Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Аз пия вода често, малко ми притъпява горчивото в устата, а иначе с второто дете имах непреодолима жажда за бира, а въобще не я обичам иначе! Confused

# 31
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен   bouquet

# 32
  • Мнения: 11
astravera  а пийваше ли си и аз по принцип не пия бира но сега ми се пие много #Crazy но не смея

# 33
  • Мнения: 6
astravera  а пийваше ли си и аз по принцип не пия бира но сега ми се пие много #Crazy но не смея


Защо не си взимаш безалкохолна-сестра ми такава си пииваше в жегите

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Пийвах от на мъжът ми неговата, но доста ми трябваше да се въздържам да не изпия цяла чаша! Grinning

# 35
  • Мнения: 11
qsenne  и това е идея ама не е като истинската Laughing

# 36
  • Мнения: 6
qsenne  и това е идея ама не е като истинската Laughing

Сигурно,все пак и безкофеиновата кола няма вкус на кола  Joy

# 37
  • Мнения: 11
ох аз обичам и кола

# 38
  • Мнения: 758
Мисля, че една малка бира или чаша вино отвреме на време не е голям проблем.

# 39
  • Мнения: 0
здравейте мами от мен, как сте днес, пожелавам на всички един чудесен ден!
аз ставам през 2 часа до тоалетна през нощта, много ме притеснява това, казвам го на Док, тя каза че уж било нормално...
аз да ви кажа, май съм качила вече кило и малко и съм си наложила да се примиря с евентуално многото кг-ми които ще кача, после ще му мисля Simple Smileсамо бебонка да е ОК.
момичета, да ви попитам, имате ли някакво течение, аз имам, два пъти правя изследвания и двата пъти ми казават че няма нищо притеснително и не ми казват дали мога нещо да направя за да го нямам, много е неприятно и се чудя дали няма някоя бабешка рецепта...споделете моля ви

# 40
  • Мнения: 6
Я кажете дали има някоя,която вече си е запазила час за Скрининг?Аз на 18ти съм АГ да се запиша,а си записах час за Скрининг във Фемина при Врагалева за 19ти,ама сега седя и се чудя дали не е късно? newsm78

# 41
  • Мнения: 13
Мда, на 22ри е моя час за скрининг и РФМ

# 42
  • Мнения: 6
Мда, на 22ри е моя час за скрининг и РФМ

Значи не е късно,а ти къде се записа?

# 43
  • София
  • Мнения: 8 131
qsenne, за скрининг или за ФМ?
Каква е процедурата за записване там? Звъниш за час и казваш при кой лекар искаш ли?

# 44
  • Мнения: 6
qsenne, за скрининг или за ФМ?
Каква е процедурата за записване там? Звъниш за час и казваш при кой лекар искаш ли?

Да,за ранен биохимичен скриниг съм запазила,звъниш по телефона,казваш лекаря и седмицата,в която искаш да отидеш и те ти казват за свободните часове.Забравих само за цената да питам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт