~*~Одумвани или не, арабските мами си живеят добре в 135 тема!~*~

  • 47 790
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 163
feel_the_rush Добре завърнала се!Чакаме с нетърпение сnимки и подробности! Hug
Звучиш стахотно,почерпи се с кафенце и приятно четене на 15-те транички! Hug

# 31
  • Мнения: 815
Добър ден и от мен!!

Нямах интернет и загубих връзка със света  Mr. Green А как сме живели едно време и без мобилни телефони дори  Rolling Eyes тогава помнехме по 30-40 телефонни номера на изуст  Shocked

Благодаря на всички за ягодките  Hug и аз бях за първата, човека, за когото са, обича сладичко и съм сигурна, че ще ги оцени  Sunglasses Бибси, близко си  Heart Eyes

Фиййл, дано сте си изкарали добре, а то така и изглежда по това колко бодро звучиш. Ако искате хайде за нов албум  Thinking че много снимки станаха  Hug

Ясминке, Портокали, Айа, Амал, Марси, ИКСИ, Белбейке, Арте много много  Hug  bouquet  Heart Eyes

Гарге, дано ти е минало и долетиш към нас   Peace

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добър ден, отв4ера пи6а, ама  ми се затри поста като нападнаха моите да играят на компа!
днес разко6но време и малката я подфирнах на разходка, но за малко само,много хора, коли, няма място да се разминем! нея я влекат все дрънкулките, едни фиби4ки й взех, на мене камуфлажни обици, 4е съм без бижута и не смея да си сложа да не ми налети пак някой! по4ти ми се бяха запу6или дупките, дано мина без възпаления от тези евтинийки!след в4ера6ното ходене на пазар и на кафене за д аме поглезят, днес съм като утрепан кон! полягва ми се, не ми се прави ни6то! пролетна умора е предполагам от 0 на  25 гр идва  множко за един ден! онзи ден се бях усукала с 6ал и ръкавици ,днес  ми идва по къс ръкав да се метна! Laughing
фил, 4акаме ,ама се нагласи ,адаптирай се към бг среда, и после по миндерите $е ни разкаже6! Hug
портокали, ако можем да помагаме със съвети, ако не само с подкрепа  по едно рамо! не може да е без проблеми, а и си бременна, тегли им майна и си гледай бебето! Peace
аз за бонбоните не  можах да избера, то красота, мда и гурмееееееее!  chef
икси, дай боже! много си преживяла, сестро! да ви пази бог и да ви дава ,време е! Hug Praynig
аз говоря както ми дойде, хилят се, не разбират,ама да се напъват бе, аз  моите колеги араби как ги разбирах в цялата ка6а!мене ме мъ4ат като има двете р на едно място или едно зад друго! айде с аина се гавриха на "твоите о4и" поне година , на името на 1 братов4ед, 10 г му викам лудница, ами то детето не се оплака хи4! така и не  ми стана ясно за6то не ме отразяват на марулята, ама старая се,де! обаце едно име така и не разбраха за кого говоря както и да го слу6ам на мене  ми зву4и тотлано еднакво-мадам мхеня! само малката знае за кого говоря, от немай къде! Mr. Greenкато видя зора,4е като си обърна на френски и ми тръгва приказката, ааааааа! те да му мислят после! hahaha

да си спретна едно кафенце и да си по4ина като арабите!  Flutter

# 33
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Ей, ме на и мен.
Сядам да си изпия сутрешното кафе, сега сколасах.
Прах, простирах, чистих, 3 манджи сготвих и на мъж ми някаква работа на компа свърших. Сега си чакам златния медал. Mr. Green
Дребните се занимаваха с подаръците от рождения ден, та не ми се наложи много да крещя. Вече ми е познато гласчето из целия квартал, понеже. Laughing

Благодаря за пожеланията за Елмичка! Да ви се връща!

Фийл, добре си се завърнала!  bouquet Ще ти пиша непременно, не пропускам изненади аз Mr. Green

Марси, да не са те нападали крадци? То в тия размирни дни нищо чудно.
На мен пък днес ми се счупи златната гривна. Не съм я сваляла от 96г., от 1-вото ми ходене в Сирия е, подарък от свекър ми. Ще ходя утре някъде да я лепя, че ми е много терсене без нея.

Белбейка, благодаря за съвета за спиралата. Купих си Голден роуз за 2,80 и съм супер доволна. Simple Smile За къната-къносвам се 2 пъти годишно-пролет и есен, с червена къна ,от арабските магазини я купувам. Почти нямам бели косми и този вариант ме устройва за сега. Не искам още да почвам с боите, няколко години бях блонди и косата ми много се беше изтощила.

Биби много красива форумска премяна, многооо.

Портокалче Hug Дано бързичко минат проблемите при теб. Бебето е най-важно сега, пази се.

Арти дано ти се получи дрешката, чакам резултата с нетърпение.

Аз съм кратка, че имам да предавам проект в петък и трябва да се трудя.
Лека вечер от мен. На всички-Айа, Амал, Сема, Слънчогледче, Любе, Алвера и всички останали сладки арабелки- Hug

# 34
  • Мнения: 97
Привет! Heart Eyes
Идвам и аз хем да пийна кафенце,хем да дефилирам в синьо Flutter потрудих се да съм в унисон а новата тема Mr. Green В тая връзка Арте,Ясминка благодаря  bouquet
Фийлка добре дошла обратно в студените ширини Hug ,сърчицето си го стоплила и си личи.Ще съживяваме стар ли,нов ли ще правим не знам ама да действаме,че нямам търпение да ти разглеждам снимките.  #Crazy
Айче шалът е прелест Heart Eyes аксесоарите са ми слабост,и на старата проста дрешка като и сложиш нещо толкова уникално веднага се променя.Поздравления за успешното и бързо пазаруване.Да питам-кое е третото 'х'? Знам за две,какво съм пропуснала newsm78
Портокалче предполагам,колко ти е трудно-друга държава(и то арабска),с други хора,с други разбирания и начин на живот,на всичкото отгоре и в това състояние когато хормоните ти са пълна каша,сигурно от сега се чудиш как ще го отгеждаш това дете там Thinking Само предполагам..Тези които живеем по арабските държави сме минали през трудни моменти в началото,хубавото е че ти сега имаш нас и можеш да споделиш или поискаш съвет.С воля и желание повечето проблеми се решават по един или друг начин,горе главата и недей взима всичко толкова вътрешно,има неща които не заслужават толкова внимание,колкото им обръщаме. Naughty Преди няколко страници бях публикувала едно клипче с песничка,пусни си я и да знаеш,че си подсвирквам заедно с теб,пращам ти мноооого дълга гушка Hug
Артемисче и на теб една Hug
Любси и текст ти бях измислила ама после забравих да ти го напиша,може и да е късно за предложения вече и все пак ето: 'Now with chocolate i tease you,later my birthday present will please you' Mr. Green Гледай кви работи ми се въртят из главата ooooh!
Марсииии,къде си бе моме!Алисамер,Шамсче,Чарли,Рокси,Гарга Heart Eyes другите май всички се посиниха в новата тема.Уф,сега видях,че Марсито е писала Crazy
Сега изчезвам да наваксвам,че не знам днес дали и бронзов медал заслужавам. Blush

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 16:02 от Бибито

# 35
  • Мнения: 169
Привет пак от мен  Laughing
  Ясмин, радвам се че ти е допаднала спиралата. Поугледай се имат разни добри попадения  Peace.
 Идеята за нещо което не си сигурна доколко  ще се ползва.
По нагледах те  из снимките , доста си променила косата, но цвета е много приятен.С къната не червенее ли  Thinking.
  Икси,  Hug  Praynig
Портокали, всичко ще се намести , хоромони, бременност, сблъсък на две култури или културен  шок  Wink. Тук смеи ще утнем по едно рамо, както е казала Марсиянкова  Hug
И аз по пример по - горе се по разходих направих инвазия в козм. магазин,сега съм  доволно налклепана с новия си лак  Crazy.
Артемис покажи какви са тези рокли  Crazy, любопитко съм голям
 Любс добре се завърнала  Hug. Ако решиш откриваме с теб козунако-правенето другата седмица  Party
Биби харесват ми новите ти одежди
Марси , днес в огледа на  боите за коса попаднах на Бг боя- ММ Бюти или нещо такова  Rolling Eyes бях ей така ,пък и без амоняк, но НЦЦЦЦ обяснение на бг  Joy.

# 36
  • Мнения: 550
Фийл, добре си се завърнала. Чакаме разказ и снимки  Hug

Бибито, следните три х-та имам пред вид. Ще копирам директно и обясненията според един учебник по арабски:
ھ like 'h' in "help" Например хуа и хия се пишат с това Х.
 ح like 'h' in "hot" (this sound is created by tightly constricting the throat muscles as you
force air through; commonly referred to as "heavy h") / като в името Мохамад
kh خ like like 'ch' in Scottish "loch" or German "nach" (this sound is similar to a gargled
exasperation, as if someone were clearing his throat) / като името Халид.
Ти сугурно последният звук не го включваш в х-тата (той е наистина по-лесно различимо кх), за това не ни излиза сметката.

Портокали, и от мен една прегръдка за кураж.  Hug Ако искаш сподели, но във всеки случай, дано скоро излетят грижите ти, че да можеш да се наслаждаваш на бременността и това, което идва след нея.  Heart Eyes

Иначе всички имате много готини аватари - пролетно цветни и зареждащи.  newsm10


# 37
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте! Прибрахме се от Пловдив. Времето в БГ е много студено, уж се беше постоплило, ама баба Марта ни вкочени. На Шипка има сняг и виелица. УжасТ. Много исках да пия билков чай и да си купя биволско мляко, но при мисълта да слизам и да ме издуха се отказах.
Докторката ми каза ,че всичко вътрешно  е ОК. Смело можем да мислим за трансфер до края на май.
Фонд асистирана репродукция поема замразяването до 6м, при мен това е до 24.05 вкл. така , че там някъде ще е, живот и здраве. Сега ще си пия подготвителните хапове и ще гледам да съм спокойна. Трудно ми се отдава ,ама няма как.

Портокали - никога не съм била бременна в истинския смисъл на думата, но толкова пъти са ме подготвяли с лекарства, че имам реална представа какво е да си подвластен на тези мощни хормони. Мисля си,че именно от тях ти е изострена чувствителността и емоционалността. Каквото и да ти се случва опитай се поне мислено да бягаш в едно твое си тихо и хубаво местенце и да се самоизолираш от негативните обстоятелства. Трудна е тази автопсихология, но помага. Приятна музика ,слушалките на ушите или хубав сериял, пробвай кое ще ти помогне. И много разходки, тялото да се поизморява, тогава и лошите мисли остават някъде назад. Опитай се да не плачеш, при мен това беше и все още е много трудно, но много вреди, не бива да се плаче. Ох, по време на стимулацията всеки ден бях за по няколко часа в болницата и от родилното отделение като зацвъркаше някое малко мишле и сърдечния ритъм ми се ускоряваше, сълзите чурваха сами и вече се виждах как политам към вратата на отделението. Хормоните са страшна сила, а сме им толкова подвластни, че не е истина чак. Дали ти е весело, дали ти е тъжно всичко е хормони. За съжаление в твоето състояние не е възможно да пиеш нещо за да си помогнеш и ще трябва да пробваш други методи(каквито по-горе ти споменах). Желая ти успешна бременност и дано светът не ти изглежда толкова отчайващ!
Heart Eyes Hug

Алвера - Цвети е добре. След като се омъжи през есента на 2009г забременя и роди момиченце декември 2010г. Малката Виктория е златен бонбон! Живеят си в Плевен. Цвети работи като народна певеца в Северняшкия ансамбъл. Съпругът и скоро замина за Англия на гурбет. Страхувам се,че скоро ще дойде моментът, в който както много други и те ще заминат и ще се устроят там.

пп. За новите момичета да уточня, че Цвети ми е като дъщеря. Нейната майка ми беше най-близката и най-голямата приятелка в живота до сега. Тя почина преди 9г от рак на гърдата. От тогава се опитвам да съм до Цвети и да и помагам с каквото мога според скромните си сили. Обичаме си я със съпруга ми като наше дете, обичаме и момчето ,което избра и детенцето им. Това ,че нямаме кръвна връзка дори не го и усещам.

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 19:01 от ИКСИ

# 38
  • Мнения: 97
Ехоооо! Mr. Green Добро утро! Heart Eyes Къде сте всички днес?!Масата празна затова,слагам разни съблазни пък дано довтаса някой на миндера

После ще пиша,че сега имам малко ходене напред-назад.
Хайде на кафе с усмивка! Hug Grinning


Еййй,тцтц..аз като сложа закуска или кафе и всичко живо потъва в дънземя,да ви сложа довечера пак бобец или една постна леща Crazy Арте теб те видях по едно време ама ти отмъкна едно парче кекс и изчезна Naughty

Последна редакция: вт, 19 мар 2013, 16:49 от Бибито

# 39
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Биби - грижовна си ти, мерси!
От мен едно поздравче с красива сграда от Рабат(поне така пишеше под снимката) в актуалното за темата ни тюркоазено синьо

# 40
  • Мнения: 1 163
Леле ,днеска всички липсват Shocked,какво става къде сте арабелки? Hug
Биби мерси Heart Eyes ,аз почерпката чак сега я виждам,за кафенце ми е малко късно ,но на кексчето няма да откажа Crazy.
Икси голяма красота! Peace
А аз да се оправдая защо липсвах и едновременно да се похваля-сменяме квартира  Peaceи затова липсвам ,чистя събирам багаж ,изобщо ми се запълни времето.Квартирата е няколко къщи по-надолу от нашата и за същите пари,но е по-хубава и по-уютна и всичко стана много непредвидено,но аз съм щастлива,защото сегашната изобщо не я харресвам(от самото влизане) и така и неможах да свикна с нея Crossing Arms,а в новата нямам търпение да влезем и кой знае нова къща ,нов късмет! Peace
От мен толкова ,че съм и измореничка. Whistling
Лека нощ и приятни сънища!  bouquet

# 41
  • Мнения: 97
Икси голяма красота,аз докато се ровех за синьо такива прелести видях Whistling Влюбих се в Мароко и Тунис,дано някой ден имам късмета да отскоча до там.Искам от мароканските фенери,направо ми останаха очите в тях Shocked  Heart Eyes Поздравления за добрите новини с пожелание все така да ти върви.Понеже разправяше за Цвети,че е в Плевен,останах с впечатление че си близо,което значи че на лято може да се видим Hug Ще си домъкна домочадието да ти помогне в земеделието и да намачка котаците.
Арте да ви е честит новият дом и дано наистина ви донесе късмет Heart Eyes Ние все под наем сме живели и като се сетя в бг-то как сменяхме квартири всяка година пак ми става лошо Sick Още преди да ти е минал лошият спомен и умората от опаковането,хоп и станало време за разопаковане Crazy Като се заговорихме за местене,Алисамер не се е появявала отдавна,явно голям зор вижда.
Айче мерси за краткият урок по арабски Hug Моят проблем е бил..и все още е първите две 'х' ,чието различно звучене аз не долавям-на мен си ми звучат като едно и също 'х'.Днес децата се мъчеха,мъчеха горките да ме научат ама аз като съм глъм и не поемам newsm78 поне се посмяха добре. Mr. Green Дето вика Марсито,аз си говоря пък те да се сещат.
Любси почти съм сигурна,че си нямала интернет иначе щеше да отскочиш поне за кафето и да драснеш традиционните два реда Heart Eyes
Портокалче Hug
Утре никакви кафета и благинки няма да ви пускам,че да се появите.Чакат се две истории с преживявания подплатени със снимков материал Tired
Лека нощ на всички Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 169
Добро утро   bouquet
Артемис, честит нов дом!
Биби,  ето явявам се аз ама нещо ми е смотано   Sad.
 Дечко , не можем да го откачим   от ПСП- то и все да го мъкне с него на градина. Вярно слага го в раницата , но да е с него  Tired.Опитваме се да го забаламосаме ида не носим разни неща, но нестава Embarassed.
 Сутринта е ревал до съдиране   Peace.
 При нас нищо ново.
Хайде пийнете си кафетата и се явете на отчет  bouquet

# 43
  • Мнения: 815
Добър ден на всички!


Имам 2 хубави новини, за които искам да почерпя. 2 рожденни дни  Praynig Peace
Човек, който ми е много мил има рожден ден  Heart Eyes



И моя близка приятелка роди днес мома   bouquet




Няма да ползвам "скрит текст" опцията. Хубавите поводи не се крия  Hug  bouquet Heart Eyes


Много ми е хубаво днес, все едно аз празнувам  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 218
Добро утор и от мен.
Любс, много щастие и здраве и на бебето и на другият твои близък човек.
Артемис, честит нов дом, дано се сбъдне мечтата ти.
ИКСИ, пожелавам ти от съце сбъдване на мечтата ти,всеки човек има право на това щастие.Моля се за вас.
Ох и на мен ми е мъчно, сменяме и ние домът си, досега живеехме в нас с майка ми, но вече решихме да се отделим, аз бях инициатора да се преместим, а сега съм толкова тъжна, майка ми много е свикнала с Марти и и е много мъчно, на мен също, оф незнам първо искам после не искам, какво е това нещо незнам, а мъжът ми постоянно е под натиск на мойто насторение, за това сега каза отиваме, ти искаше сега отиваме. Та така с мен,аз не обичам прмените като цяло.
Портокалче, дано всичко с теб е наред, през бремеността човек е много изострен на чувства, имай го в предвид.
Хубав ден от мен.

Общи условия

Активация на акаунт