пак има жертви ....

# 7
  • Мнения: 245

А да не би да са марсианци жертвите. Интересно защо мълчахте, когато два мангала убиха девойче българка само на 20год, зверски убиха. А момчето от Овча купел пребито до смърт  от 4 ма мангали, а професора в Захарна фабрика
Та сега мангала по канал3 да се кани че ще изгори всички български къщи наоколо,Изпуснали сме им края на циганите, много права, грам задължения нямат.
- едно към едно с моето мнение по въпроса  Peace.

# 8
  • Мнения: 8 567
Единият прострелян бил на 22 г. с 44 криминални регистрации, другият бил на 26 години с около 25 криминални регистрации.
И със сигурност са имали и поне още 10 пъти по толкова нерегистрирани.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 484
Единият прострелян бил на 22 г. с 44 криминални регистрации, другият бил на 26 години с около 25 криминални регистрации.
И със сигурност са имали и поне още 10 пъти по толкова нерегистрирани.



Някой да обясни каква причината. Затвори ли нямаме достатъчно? Ми да построят, има нужда майка България.

# 10
  • Мнения: 1 762
току що от новините:

"много им търпяхме на българите"
"сега и ние ще убием четирима"

за мен това не са трезво мислещи хора и все повече се уверявям, че те ни мразят.

# 11
  • Мнения: 8 567
А ти какво направи по въпроса? Оплака се във форума.  newsm78
Чудя се как досега не са те забелязали модераторите.

Мога да ти кажа аз какво съм правила по въпроса.
Писателствах,  резултатът е описан тук:
http://www.dw.de/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-% … %D1%8F/a-16505039

# 12
  • Мнения: X
Не съм расистка, ама така ми е писнало специално от циганите и циганиите им, че открито бих казала-да се избиват!

# 13
  • Мнения: 1 373
Не съм расистка, ама така ми е писнало специално от циганите и циганиите им, че открито бих казала-да се избиват!
А, ако беше сигурна, че всеки престъпил закона ще влезе в затвора и няма условия да те крадат, бият, убиват, да се заселват на имота ти, да ти разбиват къщата и да я изнасят тухла по тухла и т.н. щеше ли да мислиш така?
Проблемът не са циганите, а че са оставени да си правят каквото си искат.  И българи има с такъв стил на живот.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 028
Единият прострелян бил на 22 г. с 44 криминални регистрации, другият бил на 26 години с около 25 криминални регистрации.
И със сигурност са имали и поне още 10 пъти по толкова нерегистрирани.



човека с две мърдания на пръста е приключил 71 преписки , а на първият ром само още шест са му трябвали и е щял да черпи за златна регистрация, докато другия сигурно е черпел за сребърната

Общи условия

Активация на акаунт